Można kulturalnie? Można.
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jakby trochę nie fair
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pilne
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lipca 2020, 22:07
Po co pisać że było? Co to daje? Wyjaśni ktoś?
Odpisz
20 lipca 2020, 22:12
@darcus: żeby ktoś wiedział czemu dostał wdółglosy
Odpisz
20 lipca 2020, 23:48
A czemu dostał wdółgłosy?
Odpisz
20 lipca 2020, 23:58
@darcus: za to że było
Odpisz
21 lipca 2020, 00:04
@Przemek572: Dlaczego za to dostaje się wdółgłosy?
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2020, 00:05
@darcus: To tak jakbyś namalował 1:1 Mona Lise i powiedział że oryginalne, autorskie i twój pomysł.
Odpisz
21 lipca 2020, 00:06
@Przemek572: No nie, bo wrzucenie czegoś na stronę z memami =/= stwierdzeniu że autorskie xD
To prędzej tak jakbym zorganizował wycieczkę do muzeum żeby obejrzeć Monę Lisę.
Odpisz
21 lipca 2020, 00:09
@darcus: Tyle że dodanie takiego mema to raczej oddanie takiej Mona Lisy do muzeum
Odpisz
21 lipca 2020, 03:08
@Przemek572: Echh... Nietrafione porównanie, znowu...
Odpisz
21 lipca 2020, 03:21
@darcus: możliwe
Odpisz
21 lipca 2020, 05:59
@Przemek572: Dobra, a inna sytuacja. Mem dostaje dobre oceny, a ktoś pisze że było. Czemu to służy?
Odpisz
21 lipca 2020, 09:24
@darcus: dowartościowaniu się i pokazanie innym jaki sprzostrzegawczy jesteś.
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2020, 10:29
@darcus: W zasadzie to trafione porównanie i to jak najbardziej, tak jakbyś dał do tego samego muzeum drugą Mona lise. A potem ty miałbyś oczekiwać nagrody za to?
Odpisz
21 lipca 2020, 16:04
@Lekki69: Jakiej znowu nagrody xD
Nie, nietrafione, bo Monę Lisę ciągle ktoś ogląda, a memy znikają po tygodniu i wielu ludzi ich nie widziało.
Odpisz
21 lipca 2020, 16:21
@darcus: Nagroda. W przypadku memów są to strzałki. W przypadku Mony lisy mogłyby to być pieniądze za obraz.
Naprawdę spodziewałem się że akurat ty domyślisz się tych oczywistosci.
A to kto coś ogłada i ile osób, nie ma specjalnego znaczenia na to że jest to duplikat.
Jakby się w zasadzie kłócić to jest ogromna ilość memów która została obejrzana przez większą rzesze ludu niż oryginał tego obrazu. Po prostu występowanie owszem jest w dwóch różnych środowiskach i każdy może zajrzeć w internet ale jednak kontekst jest jasny.
A nawet gdyby, jeśli ktoś przychodzi do galerii sztuki. Jest korytarz, na początku i na końcu są te same obrazy. Pytasz się przewodnika a ten ci tłumaczy ze ktoś mógł nie zobaczyć na początku... Także argument że ktoś wcześniej nie widział jest conajmniej słaby.
Odpisz
21 lipca 2020, 16:25
@Lekki69: Ziomek, to jest Internet xD
Te porównania są totalnie nietrafione, bo każdy na swoim komputerze widzi kopię xD
Poza tym, gdyby taki korytarz miał 1000km i ludzie przychodzili tylko zobaczyć pierwsze 10m, a w dodatku codziennie dochodziłyby nowe obrazy, to takie zagranie miałoby sens.
A jeśli dla kogoś strzałki są nagrodą, to musi naprawdę nie mieć życia.
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2020, 17:04
@darcus: celowe wyolbrzymienie coby poczuć bezsens takiego czegoś
Cóż jesteśmy na jeja. Czego oczekiwałeś, tu ludzie potrafią się przyczepić do czerwonej strzałki do ich komentarza
Odpisz
21 lipca 2020, 18:16
@Lekki69: Tu ludzie czepiają się emotek i dają strzałki mimo że nie została wyrażona żadna opinia.
Odpisz
21 lipca 2020, 18:18
@darcus: to drugie rzeczą dziwną nie jest
Odpisz
21 lipca 2020, 18:42
@Przemek572: Ale owszem, jest. Strzałki pod komentarzami to nie nagroda ani kara, ani ocena, ani nawet polubienie jak na Facebooku. To jest wyrażenie zgody lub sprzeciwu wobec opinii wyrażonej w komentarzu.
Odpisz
13 czerwca 2021, 15:34
@darcus: bruh
Odpisz
13 czerwca 2021, 19:22
@SansGranie69: nekropost...
Odpisz
21 lipca 2020, 19:30
Lubie wymyślić własnego mema i dowiedzieć się, że był
Odpisz
17 lipca 2020, 14:02
Huntermiki... Znaczy, NorseWarrior *wstawia mema*
Jejak: "było"
Hu... NorseWarrior: "twój stary był"
Odpisz
21 lipca 2020, 11:13
@Kejdzej: i już nigdy nie wróci
Odpisz
21 lipca 2020, 00:43
Raz się spotkałem z taką wymianą zdań:
Jejak 1: BYŁO.
Jejak 2:
Odpisz
17 lipca 2020, 08:37
A dzk bardzo, mam nadzieje, że ten mem się przyjmie. Pozdrawiam
Odpisz
17 lipca 2020, 08:38
@Anonim7362616: Też mam taką nadzieję. Pozdrawiam
Odpisz
17 lipca 2020, 08:55
@Bartolinise: Również mam taką nadzieję
Pozdrawiam
Odpisz
17 lipca 2020, 08:37
Nie zawsze aczkolwiek tak jest lepiej
Odpisz