Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar orzech39

10 grudnia 2020, 09:53

Tru

Avatar Przyczajonyodkurzacz

17 lipca 2020, 12:04

#teamjedziepociagzdaleka

Avatar nEtLaRrEq

29 lipca 2020, 11:28

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2020, 17:11

Co do ku*wy nędzy to robi na głównej

Avatar G_gaster

24 lipca 2020, 21:24

Czemu nie?

Avatar
Valentine_

25 lipca 2020, 13:42

a czemu nie niby?

Avatar
Konto usunięte

25 lipca 2020, 13:45

skrin z komentarzy

Po prostu się nie spodziewałem

Avatar Luszak

21 lipca 2020, 17:02

Makerna jest fajna i ciuchcia zajebista. Raz nasz DJ nauczył nas belgiki w 3min i też się zajebiście tańczyło i każdy się fajnie bawił

Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2020, 16:15

najgorzej jak głupią piosenkę puszczą

Avatar Saczekx45

21 lipca 2020, 11:41

U mnie starsi uczniowie jak są zaproszeni na jakąś imprezę to celowo chorują jedząc surowego ziemniaka :/

Avatar MsCrazyAlex

21 lipca 2020, 08:39

Jak byłam w 1 lo to pod koniec roku była wycieczka do Wilna. W pierwszy dzień zatrzymaliśmy się na jakiejś wiosce na północy polski, gdzie wgl babka do nas po rosyjsku gadała. I wieczorem na tych ku*wa polach, gdzie nie było do horyzontu widać jakiejkolwiek innej cywilizacji (a byliśmy na dość sporej górce) coś nam odje**ło i najpierw puściliśmy sobie z głośników kaczuszki a potem Belgijkę i to tańczyliśmy w tym polu. Ku*wa to były czasy.
.
.
.
Tzn to było rok temu...
.
.
.
Tylko babka od polaka porobiła zdjęcia. niby z wycieczki i z nas cisnęła bekę cały tydzień potem.
.
.
.
Warto było.

Avatar OlgaAristowskaya

21 lipca 2020, 10:34

@MsCrazyAlex: Będzie co wspominać za 50 lat.

Avatar patrolowy__

21 lipca 2020, 10:15

Opie, widać że jesteś uczciwy, bo nie zrobiłeś mema normalnie, tylko zdjęcie komentarza z memem i autorem. Chyba że byłeś za leniwy by zrobić mema sam, jeśli tak to na dobre wyszło

Avatar
JejakZeWsi2

Edytowano - 17 lipca 2020, 11:48

Starsi uczniowie później:

Avatar G_gaster

17 lipca 2020, 11:52

co?

Avatar Par00fka

Edytowano - 17 lipca 2020, 11:52

zamieniają się w butelke wódki?

Avatar
JejakZeWsi2

17 lipca 2020, 11:52

@G_gaster: tak zwane Chlańsko

ale rozumiem że można ten komentarz interpretować też tak że po kaczuchach zmieniają się w wódke

Będę precyzował następnym razem

Avatar Par00fka

17 lipca 2020, 11:54

no i to jest dobra postawa
Masz za to żubra

Avatar
JejakZeWsi2

17 lipca 2020, 11:55

@Par00fka: aww

dziękuje
będę nim jeździł do szkoły

Avatar Par00fka

17 lipca 2020, 11:56

tylko pamiętaj, że ma trochę słabe hamulce

Avatar
JejakZeWsi2

17 lipca 2020, 11:57

@Par00fka: Parafrazując pewnego poetę polskiego
"Ch** z hamulcami, dawaj"

Avatar Par00fka

Edytowano - 17 lipca 2020, 11:58

Jedz na zachodź czy tam wschód ch*j z tym po prostu jedź

Avatar wizard123

21 lipca 2020, 09:54

to już się kameruje

Avatar Broski

21 lipca 2020, 09:10

Kaczuszki są okropne.

Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2020, 08:02

Oo główna pogchamp

Avatar skelemaster

17 lipca 2020, 11:59

Szanuje opa za to że nie ukradł mema tylko wstawił screena komentarzy

Avatar ZSRRBall

17 lipca 2020, 11:55

no tak naprawdę to starsi uczniowie częściej chodzą na imprezy i się bawią niż ci młodsi

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

A, okej

Trzeba brać osobną torbę

Nie po oczach

Chciał tylko pomóc

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka