Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ukryty_W_Cieniu

Edytowano - 9 sierpnia 2020, 10:48

Dlatego trzeba:
a) pozbyć się zasiłków
b) zrobić coś z pasożytami

Avatar darcus

7 sierpnia 2020, 21:24

Noo. Zwłaszcza że za rentę z ZUSu, zasiłek z MOPSu i jeszcze wysokie alimenty ledwo da się wyżyć.

Avatar DrogaMleczna

7 sierpnia 2020, 23:32

@darcus: do tego 4x 500+ I można żyć. Mój ojciec ma kolegę który dostaje 6000netto z zasiłków.

Avatar darcus

8 sierpnia 2020, 03:40

@DrogaMleczna: No a wyobraź sobie że ja nie mam dzieci i nie chcę ich mieć w tym momencie. Zwłaszcza że nie byłbym w stanie ich utrzymać z 500 złotych.

Avatar DrogaMleczna

Edytowano - 8 sierpnia 2020, 10:50

@darcus: Ja nie wiem jak on to dokładnie robi, wiem tylko że narobił dzieciaków, dostaje około 6k netto z różnych zasiłków i 500+. Ostatnio kupił sobie rasowego psa, bo go stać.

Avatar darcus

8 sierpnia 2020, 13:56

Avatar Mr_Quicky

8 sierpnia 2020, 06:38

Ciekawe czy można uzyskać status bezrobotnego mieszkając u kogoś xd
Tzn, czy można tak z outplay'ować system, że np twoja żona pracuje a ty siedzisz w domu i dostajesz hajs za bycie bez pracy xd

Avatar Iglak_Polska

7 sierpnia 2020, 23:37

Tylko że tak nie wygląda bezrobocie

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2020, 23:23

No i masz urozmaicenie w postaci comiesięcznych przeprowadzek bo cie wyrzucają za niepłacenie czynszu

Avatar WitamSerdecznie

7 sierpnia 2020, 22:28

Innym słowem podatek dochodowy i inflacja.

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2020, 20:57

Ale starość już nie będzie taka kolorowa, bo nie będziesz miał emerytury.

Avatar blantowa

7 sierpnia 2020, 21:37

Są duże szanse że jej nie dozyjesz bo możesz dostać marskosci wątroby, albo kosę pod zebra jak się poklocisz z kimś na popijawie albo zamarzniesz naje**ny. możliwości jest wiele i nie ma co się martwić na zapas jakimś brakiem emerytury

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2020, 21:38

@blantowa: Ta opcja również jest możliwa.

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2020, 20:55

Ku*wa ile to było na innych stronach to teraz to na jeja doszło?!

Avatar iliet

6 sierpnia 2020, 22:05

no ciekawe skąd kradzione, mamy spory wybór

Avatar Honest

7 sierpnia 2020, 11:59

@iliet: od Atora zaje**łem

Avatar
JejakZeWsi2

7 sierpnia 2020, 20:38

@Honest: wiedziałem ku*wa że to od niego

Avatar Rosse303

6 sierpnia 2020, 22:06

Po co ja chciałam iść kiedyś na jakieś studia skoro mogę żyć jak królowa bez żadnego wysiłku? Dzięki Ci OPie.

Avatar
JejakZeWsi2

6 sierpnia 2020, 22:00

nie wiem czemu ale czuję opie że podje**łeś to z instagrama Atora albo z jakiegoś innego

Avatar
JejakZeWsi2

6 sierpnia 2020, 22:01

A już wiem czemu
Bo to tam ku*wa było, bo na górze jest ledwo widoczny napis "do góry"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brak avatara
Dodane przez: Honest

Totalnie

Niegrzeczny Oskarek

To będzie bolało

Szybki jak błyskawica

Nieuczciwa ocena

Chciał tylko pomóc

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka