Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Lekko nie będzie
To się nie może nie udać
Pilne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 listopada 2015, 17:50
uciekaj bo ten potfur ciem zje!!!!!1111!!!1!11!
Odpisz
26 stycznia 2014, 18:17
uważaj słodziaku XD
Odpisz
1 listopada 2013, 17:01
slender jest za mną tak? SZZZZZZZZZZZZ!J@HUAGSBJHA
Odpisz
20 sierpnia 2013, 11:55
super XD
Odpisz
12 czerwca 2013, 15:16
Moja ciocia ma podobnego...
Odpisz
10 października 2011, 10:58
Fajny pies
Odpisz
18 września 2011, 10:04
biedny pies nie wie co go czeka
Odpisz
18 lipca 2011, 16:18
moj pies jest podobny tylko ze u gory jest rudy a na dole bialy a na czubku glowy ma serce ;)) kocham go ^^
Odpisz
12 lipca 2011, 01:09
-O jaki słodki piesek!
-z jakim sosem podać?
Odpisz
9 lipca 2011, 09:36
Jak mnie wkur***ją takie komentarze poniżej
Odpisz
9 lipca 2011, 10:06
A mnie takie neosy jak ty -.- A piesek słodki i 5/5 :)
Odpisz
9 lipca 2011, 11:16
@sandro: popieram matipes zamknij ryja!!! a piesek słodki!
Odpisz
9 lipca 2011, 16:02
Tu się z Tobą zgadzam.
Odpisz
9 lipca 2011, 22:05
@sandro: Nowe pokolenie pokemonów
Odpisz
10 lipca 2011, 10:49
nie wkurzaj mnie , to , że nie masz uczućt o nie znaczy , że inni też i jesteś posranym neosem
Odpisz
10 lipca 2011, 12:24
@sandro: Nawet piszesz jak pokemon "uczućt"
Odpisz
10 lipca 2011, 13:00
i co sie jej czepiasz? Po prostu w złym miejscu postawiła spację i już. A co do obrazka 4/5 za pomysł
Odpisz
10 lipca 2011, 16:20
@ziomMKX: dzięki ale tak w ogóle to jestem chłopakiem :)
matipes a tobie już nie odpisuje i i sie zamknij
Odpisz
10 lipca 2011, 11:35
słodki pies
Odpisz
9 lipca 2011, 13:21
ojej ja miałem bardzo podobnego kundelka cały biały był a tylko uszy rude miał :/
ale już nie zyje, auto go przejechało jak byliśmy na spacerze :'(
Odpisz
9 lipca 2011, 16:55
@ShanTos: Szczerze - co nas to obchodzi ? @Matipes10 Mnie też...
Odpisz
9 lipca 2011, 12:16
3/5
Odpisz
9 lipca 2011, 09:00
słodki piesio
Odpisz
9 lipca 2011, 07:19
jaki słodki piesek ;)
Odpisz