Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Fajnie że odpowiedzieli
Znak czasów
Najbardziej realistyczny spośród modów
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lipca 2020, 19:06
W tym momencie moje szare komórki postanowiły wziąć urlop
Odpisz
15 lipca 2020, 19:16
@SongMan: po twojej pysznej zupie
Odpisz
19 lipca 2020, 12:17
@Cheems_Kosmonauta: nie ruszam dupy z klopa
Odpisz
19 lipca 2020, 12:23
@clumsy: Ta zupa była z mlekiem
Odpisz
19 lipca 2020, 12:23
@Dziker: na mleko mam alergię
Odpisz
19 lipca 2020, 12:25
@clumsy: Siedzę na Kurahenie
Odpisz
19 lipca 2020, 15:35
@Dziker: I szkaluje papieża
Odpisz
19 lipca 2020, 15:41
tylko nie papieża, znajdź sobie kogoś innego ale nie niego bo to była dobra osoba
Odpisz
20 lipca 2020, 21:16
@Cheems_Kosmonauta: przepraszam
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2020, 12:14
Nawet na przeciwników anime to działa powiążą sobie cyganów z mangozje**mi
Koszyk na czerwone \____/
Odpisz
19 lipca 2020, 22:50
@Dziker: No ja bym raz3j miał ochotę pozbyć sie pomysłodawcy plakatu. Degeneraci.
Odpisz
20 lipca 2020, 00:02
@Ukryty_W_Cieniu: ja niczego takiego nie mówię
Odpisz
20 lipca 2020, 13:56
@Dziker: Swoją drogą proszę nie wrzucać wszystkich przeciwników anime do jednego worka z dевilami.
Odpisz
19 lipca 2020, 18:52
Ciekawe dlaczego...
Odpisz
19 lipca 2020, 18:44
kto to ku*wa sponsoruje?
Odpisz
19 lipca 2020, 15:57
Jakby ktoś chciał
Odpisz
19 lipca 2020, 12:15
Zło zwyciężasz jeszcze większym złem.
Wiedzieliście, że czarnoskórzy w USA stanowią niecałe 13% populacji, ale popełniają 50% przestępstw?
Odpisz
19 lipca 2020, 15:00
@Tajdeus: muszą jeszcze troche poćwiczyc
Odpisz
15 lipca 2020, 19:01
Orban brałeś coś?
Odpisz
19 lipca 2020, 13:20
@Mikko_Finski_Lisek: (odgłosy Orbana po zielsku) Nigdy bym takiego czegoś..... Ja tylko wstałem.... I.... (CONFUSED Orban). Zaloguje się na Facebooka.... I zobaczę....
Odpisz
19 lipca 2020, 13:29
@Mikko_Finski_Lisek: Skąd założenie, że prezydent Orban ma coś wspólnego z tym plakatem?
Odpisz
19 lipca 2020, 13:16
Gdzie jest kapitalista?
Odpisz
19 lipca 2020, 13:05
Ciekawe czy cyganie za to używają Ram...
Odpisz
19 lipca 2020, 12:31
Co
Odpisz
19 lipca 2020, 12:30
MMMMM, REM
Odpisz
19 lipca 2020, 12:19
Nir zdziwiłbym się gdyby zostało to zniszczone.
Odpisz
15 lipca 2020, 19:01
Rem
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2020, 19:08
@Damond: a umiesz tak?
Odpisz
15 lipca 2020, 19:37
@piotacy: aż tak dobry jak Kapitalista nie jestem, a przynajmniej jeszcze
Odpisz
15 lipca 2020, 18:49
Czekać tylko na kapitalistę
Odpisz
15 lipca 2020, 19:13
@rysiu311:
Odpisz
15 lipca 2020, 18:48
Co jest
Odpisz
15 lipca 2020, 19:02
rem z re: zero
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2020, 19:07
wykorzystują najpotężniejszy i najlepszy środek do propagowania treści młodym ludziom - tzw. mangowe dziewczynki
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2020, 19:11
@SongMan: Dopiero teraz ogarnąłem, że w tle są jeszcze małe napisy, w których plakat zwraca się do czytelnika jako "Oni-san"
Odpisz
15 lipca 2020, 19:12
Odpisz