Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar hamsterman

14 marca 2022, 19:24

Dałby ktoś szablon tego mema szanownemu jejakowi?

Avatar polski_skoczek

17 lipca 2020, 23:00

Nie wiem czy robienie pompek non stop jest zdrowe
A już na pewno żaden nauczyciel nie pozwoli robić pompek na lekcji

Avatar TellingKolega

17 lipca 2020, 23:01

@polski_skoczek: no chyba że wf

Avatar starmagedon

17 lipca 2020, 23:08

@polski_skoczek: Od 8-10 tygodnie codziennie robię pompki. Brzuch nieco mi się zmniejszył, urosły mi mieśnie, mam lepsze samopoczucie i wyższą samoocenę. Nie wiem co w tym niezdrowego

Avatar polski_skoczek

17 lipca 2020, 23:09

@starmagedon: ale robienie ich 24/7 na pewno nie jest zdrowe

Avatar starmagedon

17 lipca 2020, 23:10

@polski_skoczek: Non stop nic nie jest zdrowe, oprócz oddychania

Avatar Dawidosalpinos

17 lipca 2020, 23:54

@starmagedon: Oddychanie jest właściwie też trochę niezdrowe...

Avatar starmagedon

17 lipca 2020, 23:55

@Dawidosalpinos: Mieszkając, np.: w Krakowie, oddychanie jest bardzo niezdrowe

Avatar Hailim

21 lipca 2020, 09:07

@starmagedon: chodzi o to, że tlen nas spala praktycznie przez dłuuugi czas

Avatar starmagedon

21 lipca 2020, 10:34

@Hailim: Tak, wiem to

Avatar Stulej4

21 lipca 2020, 10:54

@starmagedon: Ile pompek naku*wiasz?

Avatar starmagedon

21 lipca 2020, 11:01

@Stulej4: 60-70 dziennie, co 3-4 dni robie sobie przerwe

Avatar Hailim

21 lipca 2020, 12:18

@starmagedon: ja umiem maks. 35 D:

Avatar Saczekx45

21 lipca 2020, 11:52

To ten napakowany ktoś musiał być patusem

Avatar Wouk26

21 lipca 2020, 09:29

Szablon?

Avatar Bobsom

18 lipca 2020, 02:03

W mojej klasie to byś na samym niemieckim je**nego wfiste na zawodach przegonił

Avatar TellingKolega

17 lipca 2020, 23:01

1 za 100 by wystarczyła

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Północne Węgry

Przerwa na herbatkę

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Nigdy na to nie wpadną

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka