Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Shrexbox

8 listopada 2023, 22:48

K...a a ja mam 175 cm wzrostu

Avatar Traktor_is_back

8 października 2025, 06:45

@Shrexbox: Tyle że Mario ma około 175 cm. Obliczono to według tego, że pojawia się w którymś Super Smash Bros (chyba), gdzie pojawia się też Steve (z Minecraft). Podobno (nigdy nie grałem) są tam niemal równego wzrostu. A Steve, jak wiadomo, ma niecałe 180 cm. Więc możesz (lub mogłeś) być wzrostu Mario. Ale to tylko teoria.

Avatar Wojtaseq63

21 lipca 2020, 14:31

Głupie baby są bezużyteczne

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Shrexbox

14 marca 2023, 18:00

@Wojtaseq63: tymczasem ta tweeterowa Julka widząca ten komendaż

Avatar Shrexbox

14 marca 2023, 18:00

@Shrexbox: komentarz*

Avatar Shrexbox

12 marca 2023, 19:55

Ale Mario i tak nie jest bezużyteczny. Kran ci naprawi albo kibel odetka

Avatar KtosWTwoimDomu

3 marca 2022, 11:58

Nawet jego brat ma mniej :( Tylko 175 cm

Avatar
Konto usunięte

12 września 2020, 09:33

A ciekawe ile ona ma wzrostu

Avatar Saczekx45

21 lipca 2020, 11:37

Adolf Hitler miał 1,75 m wzrostu.A ty mówisz że mężczyźni poniżej 180 cm są bezużyteczni.On przynajmniej miał Rzeszę fanów

Avatar enzo4yellow

21 lipca 2020, 13:28

@Saczekx45: o kur... Faktycznie :D

Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2020, 14:17

@Saczekx45: Jednak i Stalin jeszcze niższej - miał 1,67 m. wzrostu - i ograbiał sam banki dla konspiracyjnej działalnosci komunistycznej.

Avatar Saczekx45

28 lipca 2020, 12:36

To fakt

Avatar patryko1234

21 lipca 2020, 23:45

Takie szmaty też są bezużyteczne

Avatar niszczycielplackow

21 lipca 2020, 13:20

Ja.... Ja już nie rozumiem tego świata

Avatar Demetrix

Edytowano - 21 lipca 2020, 13:03

Czekaj czekaj... Czy Ty wklejałeś napis "wzrost Mario"?!?

Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2020, 15:19

@Demetrix: pewnie przetłumaczył

Avatar Gamer1233g

21 lipca 2020, 11:44

A ja się czuje dobrze ze wzrostem 1,87 m

Avatar Gamer1233g

21 lipca 2020, 11:45

@Gamer1233g: i mam wyebane w opinie innych o wzroście i wyglądzie bo liczy się charakter dla mnie.

Avatar macikos12

21 lipca 2020, 11:45

Ale z grzybkiem czy bez?

Avatar Czekoladkapl

21 lipca 2020, 11:26

Ja jestem na tyle niska że 165 to już dużo dla mnie

Avatar Broski

21 lipca 2020, 11:23

Tyrion Lannister.

Avatar Pararanek

21 lipca 2020, 11:21

Danny De Vito:

Avatar KotBartek

21 lipca 2020, 11:04

Niższy od Kaczyńskiego

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar polska_cebulka
Dodane przez: polska_cebulka

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

I po kłopocie

Chciał tylko pomóc

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Phi!

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka