Dziękuję wam za to, że tworzycie taką wspaniałą społeczność
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Szybki jak błyskawica
To będzie bolało
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 kwietnia 2023, 12:55
No chyba nie
Odpisz
1 stycznia 2023, 19:13
To nie to chyba
Odpisz
25 listopada 2021, 16:28
tak, tu zdecydowanie nie chodzi o domenę internetową "Jeja.pl"
Odpisz
25 lipca 2020, 19:24
Less sausages, more culture and respect, 'cause All Lives Matter
Odpisz
25 lipca 2020, 18:07
Tak jest z jeja w zdecydowanej większości.
Odpisz
24 lipca 2020, 23:22
Jeja: jest uznawane za kulturalne
Też jeja gdy ktoś da "😂":
Odpisz
25 lipca 2020, 12:39
@Pozytywny_wariat:
Odpisz
25 lipca 2020, 14:31
@Pixelchu:
Odpisz
24 lipca 2020, 18:48
Jedyne co tu się zgadza to fakt, że jest to strona z memami
Odpisz
24 lipca 2020, 18:48
@MeliPL: Ale OP nowy jest to jeszcze nie wie co tu się odpi***ala
Odpisz
24 lipca 2020, 18:49
@MeliPL: Nie no, nie taki nowy. Możliwe że rzadko zagląda do komentarzy
Odpisz
24 lipca 2020, 18:53
No, wszystkich komentarzy nie czytam, ale w porównaniu do niektórych internetowych dyskusji to i tak jest bardzo dobrze ;)
Odpisz
24 lipca 2020, 18:54
@walker27781: Nie, nie jest dobrze. I weź nie wstawiaj buziek. To cringowe byczq
Odpisz
24 lipca 2020, 18:56
Heh, to jednak nie znam dobrze tej strony
Odpisz
24 lipca 2020, 18:58
@walker27781: Mówiłem, większość ludzi tu to takie róże z dużą liczbą stalowych kolcy. Czasem jest spoko ale na ogół to standardowa strona z memami. Czyli wyzwanie, toksyczność etc.
Ale jak się nie odbijesz to sam się staniesz taką różą.
Chociaż trochę gejowe to porównanie
Odpisz
25 lipca 2020, 12:41
@MeliPL: memy akurat na głównej są dobre
Odpisz
25 lipca 2020, 12:44
@Pixelchu: Pewnie dlatego, że założeniem głównej jest wyróżnianie tych lepszych memów spośród morza gówna jakim jest poczekalnia.
Odpisz
25 lipca 2020, 12:45
@MeliPL: Tyle dobrze że co sprytniejsi mają łódki żeby pływać po tym morzu gówna
Odpisz
25 lipca 2020, 13:06
Buźki można wstawiać ale tylko te złożone ze znaków które są na klawiaturze np. "XD" (nie mylić z "Xd")
Odpisz
25 lipca 2020, 12:56
A o kim to?
Odpisz
25 lipca 2020, 11:56
Na pewno nie jeja
Odpisz
25 lipca 2020, 09:02
Gdzie?
Odpisz
25 lipca 2020, 08:39
To źle trafiłeś, to nie ta strona
Odpisz
25 lipca 2020, 07:07
daj mi linka do tej strony proszę
Odpisz
25 lipca 2020, 00:13
a jaka to strona?
Odpisz
24 lipca 2020, 22:38
Co to za strona chętnie tam zajrze
Odpisz
24 lipca 2020, 22:31
Napewno mamy lepszy com niż reddit lol
Odpisz
25 lipca 2020, 14:59
@Wolfix254: jak większość memow i tak jest brana z tamtad
Odpisz
25 lipca 2020, 15:07
chodzi mi o com nie o treści :P
Odpisz