Niestety w rzeczywistości rzadko tak bywa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Szybki jak błyskawica
Totalnie
Ładne rzeczy
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 marca 2021, 14:15
Jest tak miły że chce mi się płakać
Odpisz
21 lipca 2020, 08:37
No cóż, w ten sposób popularny dzieciak dba o swoją popularność. Chce być lubiany przez wszystkich, także ciebie.
Odpisz
22 lipca 2020, 18:07
@Mijak: Czyżby mamy powtórkę z Rosji w latach 80. XIX wieku? Chodzi mi o to, że wtedy popularny człowiek chciał zdobyć jeszcze większą popularność i jeszcze większą i jeszcze większą itd.
Odpisz
24 lipca 2020, 10:36
Dosłownie Rosja w latach 80. XIX w., w żadnym innym kraju w żadnym innym okresie ludzie popularni nie chcieli być jeszcze bardziej popularni 😏
Odpisz
24 lipca 2020, 12:52
@RhobarIV: Przepraszam tam ludzie z niższych warstw podlizywali się aby mieć "awans" i przepraszali wyższe warstwy aby go nie utracić.
Odpisz
24 lipca 2020, 14:30
Ale przecież to nic wyjątkowego xd
Odpisz
24 lipca 2020, 15:00
@RhobarIV: Dzisiaj to samo jest np. w korporacjach.
Odpisz
21 lipca 2020, 07:14
Marzenia...
Odpisz
19 lipca 2020, 14:44
Nikt by tak nie zrobił w realnym życiu,
Odpisz
21 lipca 2020, 01:17
bruh
Odpisz
21 lipca 2020, 01:41
U nas tak czasem było
jak ten popularny coś powiedział
to potem mówił głośno też
"*Twoje imie* ale żeś doje**ł" albo coś takiego
Odpisz
21 lipca 2020, 00:26
Ja jak mam powtórzyć po kimś tylko głośniej to zazwyczaj dodaję coś w stylu "Tak jak przed chwilą powiedział . . ."
Odpisz
20 lipca 2020, 23:48
Wstawaj anon, zesrales sie
Odpisz
20 lipca 2020, 23:44
Popularny dzieciak:
Odpisz
19 lipca 2020, 14:45
Klasa: A kogo on obchodzi? Dawaj <tutaj imię tego popularnego dzieciaka> siadaj do nas, facetka nie zobaczy.
Ty: Siedzisz sam w ławce, a typki siedzą w trójkę przy jednej ławce przez całą lekcje
Myślę, że tak wyglądała by ta sytuacja gdyby miała wyglądać bardziej realnie xd
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2020, 22:22
@jacek1s: cos ty znowu najlepszego ze sobą uczynil
Odpisz
20 lipca 2020, 22:25
@xXkuba22Xx: Zrobiłem sobie tatuaż na mordzie
Odpisz
20 lipca 2020, 22:30
@jacek1s: no i zmienles swoją postac na bardziej ludzką
Odpisz
20 lipca 2020, 22:18
A wtedy okazuje się że już ich to nie śmieszy bo powiedziałeś to ty
Odpisz
20 lipca 2020, 21:46
Odpisz
20 lipca 2020, 21:43
*szok*
Odpisz
20 lipca 2020, 21:18
Odpisz
19 lipca 2020, 15:47
Odpisz
19 lipca 2020, 15:14
Ja mam cichy głos i jak mówię żart to mój kolega go powtarza i mówi, że to mój <3
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2020, 15:22
@marian66626: kup mu czekoladę i mu podziękuj, taki kolega to skarb jest
Odpisz
19 lipca 2020, 14:54
To po ch*j to powtarzał
Odpisz
19 lipca 2020, 15:32
@stalamed: żeby rozśmieszyć grupę?
Odpisz