Pan chyba z Konfederacji?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Lekko nie będzie
Niegrzeczny Oskarek
A, okej
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lipca 2020, 15:55
Tak
Odpisz
13 lipca 2020, 09:13
Na świece jest, nie licząc minipaństw jak Monako, tylko jedno państwo bez podatku dochodowego: Oman.
Tak że jeżeli ktoś naprawdę nieironicznie myśli, że podatek dochodowy prowadzi gospodarki do zguby i jak go zlikwidujemy to będziemy tak potężni jak te wszystkie inne państwa bez podatku dochodowego, czyli jak... Oman, to trochę jest odrealniony.
Odpisz
13 lipca 2020, 09:38
@Nanook: Oman that's deep
Odpisz
13 lipca 2020, 17:21
@Nanook: To nie jest tak, że podatek dochodowy prowadzi gospodarki do zguby, tylko, że nasze podatki na czele z podatkiem dochodowych doprowadzą naszą gospodarkę do zguby
Odpisz
13 lipca 2020, 18:05
@Wilqu11: No to tak, tutaj zgoda. Rzeczywiście podatki w Polsce są zbyt niskie (jedne z najniższych w Europie), a co gorsze funkcjonuje u nas system regresywny, gdzie biedniejsi są bardziej obciążeni od bogatszych. Tak że rzeczywiście taki system podatkowy prowadzi naszą gospodarkę do zguby i nie pozwala nam na stabilny i równomierny wzrost gospodarczy.
Odpisz
13 lipca 2020, 18:10
@Nanook: Brawo. Żadnego argumentu, tylko jak się że mną nie zgadzasz to jesteś odrealniony.
2. Cały świat zmierza do zguby i podatek dochodowy jest przyczyny:
_ zniechęca ludzi do pracy
mniej jest pieniędzy na inwestycje i pensje pracowników
przez tracę ie pieniędzy na podatek dochodowy przedsiębiorcy muszą podnosić ceny
Ludzie specjalnie mniej zarabiają by płacić mniejszy dochodowy
Odpisz
13 lipca 2020, 18:16
@Nanook: rząd, czyli banda bezmózgich nierobów kradnie nam w podatkach 80% dochodu, a ty piszesz, że podatki są za niskie.
Podatki zawsze są za wysokie.
Większe obciążenie bogatych to kłamstwo. Płacą oni większy dochodowy i płacą więcej vatu, ponieważ kupują droższe rzeczy.
Odpisz
20 lipca 2020, 00:04
@Nanook: Rodzina Morawieckiego, czy troll?
Odpisz
20 lipca 2020, 00:11
@sliwak2001: Ani jedno, ani drugie.
Nanook to najbardziej znany na jeja wyborca partii "razem".
Odpisz
20 lipca 2020, 00:22
@sliwak2001: Aż zapomniałem o tej dyskusji. Do preriokura: napisałem, że ktoś jest odrealniony jak myśli, że zniesienie podatku dochodowego jest dobre dla państwa, bo ta idea nie ma pokrycia w rzeczywistości. Nie ma żadnego przykładu państwa, które działałoby dobrze bez podatku dochodowego. Fajnie to brzmi mieć dobrze działające państwo bez podatków dochodowych i z minimalnym, albo zerowym opodatkowaniem, ale nigdzie się to nie sprawdza i nie sprawdziło. To jedynie utopia. Są natomiast przykłady państw, które prosperują przy wysokich stawkach podatkowych.
I do ciebie sliwaku: nie należę do rodziny Morawieckiego, aczkolwiek dobra obelga muszę przyznać xd Nie jestem też trollem. Jak słusznie zauważył drogi preriokur, jestem wyborcą partii Razem i socjaldemokratą.
Odpisz
20 lipca 2020, 00:30
@Nanook: " Fajnie to brzmi mieć dobrze działające państwo bez podatków dochodowych i z minimalnym, albo zerowym opodatkowaniem, ale nigdzie się to nie sprawdza i nie sprawdziło. To jedynie utopia. Są natomiast przykłady państw, które prosperują przy wysokich stawkach podatkowych."
Znowu brak przykładu, gdzie brak podatku dochodowego szkodził.
2. Sytuacja z państwa europy zachodniej z roku na rok jest coraz gorsza.
Odpisz
13 lipca 2020, 11:26
I te znaczki wodne konfederacji.. świetne.
Odpisz
13 lipca 2020, 17:20
@Lueziss:
Odpisz
13 lipca 2020, 05:14
Podatek dochodowy to największe gówno wśród podatków. Ja póki co mam 19lat, ale jak stuknie 26 to łzy w oczach się pojawią jak dostanę pasek na miesiąc.
Odpisz
13 lipca 2020, 09:23
@xAzumiKx: oni go dodali do emerytur co jest złodziejstwem nad złodziejstwa mi.
Odpisz
13 lipca 2020, 11:34
@warrior_pl: oddajesz państwu część emerytury, którą wypłaca ci pańtwo. To jest absurd. Ale poczekaj, bo dobry prezes wraz z prezydentem dają ci 500 zł, a w podatku zabierają z budżetu domowego rodzinie ponad 1000, plus jeszcze tego 500 wcale nie musisz brać. Zamiast tego można obniżyć podatek dochodowy o tyle, żeby każdy oszczędził te pieniądze, można obniżyć VAT, można a nawet trzeba wiele zrobić żeby w tym aktualnie chlewie żyło się lepiej. Ale nie, naród jest wykupiony za pieniądze, które państwo wcześniej zabrało. To jest dramat ku*wa
Odpisz
13 lipca 2020, 13:00
@szyper2006: Można też wyjść z Unii i przestać płacić te opłaty klimatyczne
Odpisz
13 lipca 2020, 13:13
@mariunio6: Jako technik OŹE wypraszam sobie, jedyne co trzyma Polaków przy inwestowaniu w ekologię jest Unia, mentalność Polaków jest ch*jowa, nikt nie chce nowości, wszyscy lubią węgiel i palenie plastikiem, dopłaty, programy itp z Unii nas pchają ku zdrowszej przyszłości, wyjdźmy z Unii to już widzę jak kupujemy wiórki kokosowe z Ameryki południowej i współspalamy je z węglem żeby na papierku wyszło, że jesteśmy ekologiczni bo biomasa. Wymigiwanie się od ekologii jest na porządku dziennym, Unia w tym przypadku pomaga, nie mówię że we wszystkich, ale tutaj jak najbardziej, to że płacimy kary to wina Polaków i brak płacenia kar nie pomoże, a nawet pogorszy sytuację
Odpisz
13 lipca 2020, 13:24
@Towarzysz777: Ape przez Unię zamiast wydobywać nasz węguel kupujemy od ruskich
Odpisz
13 lipca 2020, 14:40
@mariunio6: A mamy nie kupować w ogóle węgla do celów energetycznych, sami mamy zapewnić sobie zieloną energię, a Unia w tym pomaga, kary to tylko motywacja, bo Polaki cebulaki wungiel lubią
Odpisz