Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

8 lipca 2020, 08:52

Kiedy portal 3

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar Witciu

12 lipca 2020, 21:40

Portal stories mel się kłania

Avatar Pan_Jazzie

16 października 2021, 09:33

@niszczycielplackow: Nie Gaben, tylko zarząd blokujący praktycznie wszystkie gry. Gaben tam nie ma już żadnej władzy

Avatar Aarix

27 listopada 2020, 12:14

Może to zabrzmi nieco rasistycznie ale biała konsola jest bardziej estetyczna niż czarna

Avatar Pan_Jazzie

16 października 2021, 09:31

@Aarix: masz szczęście, dobry człowieku, że ne znalazł się nikt, aż tak ortodoksyjny, by uznać to za rasistowskie

Avatar MangoMan

12 lipca 2020, 21:29

Ogólnie mam xboxa ale playstation też jest spoko bo ma fajne gry których Xbox nie ma typu dangaropa ale jednak pad do xboxa leży mi lepiej w dłoni a pd nie bardzo wiec gram na xboxie

Avatar BoyanBlyat

13 lipca 2020, 01:00

@MangoMan: Nie wyszła wersja kontrolerów które wzięły design z Xboxa do PS i na odwrót czy to był fake?

Avatar superAsasyn

22 lipca 2021, 23:53

@MangoMan: mam Xbox one S minecraft edition i psp

Avatar kiwi999999

12 lipca 2020, 22:13

Ostatnio kupiłem i przeszedłem portala 2, memy z nim widzę coraz częściej

Avatar Bonnie_MLG

12 lipca 2020, 20:59

Aperture rywalizowało z Black mesa, po black mesa mam traube bo tyłu moich przyjaciół zginęło więc wolę misję G-man'a
-Gordon Freeman

Avatar Peter_DeStRoYeR

12 lipca 2020, 17:39

Obojetnie. Grałem i na xboxie i ps. Na obu gra się wygodnie chociaz wole Playstation. Ktos woli xboxa to go kupi ktos woli ps to sobie kupi i nie ma sensu rozpoczynac gownoburz o wybor konsoli

Avatar BubbleGum_14

12 lipca 2020, 17:52

Avatar xxdi55xx

12 lipca 2020, 20:43

@BubbleGum_14: Niech ci Boży w zielonych wynagrodzi.

Avatar Sunrise711

12 lipca 2020, 19:30

Black Mesa forever <3

Avatar Domkri

12 lipca 2020, 18:41

Ja to wystałem koledze xboxo'wcowi, nie załapał i coś tam gadał o białym głównie

Avatar WPower9

12 lipca 2020, 18:32

Ps5

Avatar WampirZZielonki

12 lipca 2020, 17:42

Ja to Playstation, bo exclusvy fajne a na Xbox tylko hellblade 2.

Avatar Czescwszystkim

12 lipca 2020, 17:19

PS 1: Aperture Science Innovators

Avatar BigSmoke2077

12 lipca 2020, 17:13

Mam w dupie psa 4,5 Nintendo, i xboxa

PS 3 SLIM NAJLEPSZE

Avatar
Konto usunięte

8 lipca 2020, 10:49

Normalnie to wolę ps4, ale Black Mesa jest bardziej kul

Avatar lesio2you

8 lipca 2020, 10:06

Kupił bym

Avatar hlepo

Edytowano - 8 lipca 2020, 09:15

Wolę black mesa ale lubię też playstation

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Młodzi gniewni

Najbardziej realistyczny spośród modów

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka