Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JakePies

10 czerwca 2020, 20:53

Co się działo 150 lat temu, że był kryzys większy niż w dwudziestoleciu międzywojennym?

Avatar Bosku

10 czerwca 2020, 18:30

No to czeka nas drugi czarny czwartek czyli średnio uśredniając jeżeli ten kryzys wybuchnie w tym roku to pewny malarz dojdzie do władzy w 2023r. czyli III WŚ wybuchnie w 2029r.
PRZYPADEK NIE SĄDZEM!

Avatar erykos123

9 czerwca 2020, 16:19

Złoto zawsze jest dobrą inwestycją z wykresu obejmującego 20 ostatnich lat wychodzi na to,że o ile nie kupiłeś złota w 2012 to inwestycja powinna się zwrócić ( nie biorąc pod uwagę kosztu przechowywania)

Avatar Xawar

10 czerwca 2020, 17:18

@erykos123: Czy ludzie kupowali złoto w 2012 na wypadek końca swiata ?

Avatar Ameron

10 czerwca 2020, 17:31

@erykos123: złoto nie jest inwestycją.
Inwestycja – w ujęciu ekonomicznym nakład gospodarczy poniesiony na utrzymanie, tworzenie lub zwiększanie kapitału (np. maszyn i urządzeń, budynków czy zapasów). Zgodnie z inną definicją inwestycja to wyrzeczenie się obecnych, pewnych korzyści na rzecz niepewnych korzyści w przyszłości.
Złoto możesz kupić po to by trzymać kapitał, uchronić się przed inflacją, ale nie by na tym jakoś zarobić.

Avatar erykos123

10 czerwca 2020, 18:06

@Ameron: Biorąc pod uwagę zmian cen złota na przestrzeni 20 lat wynika,że kupując w 2002 a sprzedając dziś miałbyś około 500% zysku ( nie licząc inflacji,kosztów utrzymania podatku od sprzedaży ) więc kupując złoto można zarobić

Avatar Dark_Dante

10 czerwca 2020, 17:24

Ocalić nas może jedynie kolejna wojna światowa i następstwa po niej. "Hiszpanko" wróć!

Avatar cotthlette

9 czerwca 2020, 16:23

Rząd: ,,TAK ZAMKNIJMY GOSPODARKE BEDZIE SUPER OHRONIMY LÓDZI !11"
Gospodarka: ,,nie ma obrotu, to nie ma kasy"
Kryzys: ,,im speed"
Rząd: ,,HÒJ, TO WINA PRYWACIARZY , TŻEBA IH ZNISZCYC PODWYŻSZAJO CENY JEST DROGO MASKA TO PRAWO A NIE PRZYLEWIJEJ
Rząd: ,,no, pora przepłacić i zamówić wadliwy sprzęt medyczny z drugiego końca świata"
Ludzie: ;-;

Avatar Alfredzio

9 czerwca 2020, 15:46

Ale 150 lat temu nawet nie byliśmy niepodlegli

Avatar xXkuba22Xx

9 czerwca 2020, 15:48

@Alfredzio: co to ma do rzeczy?

Avatar Alfredzio

9 czerwca 2020, 15:54

@xXkuba22Xx: Okej, chodzi o krzyż światowy, czy tylko Polski, bo na początku zrozumiałem, że kryzys tyczy tylko Polski, ale później przeczytałem"bank światowy"

Avatar xXkuba22Xx

9 czerwca 2020, 16:05

@Alfredzio: nawet jesli chodziloby o polskę, to przecież mógł byc kryzys na ziemiach polskich 150 lat temu

Avatar Alfredzio

9 czerwca 2020, 16:14

@xXkuba22Xx: W sumie to prawda.
Dziękuję, że mnie uświadomiłeś.
Trzymaj beczkę

Avatar xXkuba22Xx

9 czerwca 2020, 16:18

@Alfredzio: ale beka

Avatar Alfredzio

9 czerwca 2020, 16:18

@xXkuba22Xx: jak rzeka

Avatar
Konto usunięte

9 czerwca 2020, 15:42

Avatar starmagedon

9 czerwca 2020, 15:39

Czyli dla nas nic to nie zmienia, od końca WWII mamy kryzysy

Avatar Dziwak

Edytowano - 9 czerwca 2020, 15:37

super
ide się zakopać żywcem w dziale ogrodowym
pa

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Bobsom
Dodane przez: Bobsom

Rel

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Za co ta premia

Fergus

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka