Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie są aż takie pyszne
To by wystarczyło
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 stycznia 2015, 18:41
witam, ma ktos moze to zdecie w lepszej rozdzielczosci?
Odpisz
12 kwietnia 2012, 22:32
Smutne, ale prawdziwe. Myślę (ale nie jestem pewna) że te pory dnia to metafora
poranek życia to dzieciństwo
południe - dorosłe życie
wieczór - starość
noc - koniec życia (dnia)
Też chciano pokazać, że życie przeminie jak jeden dzień
Odpisz
7 października 2012, 10:07
@Szalona_: Tak pory dnia to są metafory. Niestety tak to już jest że życie przemija bardzo szybko.
Odpisz
7 sierpnia 2014, 12:39
@Szalona_: szczególnie w porównaniu z Niebem nad nami
Odpisz
2 lutego 2012, 09:43
@Jamniczka zgadzam się
ale tym co przemineło tak życie są już w lepszym świecie
Odpisz
14 lipca 2011, 22:04
Był dzieckiem... znalazł miłość... ukochana umarła... on też...
Wszystko zrobione w 1 dzień. Bo tak właśnie przemija życie :C
Zwróćcie uwagę na drzewo :((
Smutne ale prawdziwe. 5/5
Odpisz
14 lipca 2011, 10:41
super
dzieciak rano
rodzice przed poludniem
grób po południu
2 groby w nocy
Odpisz
12 lipca 2011, 01:07
zufaszcie sze polofe szycia spencamy w samotnosci
Odpisz
12 lipca 2011, 22:06
@Sharkin: ale mi zajelo rozczytanie tego :D
No ale racje masz,przyznac trzeba :)
Odpisz
9 lipca 2011, 15:42
ale przecież zawsze po nocy nastaje ranek.
Odpisz
10 lipca 2011, 17:01
@mikulek04: Tak, nastaje ranek, ale dla innego czlowieka.
A i zgodze sie z Kubizan- tez chce dzien polarny ! :D
Odpisz
9 lipca 2011, 23:02
Ja to bym chciał dzień polarny.
Odpisz
9 lipca 2011, 20:10
"Jeja poprawia humor każdemu"
Jeśli strona ma być śmieszna, to nie może być na niej smutnych obrazków. Tak samo jak na stronie zakładu pogrzebowego nie będzie dowcipów ;]
No ale niech będzie... 5 za pomysł
Odpisz
9 lipca 2011, 19:32
To są raczej pory dnia.
Odpisz
9 lipca 2011, 18:44
smutne ale tak jest 5/5
Odpisz
9 lipca 2011, 12:33
przykre to, i wgl nie śmieszne
Odpisz
9 lipca 2011, 12:16
5/5
Odpisz
9 lipca 2011, 10:58
takie se 2/5
Odpisz
9 lipca 2011, 10:03
Smutne, ale prawdziwe!
Odpisz