Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Trzeba brać osobną torbę
Dobrze czasem się oderwać
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Były nóżki, nie ma nóżek
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 lutego 2012, 18:07
fajne wykonanie
Odpisz
9 lipca 2011, 12:18
STARE rok temu widziałem ten obrazek w internecie -.-
Odpisz
9 lipca 2011, 16:04
I co z tego?
Odpisz
9 lipca 2011, 16:59
Wspaniale. I co w związku z tym ?
Odpisz
9 lipca 2011, 17:06
@chupacabra001: Że prawie każdy to widział i że jeja jest opóźnione w dodawaniu obrazków. I to z tego!
Odpisz
9 lipca 2011, 19:55
to nie wchodź na jeja jak jest opóźnione :P
Odpisz
9 lipca 2011, 20:14
Założę się, że "prawie każdy" to max 5% tych którzy to obejrzeli. A co do obrazka to zgadzam się z Matipesem : )
Odpisz
9 lipca 2011, 23:26
@matesmat: OMG po prostu nieraz dodają nowe obrazki których nie widziałem i sobie z przyjemnością pooglądam. A ten był już wałkowany po 15 razy na innych stronach więc beznadziejne dodawać stare graty. To samo się dzieje z grami, teraz dodali jakąś gre która już była na jej tylko zmienili jej nazwe -.-
Odpisz
9 lipca 2011, 23:29
@kamil55555: "Założę się, że "prawie każdy" to max 5%" - Powiem szczerze że zacząłem się śmiać kiepsko z twoim "procentowaniem"
Obrazek był dodawany na innych serwisach przez dwa lata więc na pewno nie widziało ich 5% tylko 85%
Odpisz
10 lipca 2011, 12:44
Oj tam... Myslę, że Ty po prostu szukać problemu tam, gdzie Go nie ma. Pozdrawiam.
Odpisz
10 lipca 2011, 13:49
po co w ogóle komentujesz prawie każdy obrazek?.. skoro ty widziałeś ten, to nie znaczy, że każda inna osoba też widziała... ile ty masz lat dzieciaczku?! i niepotrzebnie wykłócasz się z innymi... ja nie widziałam tego obrazka... łyso?..
Odpisz
10 lipca 2011, 14:28
@mm4ta: bo mu się tak podoba ***a weź
się od niego od*** każdy ma swoje zdanie
Odpisz
10 lipca 2011, 14:32
@mm4ta:
"ja nie widziałam tego obrazka" Bo jesteś takim piernikiem który siedzi tylko na jednym serwisie, a dużo jest takich ludzi którzy oglądają nie tylko obrazki na jeja ale i na innych serwisach... np; Ja !
"po co w ogóle komentujesz prawie każdy obrazek?" - Bo ty tępa pałko jestem użytkownikiem żyjącym w wolnym kraju i mogę komentować wszystko chyba że dla ciebie to nowość bo mieszkasz w jakiejś Czeczenii
Odpisz
10 lipca 2011, 17:05
Jejajeja. Po co sie tak denerwowac?
Ja nie widzialam tego obrazka, ale chyba nie jestem "piernikiem", co??
:D :P :)ocena 4
Odpisz
10 lipca 2011, 18:21
@edyta_96_13: sama nad tym pomyśl :d Jeżeli siedzisz tylko nad tym serwisem i tylko tu oglądasz obrazki...nie ty jesteś spoko
Odpisz
11 lipca 2011, 13:50
hahahahahahahahah dzieciaczku coś cię boli, że tak się denerwujesz? ;) są też ludzie którzy mają życie poza komputerem i widocznie nie znają wszystkich serwisów tego typu... niektórzy widzieli ten obrazek a niektórzy nie... serwis nie będzie pod ciebie wstawiał obrazków i innych materiałów, bo akurat ty jesteś tu nikim;p i właśnie dałeś mi do zrozumienia, że tutaj tylko i wyłącznie ty jesteś opóźniony;)
Odpisz
11 lipca 2011, 17:15
człowieku uspokój się, nie wprowadzaj swoich przesądów pod inne materiały, wystarczy to co napisałeś pod obrazkiem "zestaw młodego budowniczego,,
Odpisz
11 lipca 2011, 19:08
@mm4ta: "są też ludzie którzy mają życie poza komputerem" - A skąd możesz wiedzieć że tylko siedzę przed kompem ?! Wystarczy wpisać w google śmieszne obrazki i już masz pełno serwisów z obrazkami.
Twój bełkot nie jest wart czytania bo tylko mi czas marnujesz.
"że tak się denerwujesz?" - Czy ja w moim ostatnim poście użyłem wielu wykrzykników ? NIE. Mówisz tak bo ci dobrze dopiekłem i zrobiłem z ciebie łysą pałe.
Odpisz
11 lipca 2011, 19:09
@darcus: napisałem tylko fakt że obrazek jest stary a to nastolatka która ma jakieś problemy zaczęła odpier***** jakieś numery do mnie.
Odpisz
11 lipca 2011, 19:12
@mm4ta: Omg ogarnij sie Poprostu wyraza swoje zdanie jak ci to przeszkadza to nic nie pisz...
Odpisz
12 lipca 2011, 11:56
dobra, ludzie przestańcie się kłócić, proponuję skończyć temat, a jak wam nie odpowiada to się z tą dyskusją na czyjś profil przenieść
Odpisz
14 lipca 2011, 10:07
@darcus: nom mi też się nie chce czytać jej komentarzy (tego nowego też)
Odpisz
14 lipca 2011, 12:24
wcale się tak nie wyraziłem, pisząc to miałem na myśli że już przynudzasz i zajmujesz miejsce pod obrazkami
Odpisz
14 lipca 2011, 15:08
@darcus: jezus ! miałem na myśli że mam tego dosyć i nie che mi się czytaj jej nowego komentarza ...proste!...
Odpisz
18 lipca 2011, 13:32
skończ ten temat. nudzisz mnie
Odpisz
18 lipca 2011, 15:45
@darcus: skończyłem 2 tygodnie temu nikt już nie pisał ale ty jak zawsze musiałeś co je*nąć :]
Odpisz
18 lipca 2011, 16:00
muszę cię rozczarować, data wskazuje że twój ostatni wpis jest z przed 4 dni. każdy normalny człowiek by się domyślił czym jest data i do czego służy, ale ty, amebo, hmm nie sądzę
Odpisz
18 lipca 2011, 16:42
@darcus: a myślisz ze ja doliczam dni wiedziałem na pewno ze minął 1 tydzień
Odpisz
18 lipca 2011, 21:20
4 dni
Odpisz
16 lipca 2011, 22:47
chciałbym taką klamkę
Odpisz
14 lipca 2011, 12:26
po drugie to nie są komentarze, komentarze dotyczą obrazka
Odpisz
12 lipca 2011, 22:22
skoro siedzisz przed komputerem i wpisujesz w google.pl teksty typu "śmieszne obrazki" oznacza to ze jesteś dzieckiem internetu i nie masz nic ciekawszego poza siedzeniem przed komputerem.
łysą pałą ty jesteś myślisz, że wykrzykniki tylko pokazują oburzenie...? szkoda mi ciebie za tak niską inteligencję
jednak chyba się zdenerwowałeś pisząc: "napisałem tylko fakt że obrazek jest stary a to nastolatka która ma jakieś problemy zaczęła odpier***** jakieś numery do mnie":D
Odpisz
12 lipca 2011, 01:12
nawet nie macie co marzyc to takim czymsiu zamiast klamki...u nas to by powisiało z parę godzin...no może minut
Odpisz
10 lipca 2011, 13:02
niezłe 5/5 . Ale mam pytanie. Od kiedy klamki się żenią??
Odpisz
10 lipca 2011, 11:35
albo skręć ręke
Odpisz
10 lipca 2011, 00:07
zaloze sie ze kogos to boli xD
Odpisz
9 lipca 2011, 11:53
gdzie taką dostać? ;D
Odpisz
9 lipca 2011, 09:32
Fajna klamka ;)
Od razu się człowiekowi humor polepszy
Odpisz