Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Lisko

21 lipca 2020, 12:05

Akurat 6 jeździ co około 30-40 min w dni powszednie więc mogła przegapić ten na który chciała wsiąść...

Avatar
Leg0Fan123

19 lipca 2020, 12:14

Ja mieszkam w Radomiu 😄

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar
Leg0Fan123

Edytowano - 20 lipca 2020, 09:09

@ZSRRBall: boję sie tego mówić.... mieszkam na osiedlu południe w radomiu

Avatar ZSRRBall

20 lipca 2020, 09:40

ok

Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2020, 15:57

W Radomiu kiedyś autobus podczas ulewy utonął

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2020, 12:58

w sumie to trochę śmieszne że dla mieszkańców "tonący" autobus to normalka xD

Avatar its_weeb

Edytowano - 19 lipca 2020, 13:12

ORP Szóstka xDDD
To są Radomskie Siły Morskie,tego nie zrozumiesz

Avatar
Sourcream

19 lipca 2020, 12:52

Fun fact z Radomia!
U nas autobus nr 6 jest określony mianem
"Autobusa widmo"
Z racji tego, że jak się na niego spojrzy
To nie było widać kierowcy
Tak jakby sam jeździł

Avatar Reichtangle

19 lipca 2020, 13:05

Autobus z piekieł bram!

Avatar its_weeb

Edytowano - 19 lipca 2020, 13:10

@Reichtangle: Zamiast ropy żłopie zło

I takie widmo że i tak zawsze pełny ludzi,chyba nikt sie tym nie przejmuje xD

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2020, 12:33

Z mojego miasta

Avatar PaniDama

19 lipca 2020, 12:16

To magiczny autobus.

Avatar ziemniaczki_j1234e

19 lipca 2020, 12:08

Ja z niego jestem w sumie tam mieszkam

Avatar Saaaaasuke

19 lipca 2020, 12:15

@ziemniaczki_j1234e: mieszkanie w autobusie musi być okropne ale fakt że jeszcze sie w nim urodziles przyprawia mnie o ciarki

Avatar ziemniaczki_j1234e

19 lipca 2020, 12:15

@Saaaaasuke: w Radomiu

Avatar SpookyBoi

11 lipca 2020, 16:14

Chyba wiem kto jest kierowcą tego autobusu

Avatar Rubenfod

11 lipca 2020, 15:56

Radom

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ostry ten sędzia

Można, tylko trzeba wstawać rano

Niezniszczalne

To by wystarczyło

Fergus

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka