Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar diablica_666

27 stycznia 2015, 18:41

witam, ma ktos moze to zdecie w lepszej rozdzielczosci?

Avatar Szalona_

12 kwietnia 2012, 22:32

Smutne, ale prawdziwe. Myślę (ale nie jestem pewna) że te pory dnia to metafora
poranek życia to dzieciństwo
południe - dorosłe życie
wieczór - starość
noc - koniec życia (dnia)
Też chciano pokazać, że życie przeminie jak jeden dzień

Avatar upiorex

7 października 2012, 10:07

@Szalona_: Tak pory dnia to są metafory. Niestety tak to już jest że życie przemija bardzo szybko.

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2014, 12:39

@Szalona_: szczególnie w porównaniu z Niebem nad nami

Avatar dravecki

2 lutego 2012, 09:43

@Jamniczka zgadzam się
ale tym co przemineło tak życie są już w lepszym świecie

Avatar
Konto usunięte

14 lipca 2011, 22:04

Był dzieckiem... znalazł miłość... ukochana umarła... on też...
Wszystko zrobione w 1 dzień. Bo tak właśnie przemija życie :C
Zwróćcie uwagę na drzewo :((
Smutne ale prawdziwe. 5/5

Avatar leo_messi33

14 lipca 2011, 10:41

super
dzieciak rano
rodzice przed poludniem
grób po południu
2 groby w nocy

Avatar Sharkin

12 lipca 2011, 01:07

zufaszcie sze polofe szycia spencamy w samotnosci

Avatar edyta_96_13

12 lipca 2011, 22:06

@Sharkin: ale mi zajelo rozczytanie tego :D
No ale racje masz,przyznac trzeba :)

Avatar mikulek04

9 lipca 2011, 15:42

ale przecież zawsze po nocy nastaje ranek.

Avatar edyta_96_13

10 lipca 2011, 17:01

@mikulek04: Tak, nastaje ranek, ale dla innego czlowieka.

A i zgodze sie z Kubizan- tez chce dzien polarny ! :D

Avatar Kubizan

9 lipca 2011, 23:02

Ja to bym chciał dzień polarny.

Avatar kamil55555

9 lipca 2011, 20:10

"Jeja poprawia humor każdemu"

Jeśli strona ma być śmieszna, to nie może być na niej smutnych obrazków. Tak samo jak na stronie zakładu pogrzebowego nie będzie dowcipów ;]
No ale niech będzie... 5 za pomysł

Avatar kinia25

9 lipca 2011, 19:32

To są raczej pory dnia.

Avatar wiktorekk

9 lipca 2011, 18:44

smutne ale tak jest 5/5

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2011, 12:33

przykre to, i wgl nie śmieszne

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2011, 12:16

5/5

Avatar Sauron

9 lipca 2011, 10:58

takie se 2/5

Avatar magdaaaa

9 lipca 2011, 10:03

Smutne, ale prawdziwe!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nie są aż takie pyszne

To by wystarczyło

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka