Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Denom

Edytowano - 12 czerwca 2020, 18:13

To sobie zrób sam leniwcze a nie musisz kupować gotową

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Jejowczka_Spod_Kamyczka

29 czerwca 2020, 14:34

chodzi mi o cebulę

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2020, 14:38

@Jejowczka_Spod_Kamyczka: Że opakowania sadzonek cebuli? Nieraz można brać ileś tam sztuk, ale u mnie są sprzedawane po pół kilograma w woreczku.

Avatar Czekoladkapl

19 czerwca 2020, 11:16

A ja hamburgera bez mięsa

Avatar panrybka

17 czerwca 2020, 13:56

idź do lasu free grzybki i jagody
profit
zaraz ktoś mi powie że można zjeść trującego grzyba ale wiedza nic nie kosztuje

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Sergiusz1234

19 czerwca 2020, 09:45

@gracjan_pl: Ale jak już oddali to możesz wejść za darmo zobaczyć który to diabeł koźlatka a który to maślak

Avatar gracjan_pl

19 czerwca 2020, 09:46

@Sergiusz1234: no dobra, masz mnie

Avatar MajnkraftAlusiek

17 czerwca 2020, 13:50

burger lepszy nie tylko dlatego że tańszy

Avatar xXkuba22Xx

17 czerwca 2020, 00:54

no nie wiem gdzie dostaniesz burgera za 4,50 xdd

Avatar darcus

17 czerwca 2020, 01:24

@xXkuba22Xx: W Magdonaldzie, ale obrazek i tak jest zmanipulowany, bo burgerek jest mały, a sałatka spora.

Avatar xXkuba22Xx

17 czerwca 2020, 01:54

@darcus: wydawalo mi się ze mcdonald jest drozszy

Avatar darcus

17 czerwca 2020, 02:17

@xXkuba22Xx: Jest. Ale można kupić takiego małego burgera w tej cenie.

Avatar BubbleGum_14

17 czerwca 2020, 05:03

@darcus: za 3,50 taki mały burger jest

Avatar Aragornek

16 czerwca 2020, 23:41

W Ameryce mówi się, że obecnie grubi są właśnie biedni, bo na jedzenie stać niemal każdego, ale śmieciowe jest tańsze.
U nas nie ma tego problemu, na żarcie sałatek każdemu szkoda hajsu.

Avatar Bober2069

16 czerwca 2020, 22:58

Zlodziej!$×^÷&$&

Avatar Halo55

16 czerwca 2020, 22:56

jak sam chcesz sobie jedzenie przyrządzić to proporcje są odwrotne

Avatar
Konto usunięte

16 czerwca 2020, 21:52

smieszne jest to, ze nikt nie zainteresowal sie tytulem xddd

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

16 czerwca 2020, 22:24

Avatar Kyoko1278

16 czerwca 2020, 22:25

W sensie korzę się i zwracam honor

Avatar sonsiad_1_2_3

16 czerwca 2020, 22:21

Fakt.

Avatar JakePies

16 czerwca 2020, 22:13

Ten moment kiedy kradniesz mema z reddita i nawet nie patrzysz jakiego kraju dotyczy

Avatar Demetrix

16 czerwca 2020, 21:53

Jeść mi się chce

Avatar Krowochochla

16 czerwca 2020, 21:18

No nwm u mnie w warzywniaku składniki do sałatki nie kosztują tyle ile mięso do burgera xd może oprócz fety, ale wtedy cena się praktycznie wyrównuje.

Avatar Sernikzrodzynkami

16 czerwca 2020, 21:10

U nas nie jest tak źle Gorzej jest W USA

Avatar Gateusz

12 czerwca 2020, 16:40

U nas to jeszcze nie jest aż tak ale w Ameryce taki burger kosztuje dolara a sałatka koło 15 i u nich po prostu się nie opłaca kupować zdrowej żywności

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Nie po oczach

To by wystarczyło

Co za przypadek

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka