Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2022, 21:58

W lesie razem z eurowizja prowadzącą zoo próbowaliśmy przekonać krokodylicę,że jest lekarzem mającym stawić się u chorego ze szklanego domku, żeby nas nie zjadła, następnie na plaży żona jakiegoś gostka oświadczała się świni na degustach cukierków będących hybrydami kamieni nieskończoności i amuleówt ze serialu mojej siostry, podczas gdy Hrabia Drakula się opalać.

Avatar maslo123_5

19 lipca 2020, 13:01

Ja pamiętam sen z przed roku

Avatar Maly_modelarz15

19 lipca 2020, 14:35

@maslo123_5: a ja nawet takie sprzed trzynastu lat
w większości te złe niestety

Avatar Gameroqu

13 marca 2022, 23:09

@maslo123_5: a ja te sprzed 10 lat

Avatar Tajdeus

16 lipca 2020, 12:23

***A, ostatni sen jaki zapamiętałem polegał na tym że po domu mojej babci łaziły jakieś dziwne insekty. Coś jak arachnomorf wielkości dłoni, oraz skrzyżowanie modliszki z dinozaurem mające około 30 centymetrów długości.

Avatar Ja_czyli_Ja

20 lipca 2020, 10:14

@Tajdeus: oku*wa a mnie się śniły kiedyś żywe świecące w ciemności na fioletowo szkielety dinozaurów wielkości owadów. W sumie trochę podobny sen do twojego.

Avatar Cumulonibus

20 lipca 2020, 09:06

Szklany pociąg....

Avatar volf360

19 lipca 2020, 17:33

Po czym po 5 minutach go zapominasz ...

Avatar loginloginlogin

19 lipca 2020, 12:17

Ile trwa sen?

Avatar MangleTheFoxy123

19 lipca 2020, 17:30

@loginloginlogin: tyle ile śpisz

Avatar MangleTheFoxy123

19 lipca 2020, 17:29

Ja pamiętam sen w którym jechałam gdzieś z tatą do sklepu czy coś i wyjechaliśmy z Warszawy to potem pojawił się znak "Welcome to California" i miałam takie wtf na twarzy - a jak weszliśmy do sklepu to się okazało, że jesteśmy w Czechach

Ahh nie ma to jak cursed sny

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2020, 15:49

Ogólnie to ja mam fajne sny.

Wczoraj śniło mi się, że obudziłam się facetem, okej, olałem to i poszedłem do Biedronki po pieczywo czosnkowe, bo głodna byłem.

Okazało się, że mieszkam w Nowym Jorku, więc poszedłem jednak do Walmartu.

A jako iż wziąłem ze sobą psa, to przywiązałem go smyczą przy wejściu i kazałem mu poczekać chwilę.

Kiedy wracałem po dosłownie 5 minutach, zastałem widok jakiś Kidów bijących mojego Walterka do krwi, bo pogryzł im piłkę, którą zostawili przed wejściem do sklepu.

Niewiele myśląc, chwyciłem i z całej pety rzuciłem jednym bachorem, aż przejechał mordą po betonie.

A Walterek się wykrwawiał :c.

A na mnie zgłosili policję, bo złamałem temu dzieciakowi nos.

TYLKO nos.

Przyjechały gliny i na mnie naskoczyły, dusząc mnie jak kryminalistę,a psa dobili, bo niby był agresywny i "się do tego przyczynił".

Chyba niechcący złamali mi kark, mimo, że prosiłem, żeby ze mnie zleźli i chciałem wytłumaczyć sytuację.

Potem już tylko patrzyłem oczami innych, co się działo dalej.

Obrońcy praw zwierząt dotarli do tego tematu, obejrzeli kamery i zamknęli tych policjantów.

A ludzie internetu wszczęli protesty pod hasłem "Dog Lives Matter".

I te Kidy ktoś porwał i powiesił za jelita :D.

Później do czatu dołączyli Anonymous i Generacja Z.

I tak protesty wzbierały na sile, aż obalili Trumpa i wszczęli nowe rządy, nadające zwierzętom takie same prawa jak ludziom (oprócz zwierząt typowo na ubój, którym złagodzili sposób uboju na taki bezbolesny i krótki, a do tego powiększyli im miejsce do życia), a za bestialskie znęcanie się nad zwierzętami jest brutalna egzekucja.

Mi się osobiście sen podoba, pewnie wyglądał tak a nie inaczej, bo naoglądałam się przed snem filmików z protestu BLM.

Avatar Kolodziej_1

Edytowano - 19 lipca 2020, 14:48

Ja mam tylko zjeb@ne sny. Śniło mi się kiedyś, że się obudziłem. Wyszedłem na balkon i zauważyłem, że panuje burza. Po chwili w dworzec będący niewielki kawałek przed moim mieszkaniem uderzył piorun. Po błysku zobaczyłem, że w miejscu, w które uderzył piorun stoi olbrzymie drzewo obrastające cały dworzec. Wtedy spojrzałem w bok i zobaczyłem postać koloru czarnego. Wskazała na mnie palcem i wtedy się obudziłem... O godzinie 11 tak na marginesie

Avatar
bylojuz12

19 lipca 2020, 13:55

Już o tym opowiadałem. Wyciągałem dwa ciała z wody. Jeden był jeszcze żywy, a drugi był przepołowiony. Gdy przyniosłem na brzeg tego drugiego,ten który mi pomagał był przerażony. Wszystko działo się na polu a w oddali płonął biały kościół.

Avatar akaman151

19 lipca 2020, 14:19

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2020, 13:47

Ja dzisiaj

Avatar Stulej4

19 lipca 2020, 13:02

Mój ostatni sen
Wyglądałem 1:1 jak Josuke Higashikata
Pisałem test z matmy
Nie wiedziałem jak to napisać za bardzo
Więc wyciągnąłem głowę pod ławkę (zdjęcie niżej pokazuje jak to zrobiłem)
Potem zmieniłem się w anime laske
Napisałem ten test i oddałem

Avatar jt090

19 lipca 2020, 13:08

@Stulej4: mam nadzieję, że nikt nie komentował twojej fryzury

Avatar Stulej4

19 lipca 2020, 13:23

@jt090: Na szczęście nie

Avatar MituDestroyer

19 lipca 2020, 13:17

Mi się śniło, że odwiedziłem swoją koleżankę w jej mieszkaniu, a tak naprawdę to było mieszkanie mojego kolegi niewiadomo czemu. Miała w domu kilka zwierząt w tym pumę chyba, (to pewnie przez tą sprawę z pumą i zoo) pogadaliśmy, posiedzieliśmy i ona stwierdziła, że mnie odprowadzi do mojego domu, mieszkam 2 domy dalej od mojego kolegi więc nie potrwało to długo. Gdy byliśmy przed drzwiami postanowiła wejść do środka, w kuchni był mój ojciec, było słychać, że jest pijany. Zapytała się czy jest pijany, więc odpowiedziałem, że tak, jak zwykłe (zawsze w sobotę coś wypije). Poszliśmy do mojego pokoju, było tam trochę brudnych talerzy i kubków, więc na szybko je schowałem. Ona usiadła i zaczęła przeglądać coś w telefonie, zapytałem się czy chce coś do picia, odpowiedziała, że nie. Po chwili spytałem się czy była na 18-nastce naszej koleżanki, żeby rozpocząć jakikolwiek temat, nic nie odpowiedziała. Spojrzała tylko z pogardą na mój laptop, na którym była odpalona Liga. Najbardziej zapamiętałem tą niezręczną ciszę między nami, pewnie dlatego była w tym śnie, bo przed pójściem spać oglądałem przyjaciół. W tym odcinku też była niezręczną cisza pomiędzy Rossem i chłopakiem Phoebe

Avatar MituDestroyer

19 lipca 2020, 13:18

@MituDestroyer: Ogólnie ostatnio śnią mi się sny nawiązujące do serialu "przyjaciele"

Avatar Jestem_serem

19 lipca 2020, 12:49

Mi się dziś śniło że prowadziłam samochód no i jeździłam na takim torze z innymi osobami no i na zakręcie stracilam kontrolę walnęłam w jakąś bramkę a potem miałam lekkie problemy ze słuchem

Avatar Jurekis_

19 lipca 2020, 12:28

Ja zawsze pamiętam swoje sny. Nie jest tak fajnie, gdy zdarzy się serio dziwny

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar polska_cebulka
Dodane przez: polska_cebulka

Płać pan

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zaufaj mi, nie znam się na tym

To będzie bolało

Phi!

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka