Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Figarus

20 lipca, 15:01

Taka sytuacja sprzed połowy roku. Ja, koleżanka, kumpel i jego dziewczyna umówiliśmy się na picie. Zanim poszliśmy po zacne napitki, ktoś włączył w domu GOT. I tak jakoś wyszło, że przez pół godziny tłumaczyłem całej trójce czemu uniwersum Wiedźmina jest lepsze od świata PLiO. Mimo iż tylko mój ziomek miał jakieś pojęcie o wieśku...

Avatar Ja_czyli_Ja

20 lipca, 23:50

@Figarus: jakie podawałeś argumenty? Ja znajomym mówię że nie ważne jak by nierealny Wiedźmin nie był to jest niemożliwe i nienormalne że w GOT jest zagęszczenie 100 psychopatów na km2. I to że cała brutalność w GOT jest ewidentnie na siłę.

Avatar Figarus

21 lipca, 18:10

@Ja_czyli_Ja: Nom. To też podałem. W książkach PLIO gdzie nie pójdzie nawet pięcioosobowa banda, tam w wszyscy faceci wybici co do nogi, a wszystkie jedenastki zgw*łcone. W Wieśku taka drastyczna przemoc była ukazywana aby oddać okropieństwa wojny lub wściekłość jaka napełniała bohaterów. Najlepiej pamiętam, jak ,,geraltowa kompania" przechadzała się po pobojowisku w CO, kiedy widzieli konia, który ciągnie za sobą wnętrzności.

W Wieśku jest większe zróżnicowanie postaci pierwszo i drugoplanowych. Znaczy w GOT było dużo róznych, ciekawych postaci, ale można było powiedzieć, że mają tylko dwie profesje: Bitka albo polityka (dobra, temu schematowi wywijali się trochę Davos i Sam, ale znaczna większość, tak jak wyżej). Natomiast profesje bohaterów AS-a były bardziej zróżnicowane. Morderca potworów, bard i bawidamek, szpieg i patriota, cyrulik i wampir abstynent, waleczna ex szlachcianka/ Potężne medium... I inni.

Czytając PLiO sceny walki i ruchy były takie... Proste. Ten uciął temu łep, ten temu ręke, ten się zamachnął i wbił mu w brzuch. Natomiast w Wieśku: Pchnął, celował w brzuch, Geralt uniknął półpiruetem, finta, odepchnęcie, ciął z ukosa... Trafił w szyje, tuż za uchem. Czuć było te szybkie ruchy tańca śmierci, że nie walka to nie sztywna wymiana ciosów, tylko że licą się w niej ułamki sekund. Z jednej strony choreografia walki bardziej dynamiczna, ale też chaotyczniejsza. W wiedźminie ludzie są delikatni jak w rzeczywistości, wystarczyło kogoś dźgnąć, lub zadać płytkie, ale dobrze zlokalizowane cięcie aby kogoś zabić, nie trzeba nikogo odrazu kogoś dekapitować albo wypatroszyć.

I na koniec: seks. U Martina był bardzo wulgarny. ,,On w nią wszedł, on trysnął, ujeżdżała go jak konia...". U Sapka seks starego dziada z agentką, która go szpiegowała był taki... Neutralny. A kilkukrotnie sceny Geralta i Yen były pięknie, zmysłowo opisane, AS dobrze oddawał nie tylko odczucia cielesne, ale też emocje tej dwójki.

Dziękuję za uwagę.

Avatar KidFlash

20 lipca, 11:23

Ja na jej miejscu bym słuchała bo sama teraz ogrywam God of War bez poprzedniej trylogii i tylko trochę ogarniam

Avatar Asasino12

20 lipca, 11:31

@KidFlash: Oprócz kilku nawiazań i powodu czemu Kratos wstydzi się przeszłości to nic nie tracisz

Avatar Broski

20 lipca, 11:12

I dlatego gamerzy to przegrywy.

Avatar nazyk

20 lipca, 11:21

@Broski: przegryw by uległ i poszedł się r*chać

Avatar olimpicYT3356

20 lipca, 11:28

Avatar orzech39

20 lipca, 10:13

Da ktoś szablon?

Avatar orzech39

20 lipca, 11:12

Avatar ALKATRAZ

20 lipca, 10:38

Fuj

Avatar Dark_Dante

20 lipca, 10:19

Zależy, czy to były te z szafy, czy takie, które przed chwilą ściągnęłaś.

Avatar Stulej4

20 lipca, 10:14

Jak facet mówi o uniwersum God of War to trzeba słuchać, bo inaczej typ weźmie topór z zamrażarki i będzie rzeź jak na Olimpie

Avatar JejakZeWsi2

17 lipca, 11:47

Być może zrozumiał ale miał w głowie że najpierw obowiązki czyli tłumaczenie a dopiero później nagroda czyli seks.
Mądry chłop nie ma co.

Avatar Kapitalista

17 lipca, 11:37

Avatar Eiren

17 lipca, 11:26

Może były brudne? Albo za duże?

Avatar Valentine_

17 lipca, 11:27

@Eiren: albo nie jej

Avatar Ogr_Shrek

17 lipca, 11:32

@Valentine_: Napisane było że jej

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nadal czekam na mleko od taty

Witamy w rodzinie

Też tak mam

Tęsknię za dziadkiem

No nie

Tak to działa

Co

Pokemon w skrócie

Znam się na tym

Wybieraj

Nadal czekamy

NIEBYWAŁY talent

Logiczne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka