Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
Tacy sami, a ściana między nami
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Dobrze czasem się oderwać
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lipca 2014, 21:24
W dzień: Creepypasty mnie nie przerażają :)
W nocy: O KU*** COŚ SIĘ PORUSZYŁO!
Odpisz
6 sierpnia 2014, 16:42
@lol30pl: Dlatego ich nie czytam, ale pare znam.....
Ja też słyszę w nocy dziwne odgłosy.. a to się okazuje, że Jeff podjada z mojej lodówki lub slender siedzi na kiblu.. lub UHG ogląda telewizje.....
Odpisz
4 listopada 2013, 23:54
Duchy nie są materialne, nic nie mogą zrobić (pomijając fakt, że po prostu nie istnieją)
Odpisz
5 listopada 2013, 20:34
@Rzygam_Tenczom: Gratuluje odwagi do takich stwierdzeń. Polecam się trochę doedukowac ciekawymi dokumentami o opetaniach i innych takich zanim cos powiesz.
Odpisz
5 listopada 2013, 22:59
@riddick49: Czytałam różne tego typu rzeczy. Ale kto mi zaświadczy, że to jest prawdą? Równie dobrze historie mogą być zmyślone, a zdjęcia z 'duchami' to fotomontaże, albo błąd podczas robienia zdjęcia (np. poruszenie nim, wtedy powstają takie smugi i różne dziwne rzeczy).
No cóż, jestem człowiekiem, który aby w coś uwierzyć, musi to najpierw zobaczyć, więc raczej nic mnie nie przekona ;).
Odpisz
6 listopada 2013, 12:36
@Rzygam_Tenczom: czyli,sumując z tego co napisałaś,jesteś poganem,poganie???
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2013, 17:22
@Rzygam_Tenczom: Powiem ci tak - skoro sam mówisz,że TY w to nie wierzysz, to dlaczego mówisz wszystkim innym,że nie istnieją?
Po prostu nie masz pewności co do ich istnienia bo każdy "dowód" na ich istnienie można uznać za historyjkę dla dzieci. Ale jeżeli kiedyś jakiegoś spotkasz, przestaniesz być niedowiarkiem :)
Ja wiem, że nie ma powodu, dla którego miałyby one nie istnieć, co więcej (niestety ;_;) spotkałem już jednego (mieszkałem w domku, w którym ktoś chyba zginął i działy się tam same z siebie pojechane rzeczy np, dudnienie do drzwi, odgłosy biegania po schodach, samoczynne włączanie światła i wody w kranie - uwierz mi strach się bać) i dlatego zawsze uśmiecham się, kiedy czytam takie pewne stwierdzenia "nie ma ich i już" :) Niczego nie możesz być pewien, więc nie zakładaj niczego z góry ;)
Odpisz
6 listopada 2013, 18:45
@riddick49: Po pierwsze, jestem dziewczyną :P.
Po drugie, masz rację, może niegdyś w nie uwierzę, ale dopiero wówczas, kiedy jakiegoś ujrzę na własne oczy ;).
Odpisz
6 listopada 2013, 18:46
@PiaskowyLudek: Poganinem się jest wtedy, kiedy wierzy się w bożków, a mnie jest do tego bardzo daleko ;)
Odpisz
4 listopada 2013, 20:37
mieszkanie w bloku: gdy nie wiesz, czy to ktoś siedzi w twojej łazience, czy może sąsiad sra i niesie to po rurach.
Odpisz
4 listopada 2013, 20:05
to ciekawe...
Odpisz