No to czeka nas drugi czarny czwartek czyli średnio uśredniając jeżeli ten kryzys wybuchnie w tym roku to pewny malarz dojdzie do władzy w 2023r. czyli III WŚ wybuchnie w 2029r.
PRZYPADEK NIE SĄDZEM!
Złoto zawsze jest dobrą inwestycją z wykresu obejmującego 20 ostatnich lat wychodzi na to,że o ile nie kupiłeś złota w 2012 to inwestycja powinna się zwrócić ( nie biorąc pod uwagę kosztu przechowywania)
@erykos123: złoto nie jest inwestycją.
Inwestycja – w ujęciu ekonomicznym nakład gospodarczy poniesiony na utrzymanie, tworzenie lub zwiększanie kapitału (np. maszyn i urządzeń, budynków czy zapasów). Zgodnie z inną definicją inwestycja to wyrzeczenie się obecnych, pewnych korzyści na rzecz niepewnych korzyści w przyszłości.
Złoto możesz kupić po to by trzymać kapitał, uchronić się przed inflacją, ale nie by na tym jakoś zarobić.
@Ameron: Biorąc pod uwagę zmian cen złota na przestrzeni 20 lat wynika,że kupując w 2002 a sprzedając dziś miałbyś około 500% zysku ( nie licząc inflacji,kosztów utrzymania podatku od sprzedaży ) więc kupując złoto można zarobić
Rząd: ,,TAK ZAMKNIJMY GOSPODARKE BEDZIE SUPER OHRONIMY LÓDZI !11"
Gospodarka: ,,nie ma obrotu, to nie ma kasy"
Kryzys: ,,im speed"
Rząd: ,,HÒJ, TO WINA PRYWACIARZY , TŻEBA IH ZNISZCYC PODWYŻSZAJO CENY JEST DROGO MASKA TO PRAWO A NIE PRZYLEWIJEJ
Rząd: ,,no, pora przepłacić i zamówić wadliwy sprzęt medyczny z drugiego końca świata"
Ludzie: ;-;
@xXkuba22Xx: Okej, chodzi o krzyż światowy, czy tylko Polski, bo na początku zrozumiałem, że kryzys tyczy tylko Polski, ale później przeczytałem"bank światowy"
Komentarze
Odśwież10 czerwca 2020, 20:53
Co się działo 150 lat temu, że był kryzys większy niż w dwudziestoleciu międzywojennym?
Odpisz
10 czerwca 2020, 18:30
No to czeka nas drugi czarny czwartek czyli średnio uśredniając jeżeli ten kryzys wybuchnie w tym roku to pewny malarz dojdzie do władzy w 2023r. czyli III WŚ wybuchnie w 2029r.
PRZYPADEK NIE SĄDZEM!
Odpisz
9 czerwca 2020, 16:19
Złoto zawsze jest dobrą inwestycją z wykresu obejmującego 20 ostatnich lat wychodzi na to,że o ile nie kupiłeś złota w 2012 to inwestycja powinna się zwrócić ( nie biorąc pod uwagę kosztu przechowywania)
Odpisz
10 czerwca 2020, 17:18
@erykos123: Czy ludzie kupowali złoto w 2012 na wypadek końca swiata ?
Odpisz
10 czerwca 2020, 17:31
@erykos123: złoto nie jest inwestycją.
Inwestycja – w ujęciu ekonomicznym nakład gospodarczy poniesiony na utrzymanie, tworzenie lub zwiększanie kapitału (np. maszyn i urządzeń, budynków czy zapasów). Zgodnie z inną definicją inwestycja to wyrzeczenie się obecnych, pewnych korzyści na rzecz niepewnych korzyści w przyszłości.
Złoto możesz kupić po to by trzymać kapitał, uchronić się przed inflacją, ale nie by na tym jakoś zarobić.
Odpisz
10 czerwca 2020, 18:06
@Ameron: Biorąc pod uwagę zmian cen złota na przestrzeni 20 lat wynika,że kupując w 2002 a sprzedając dziś miałbyś około 500% zysku ( nie licząc inflacji,kosztów utrzymania podatku od sprzedaży ) więc kupując złoto można zarobić
Odpisz
10 czerwca 2020, 17:24
Ocalić nas może jedynie kolejna wojna światowa i następstwa po niej. "Hiszpanko" wróć!
Odpisz
9 czerwca 2020, 16:23
Rząd: ,,TAK ZAMKNIJMY GOSPODARKE BEDZIE SUPER OHRONIMY LÓDZI !11"
Gospodarka: ,,nie ma obrotu, to nie ma kasy"
Kryzys: ,,im speed"
Rząd: ,,HÒJ, TO WINA PRYWACIARZY , TŻEBA IH ZNISZCYC PODWYŻSZAJO CENY JEST DROGO MASKA TO PRAWO A NIE PRZYLEWIJEJ
Rząd: ,,no, pora przepłacić i zamówić wadliwy sprzęt medyczny z drugiego końca świata"
Ludzie: ;-;
Odpisz
9 czerwca 2020, 15:46
Ale 150 lat temu nawet nie byliśmy niepodlegli
Odpisz
9 czerwca 2020, 15:48
@Alfredzio: co to ma do rzeczy?
Odpisz
9 czerwca 2020, 15:54
@xXkuba22Xx: Okej, chodzi o krzyż światowy, czy tylko Polski, bo na początku zrozumiałem, że kryzys tyczy tylko Polski, ale później przeczytałem"bank światowy"
Odpisz
9 czerwca 2020, 16:05
@Alfredzio: nawet jesli chodziloby o polskę, to przecież mógł byc kryzys na ziemiach polskich 150 lat temu
Odpisz
9 czerwca 2020, 16:14
@xXkuba22Xx: W sumie to prawda.
Dziękuję, że mnie uświadomiłeś.
Trzymaj beczkę
Odpisz
9 czerwca 2020, 16:18
@Alfredzio: ale beka
Odpisz
9 czerwca 2020, 16:18
@xXkuba22Xx: jak rzeka
Odpisz
9 czerwca 2020, 15:42
Odpisz
9 czerwca 2020, 15:39
Czyli dla nas nic to nie zmienia, od końca WWII mamy kryzysy
Odpisz
Edytowano - 9 czerwca 2020, 15:37
super
ide się zakopać żywcem w dziale ogrodowym
pa
Odpisz