Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2020, 21:36

Czemu walczyć z kapitalizmem?

Avatar Kargon

7 sierpnia 2020, 22:02

POCZYTAJ SOBIE

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2020, 22:20

@Kargon: ale to nie ma sensu

Avatar CzeresniakPl

12 sierpnia 2020, 22:17

Układ Warszawski był podporządkowany ZSRR, czyli worgoei kapitalizmu, chodzi tu o władze, a nie komitety robotników itp

Avatar Hanus

10 sierpnia 2020, 01:46

Smutne , że inni tak nas widzą

Avatar torelq

8 sierpnia 2020, 22:50

Układ Warszawski jako coś chwalebnego, a przede wszystkim przypisane narodowi, a nie wąskiej grupie rządzącej?

Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2020, 18:10

Czapka Prusaka w "rozmbiory" nie zgadza się z tym oto okresem, gdyż pikielhauby wprowadzono dopiero w II Połowie XIX wieku.

Avatar Kargon

7 sierpnia 2020, 22:04

PRZED OSTATNIM POWINNO BYĆ PRZEZ PRZYPADEK ZDOBYLIŚMY CZESKĄ KAPLICZKĘ!!!!!!!!!!!

Avatar loginloginlogin

8 sierpnia 2020, 15:06

@Kargon: Kiedy jesteś trollem ale i tak dostajesz zielone

Avatar TheExpertt

8 sierpnia 2020, 08:22

Z Jaruzelskim bym zmienił napis

Avatar FajnaOrka1234

7 sierpnia 2020, 23:46

Dzięki temu memowi nauczyłam się więcej o historii Polski niż przez te wszystkie lata w szkole.

Avatar AhmedMufasa

7 sierpnia 2020, 22:54

Moim zdaniem w kwestii historii Polski warto przytoczyć Ziemkiewicza, który stwierdził, że historia "heroicznej Polszy" jest jak pornos - facet na nagraniu jest na sterydach, sceny są kręcone kilka dni, a montuje się je jakby kolejne "wstępy, rozwinięcia i zakończenia" następowały po sobie. Ogląda to potem zwykły człowiek i dostaje kompleksów. Nie wstydźmy się momentów w historii świadczących o naszej słabości, życie to nie harlekin.

Avatar CWIRRED

7 sierpnia 2020, 21:27

Geje źli.

Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2020, 08:48

Według większości świata polska nie istnieje

Avatar DuzyMudzyn

24 lipca 2020, 09:16

a co
a co jeśli to wszystko było tylko snem?

Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2020, 09:16

Avatar ZSRRBall

24 lipca 2020, 10:15

no nie do końca

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 24 lipca 2020, 13:29

@DuzyMudzyn: żyjemy w Matrixie, tak naprawdę jest tylko wszechpotężny Uzbekistan - żyjemy w tym, co dla nich jest fantastyką...

Avatar arenak1111

7 sierpnia 2020, 20:54

Tymczasem Republika Kiribati xD

Avatar Pabeu

24 lipca 2020, 10:34

Ale z tym ,, największym państwem podziemnym" to się nie zgodzę, zwłaszcza że Polska leży niedaleko Finlandi

Avatar Endu_112

24 lipca 2020, 12:28

@Pabeu: a Unlondon

Avatar DaveAfton

24 lipca 2020, 09:51

I zdobyłem ku*wa ten klasztor benedyktynów

Avatar Ares011

24 lipca 2020, 09:21

Pieseł z Układu Warszawskiego jest kox

Avatar aibox666

24 lipca 2020, 08:44

Nikt nie powiedział że geje źli

Avatar SorestSuperior5

24 lipca 2020, 09:02

@aibox666: No to ja powiem.
Geje źli.

Avatar
Valentine_

24 lipca 2020, 08:41

Polska gurom

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Niezniszczalne

Deal życia

Dobrze czasem się oderwać

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka