Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Fergus
Przypałowo
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 czerwca 2020, 20:53
Co się działo 150 lat temu, że był kryzys większy niż w dwudziestoleciu międzywojennym?
Odpisz
10 czerwca 2020, 18:30
No to czeka nas drugi czarny czwartek czyli średnio uśredniając jeżeli ten kryzys wybuchnie w tym roku to pewny malarz dojdzie do władzy w 2023r. czyli III WŚ wybuchnie w 2029r.
PRZYPADEK NIE SĄDZEM!
Odpisz
9 czerwca 2020, 16:19
Złoto zawsze jest dobrą inwestycją z wykresu obejmującego 20 ostatnich lat wychodzi na to,że o ile nie kupiłeś złota w 2012 to inwestycja powinna się zwrócić ( nie biorąc pod uwagę kosztu przechowywania)
Odpisz
10 czerwca 2020, 17:18
@erykos123: Czy ludzie kupowali złoto w 2012 na wypadek końca swiata ?
Odpisz
10 czerwca 2020, 17:31
@erykos123: złoto nie jest inwestycją.
Inwestycja – w ujęciu ekonomicznym nakład gospodarczy poniesiony na utrzymanie, tworzenie lub zwiększanie kapitału (np. maszyn i urządzeń, budynków czy zapasów). Zgodnie z inną definicją inwestycja to wyrzeczenie się obecnych, pewnych korzyści na rzecz niepewnych korzyści w przyszłości.
Złoto możesz kupić po to by trzymać kapitał, uchronić się przed inflacją, ale nie by na tym jakoś zarobić.
Odpisz
10 czerwca 2020, 18:06
@Ameron: Biorąc pod uwagę zmian cen złota na przestrzeni 20 lat wynika,że kupując w 2002 a sprzedając dziś miałbyś około 500% zysku ( nie licząc inflacji,kosztów utrzymania podatku od sprzedaży ) więc kupując złoto można zarobić
Odpisz
10 czerwca 2020, 17:24
Ocalić nas może jedynie kolejna wojna światowa i następstwa po niej. "Hiszpanko" wróć!
Odpisz
9 czerwca 2020, 16:23
Rząd: ,,TAK ZAMKNIJMY GOSPODARKE BEDZIE SUPER OHRONIMY LÓDZI !11"
Gospodarka: ,,nie ma obrotu, to nie ma kasy"
Kryzys: ,,im speed"
Rząd: ,,HÒJ, TO WINA PRYWACIARZY , TŻEBA IH ZNISZCYC PODWYŻSZAJO CENY JEST DROGO MASKA TO PRAWO A NIE PRZYLEWIJEJ
Rząd: ,,no, pora przepłacić i zamówić wadliwy sprzęt medyczny z drugiego końca świata"
Ludzie: ;-;
Odpisz
9 czerwca 2020, 15:46
Ale 150 lat temu nawet nie byliśmy niepodlegli
Odpisz
9 czerwca 2020, 15:48
@Alfredzio: co to ma do rzeczy?
Odpisz
9 czerwca 2020, 15:54
@xXkuba22Xx: Okej, chodzi o krzyż światowy, czy tylko Polski, bo na początku zrozumiałem, że kryzys tyczy tylko Polski, ale później przeczytałem"bank światowy"
Odpisz
9 czerwca 2020, 16:05
@Alfredzio: nawet jesli chodziloby o polskę, to przecież mógł byc kryzys na ziemiach polskich 150 lat temu
Odpisz
9 czerwca 2020, 16:14
@xXkuba22Xx: W sumie to prawda.
Dziękuję, że mnie uświadomiłeś.
Trzymaj beczkę
Odpisz
9 czerwca 2020, 16:18
@Alfredzio: ale beka
Odpisz
9 czerwca 2020, 16:18
@xXkuba22Xx: jak rzeka
Odpisz
9 czerwca 2020, 15:42
Odpisz
9 czerwca 2020, 15:39
Czyli dla nas nic to nie zmienia, od końca WWII mamy kryzysy
Odpisz
Edytowano - 9 czerwca 2020, 15:37
super
ide się zakopać żywcem w dziale ogrodowym
pa
Odpisz