Baton z płatków. Instrukcja obsługi.
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Papierowa szkoła posting
To się nie może nie udać
Co to takiego?
Cóż za brak szacunku
Deal życia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lipca 2020, 14:51
Instrukcje niejasne, zjadłem talerz.
Odpisz
21 lipca 2021, 15:53
@Yeyauh: wylej wodę na parapet. Powinno pomóc
Odpisz
9 lipca 2020, 22:32
... Nie wiem co powiedzieć
Odpisz
9 lipca 2020, 20:05
Aha
Odpisz
4 lipca 2020, 03:11
Trudno sie mówi, ten baton powinien zjeść wybraniec, a nie głupiec nierozumiejący potęgę pyszności tych batonów... F
Odpisz
3 lipca 2020, 23:04
Siemka, wrocilem na jeja, ciekawe czy ktos mnie jeszcze pamieta ^^
Odpisz
3 lipca 2020, 23:05
Ja cie kojarzę
A co sie stało? Bana miałeś czy co?
Odpisz
3 lipca 2020, 23:06
@drzewko_kokosowe1: a nie nie, zrezygnowalem na dlugo, bo widzialem jak to mi pozera czas, a zreszta to mnie juz wku*wiala ta spolecznisc XD
przenioslem sie na fb, i teraz wrocilem w druga strone
Odpisz
3 lipca 2020, 23:07
To dobrze, tu jest o wiele ciekawiej
Odpisz
3 lipca 2020, 23:14
@drzewko_kokosowe1: no mam nadzieje
Dzialy sie w tym czasie jakies wewnetrzne dramy/osoby warte zapamietania/akcje?
Odpisz
3 lipca 2020, 23:18
a kiedy odszedłeś?
Odpisz
3 lipca 2020, 23:18
według mnie nie
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2020, 23:18
Ja o niczym takim nie wiem.
No chyba że nie kojarzysz Matki Boskiej Sowieckiej to tylko tyle z takich osób.
Odpisz
3 lipca 2020, 23:20
@Dogeu: Ja tu piszę a w tym samym czasie dwie inne osoby xd
Odpisz
3 lipca 2020, 23:28
@Dogeu: a ty od kiedy jesteś na jeja?
Odpisz
3 lipca 2020, 23:29
Ja czy Leznis?
Odpisz
3 lipca 2020, 23:29
@Dogeu: ty
Odpisz
3 lipca 2020, 23:29
a wystarczy sprawdzic w info o profilu. Wydaje mi sie ze samo konto mam gdzies od 2017 ale wiele wczesniej, mozliwe ze juz od 2015 siedzialem bez konta
Odpisz
3 lipca 2020, 23:30
a to nie jest tak że ty widzisz swoją datę dołączenia a inni nie?
Odpisz
3 lipca 2020, 23:31
No jeja przeglądam co najmniej od lipca 2018 mniej więcej a konto założyłem kilka tygodni temu, a aktywny na nim jestem od 4 dni xd
Odpisz
3 lipca 2020, 23:31
@Dogeu: aha to wiele wyjaśnia...
Odpisz
3 lipca 2020, 23:31
@Dogeu: Bo nie wiem od kiedy dokładnie przeglądam jeja
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2020, 23:32
@Dogeu: bo cb w ogóle nie kojaże
Odpisz
3 lipca 2020, 23:34
Wiem bo memów nie wstawiam raczej piszę komentarze bo nie mam pomysłu na memy bo żeby zrobić mema potrzebuję jakby tematyki bo inaczej nie wiem co zrobić
Odpisz
3 lipca 2020, 23:38
@Dogeu: co ty masz na profilowym?
Odpisz
3 lipca 2020, 23:39
Teraz tak jakby wszyscy będą po mnie jechać, ale czemu by nie. Taki skin z fortnite
Odpisz
3 lipca 2020, 23:39
@Dogeu: aha
Odpisz
3 lipca 2020, 23:40
Dokładnie mój ulubiony.
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2020, 02:07
Pamiętam Cię i zdecydowanie to piękne profilowe xD Jak przez mgłę, nie zapadłeś mi w pamięć na tyle by oceniać cię czy fajny czy nie jak zwykle to robię z różnymi jejakami, zatem jestem pozytywnie nastawiony, witajcie z powrotem towarzyszu :)
Odpisz
4 lipca 2020, 02:17
@Towarzysz777: aa towarzysza to ja kojarze :D
Odpisz
9 lipca 2020, 14:38
Odpisz
3 lipca 2020, 23:44
@piotreklewy_07: elo
Odpisz
3 lipca 2020, 23:02
Sezamki z miodem to jest najlepszy wynalazek ludzkości
Odpisz
3 lipca 2020, 23:03
@polska_cebulka:
Odpisz
3 lipca 2020, 23:28
@polska_cebulka: minus jest taki że czasami wejdzie między ząb i trudno wyciągnąć
Odpisz
3 lipca 2020, 23:05
Instrukcje były niejasne
Odpisz
3 lipca 2020, 23:02
tak
Odpisz