Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
I po kłopocie
Chciał tylko pomóc
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Phi!
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 listopada 2023, 22:48
K...a a ja mam 175 cm wzrostu
Odpisz
8 października 2025, 06:45
@Shrexbox: Tyle że Mario ma około 175 cm. Obliczono to według tego, że pojawia się w którymś Super Smash Bros (chyba), gdzie pojawia się też Steve (z Minecraft). Podobno (nigdy nie grałem) są tam niemal równego wzrostu. A Steve, jak wiadomo, ma niecałe 180 cm. Więc możesz (lub mogłeś) być wzrostu Mario. Ale to tylko teoria.
Odpisz
21 lipca 2020, 14:31
Głupie baby są bezużyteczne
Odpisz
3 sierpnia 2020, 14:26
@Wojtaseq63: ciekawe czy Twoja mama jest głupia 😆
Odpisz
3 sierpnia 2020, 23:10
@xDtsubasssaDx: nie, moja mama jest użyteczna i jest nauczycielką polskiego niemieckiego i wczesnoszkolnego
Odpisz
4 sierpnia 2020, 19:07
@Wojtaseq63: moja mama jest nauczycielką matmy i nformatyki na prawdę
Odpisz
14 marca 2023, 18:00
@Wojtaseq63: tymczasem ta tweeterowa Julka widząca ten komendaż
Odpisz
14 marca 2023, 18:00
@Shrexbox: komentarz*
Odpisz
12 marca 2023, 19:55
Ale Mario i tak nie jest bezużyteczny. Kran ci naprawi albo kibel odetka
Odpisz
3 marca 2022, 11:58
Nawet jego brat ma mniej :( Tylko 175 cm
Odpisz
12 września 2020, 09:33
A ciekawe ile ona ma wzrostu
Odpisz
21 lipca 2020, 11:37
Adolf Hitler miał 1,75 m wzrostu.A ty mówisz że mężczyźni poniżej 180 cm są bezużyteczni.On przynajmniej miał Rzeszę fanów
Odpisz
21 lipca 2020, 13:28
@Saczekx45: o kur... Faktycznie :D
Odpisz
21 lipca 2020, 14:17
@Saczekx45: Jednak i Stalin jeszcze niższej - miał 1,67 m. wzrostu - i ograbiał sam banki dla konspiracyjnej działalnosci komunistycznej.
Odpisz
28 lipca 2020, 12:36
To fakt
Odpisz
21 lipca 2020, 23:45
Takie szmaty też są bezużyteczne
Odpisz
21 lipca 2020, 13:20
Ja.... Ja już nie rozumiem tego świata
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2020, 13:03
Czekaj czekaj... Czy Ty wklejałeś napis "wzrost Mario"?!?
Odpisz
21 lipca 2020, 15:19
@Demetrix: pewnie przetłumaczył
Odpisz
21 lipca 2020, 11:44
A ja się czuje dobrze ze wzrostem 1,87 m
Odpisz
21 lipca 2020, 11:45
@Gamer1233g: i mam wyebane w opinie innych o wzroście i wyglądzie bo liczy się charakter dla mnie.
Odpisz
21 lipca 2020, 11:45
Ale z grzybkiem czy bez?
Odpisz
21 lipca 2020, 11:26
Ja jestem na tyle niska że 165 to już dużo dla mnie
Odpisz
21 lipca 2020, 11:23
Tyrion Lannister.
Odpisz
21 lipca 2020, 11:21
Danny De Vito:
Odpisz
21 lipca 2020, 11:04
Niższy od Kaczyńskiego
Odpisz