Nie bijcie za spóźnionego mema
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Płać pan
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To będzie bolało
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lipca 2021, 13:00
"Nie BIJCIE za zpóźnionego mema"
*odgłosy pi..oletu
Odpisz
1 lipca 2021, 13:00
@Piesel12345: pistoletu autokorekta J E B a N a
Odpisz
10 września 2020, 18:02
Ja po dziś dzień powtarzam sobie tego mema
Odpisz
11 lipca 2020, 00:28
Wydaje mi się że elekcja jednak nie była przeprowadzana na Discordzie. Ale mogę się mylić
Odpisz
11 lipca 2020, 00:34
moja była ale tylko historia i bez kamerek
Odpisz
11 lipca 2020, 00:38
@Kapichu: Ale ty wiesz o co chodzi z elekcją byczq, tak?
Odpisz
11 lipca 2020, 00:40
a że z elekcją sory źle zrozumiałem mam tak po 23
Odpisz
11 lipca 2020, 12:00
na niektórych komunikatorach do elekcji podświetlało się kto mówił
Odpisz
11 lipca 2020, 12:01
@Damond: Byczq, chodzi mi o elekcję
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2020, 12:05
no to mówię, sam tak miałem na elekcjach
Odpisz
11 lipca 2020, 12:07
@Damond:
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2020, 12:09
a ku*wa o to chodzi
Odpisz
14 lipca 2020, 12:58
na teamsie i zoomerze też się podświetla
Odpisz
19 lipca 2020, 00:21
to chyba jednak był zoom
Odpisz
13 lipca 2020, 23:32
no nie miałem to wrzucić ale tego nie zrobiłem bo uznałem że za późno
Odpisz
13 lipca 2020, 09:41
Ale są wakacje.
Odpisz
13 lipca 2020, 11:19
@Pararanek: i co z tego
Odpisz
13 lipca 2020, 11:26
@ZSRRBall:
E-lekcje w wakacje?
Odpisz
13 lipca 2020, 11:29
@Pararanek: nie, memy o lekcjach w wakacje. To dosyć dziecinne zachowanie, takie jakby zakrywanie uszu gdy ktoś mówi o szkole, bo są wakacje.
Odpisz
13 lipca 2020, 11:37
@ZSRRBall:
Niby racja. Choć, mój komentarz też był raczej nastawiony na ironie. Żeby odpowiedzieć analogią:
-Kiedy idziesz do sklepu
-Ale jesteś w auschwitz
Żart jest tutaj w tym, że uciekłeś.
Ch**owa analogia, ale myślę że wiesz o co mi chodzi.
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2020, 17:40
Było, ale po angielsku
Odpisz
12 lipca 2020, 15:38
Odgłosy bicia OPa
Odpisz
10 lipca 2020, 23:57
haha
pierd
bączur
Odpisz
10 lipca 2020, 23:57
@Murarzowa: fart
Siarkowodór
Gaz
Odpisz
10 lipca 2020, 23:56
Byo
Odpisz
10 lipca 2020, 23:56
Było
Odpisz
10 lipca 2020, 23:56
Kekłam srogo
Odpisz
10 lipca 2020, 23:56
Trochę nieaktualne ale zabawne więc
Odpisz