Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Figarus

20 lipca 2020, 15:10

Brickleberry i Paradise PD też były z dubbingiem...

Avatar nazyk

20 lipca 2020, 11:52

Harry Potter to herezja. Trzeba to wreszcie zakazać

Avatar MsCrazyAlex

19 lipca 2020, 21:58

Bodaj litewski Harry Potter był z lektorem.
.
.
.
.
To była najgorsza rzecz jaką w życiu słyszałam.
.
.
.
.
A słyszałam mojego brata pod prysznicem śpiewającego piosenki Disneya po niemiecku.
.
.
.
.
Czasami cieszę się że jestem głucha na jedno ucho i połowicznie głucha na drugie.

Avatar mkorwin32

20 lipca 2020, 06:34

@MsCrazyAlex: pytanie brzmi: Czemu aż tak zabładziłaś w internecie że słuchałaś litewskiego Harrego Pottera? To brzmi gorzej niż dobranocka po niemiecku

Avatar MsCrazyAlex

20 lipca 2020, 08:35

@mkorwin32: kiedyś trochę interesowałam się tym, jak się robi dubbing i szukałam sobie konkretnych filmów w różnych językach.

Avatar Polakowaty

19 lipca 2020, 22:01

Idąc tym tokiem myślenia to deadpool 2 jest dla dzieci

Avatar KunegundaZeStrychu

20 lipca 2020, 00:53

@Polakowaty: film familijny

Avatar Hub130602

20 lipca 2020, 02:25

@Polakowaty: to jest zabawne ale najwięcej skarg właśnie było z powodu że madki myśląc że jak dubbing to dla dzieci, a potem zaskoczony pikaczu że przeklinają, krew itd.

Avatar Murarzowa

20 lipca 2020, 03:48

@Polakowaty: No ale Deadpool dwa
to przecież kino familijne

Avatar Hawaiiball

19 lipca 2020, 22:44

Ja tak nie miałem. Obydwu filmów nienawidziłem tak samo.

Avatar natanpl

19 lipca 2020, 21:44

Jak byłem mały to zawsze jak leciał jakiś film z dubbingiem to myślałem że to poprostu polski film

Avatar szimio

19 lipca 2020, 21:33

Ja myślałem, że koła się kupuje w kołchozach

Avatar
ddawdad

Edytowano - 19 lipca 2020, 21:30

No jakby nie patrzeć to pierwszy HP (dwójka w sumie też) jest filmem głównie dla dzieci.

Avatar Patrico324

19 lipca 2020, 20:55

a co z filmami polskimi gdzie nie trzeba lektora bądź dubbingu
np killerów dwóch?

Avatar jacek1s

18 lipca 2020, 13:22

Nie rozumiem jak można oglądać coś z lektorem. To tak jakby oglądać film z wujkiem, który w trakcie dialogu postaci komentuje scene. Mnie osobiście lektor doprowadza do szału, podobnie jak nieudany dubbing.

Avatar LanTuFri123

18 lipca 2020, 13:25

@jacek1s: masz chyba jakies nie miłe wspomnienia z wujkiem

Avatar jacek1s

18 lipca 2020, 13:28

@LanTuFri123: Tak właściwie to nie mam żadnych. Nawet nie wiem jak ma na imię, bo widuję go ekstremalnie rzadko.

Avatar Kapichu

18 lipca 2020, 15:00

@jacek1s: za co masz te czerwone? Lektor to przecież najgorsza forma tłumaczenia filmu

Avatar Zordollo

19 lipca 2020, 20:37

@jacek1s: Wiesz dla mnie i dubbing i lektor są ch*jowe ja wole napisy EZ.

Avatar jacek1s

19 lipca 2020, 20:40

@Zordollo: Też oglądam tylko z napisami, ale zdarza się, że jakieś bajki włączę sobie z dubbingiem, bo po prostu nie chce mi się czytać lub wsłuchiwać.

Avatar kabum957

19 lipca 2020, 20:46

@Zordollo: zauważyłem, że napisy są tłumaczone bardziej dosłownie od dubbingu/lektora

Podobny sens, ale często nieco inne słowa

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2020, 21:27

@jacek1s: W niektórych filmach np. Harry Potter którego od zawsze oglądałem z dubbingiem nie przeszkadza mi to ale raz oglądałem Piratów z Karaibów z dubbingiem gdzie jestem przyzwyczajony do oryginalnych głosów aktorów i wtedy przez cały film mi to przeszkadzało.
Generalnie najlepsze są napisy ale jeżeli ktoś nie lubi to wtedy lektor bo dubbing można bardzo łatwo spie**olić.
Wszystko tak naprawdę zależy od gustu i przyzwyczajenia.

Avatar Idiosyncratic

20 lipca 2020, 07:32

@jacek1s: Nie no, można się do tego lektora przyzwyczaić. Gorzej jak słyszysz, że ewidentnie jest coś źle przetłumaczone.

Co nie zmienia faktu że oryginał>napisy>>>>>>>>cała reszta

Avatar antonippp

18 lipca 2020, 13:00

A ja myślałem że Unia Europejska wcale nie jest zła ://

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2020, 13:02

@antonippp: A socjalizm działa : /

Avatar Koscioglow

18 lipca 2020, 13:03

FOOLS

Avatar antonippp

Edytowano - 18 lipca 2020, 13:03

jak kazdy dostanie pieniazki to kazdy bedzie bogaty ://

Avatar Bartolinise

18 lipca 2020, 12:55

ciekawy tok myślenia

Avatar lolpandapl

18 lipca 2020, 12:55

to ma nawet sens bo większość bajek miało dubbing a filmy w większość miały lektora

Avatar Koscioglow

18 lipca 2020, 12:54

ja myślałem że wyspa totalnej porażki jest dla dorosłych bo tam była cenzura

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Z klasą się trzeba urodzić

Deal życia

A jednak zrobili to w ten sposób

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka