@DrogaMleczna: No a wyobraź sobie że ja nie mam dzieci i nie chcę ich mieć w tym momencie. Zwłaszcza że nie byłbym w stanie ich utrzymać z 500 złotych.
@darcus: Ja nie wiem jak on to dokładnie robi, wiem tylko że narobił dzieciaków, dostaje około 6k netto z różnych zasiłków i 500+. Ostatnio kupił sobie rasowego psa, bo go stać.
Ciekawe czy można uzyskać status bezrobotnego mieszkając u kogoś xd
Tzn, czy można tak z outplay'ować system, że np twoja żona pracuje a ty siedzisz w domu i dostajesz hajs za bycie bez pracy xd
Są duże szanse że jej nie dozyjesz bo możesz dostać marskosci wątroby, albo kosę pod zebra jak się poklocisz z kimś na popijawie albo zamarzniesz naje**ny. możliwości jest wiele i nie ma co się martwić na zapas jakimś brakiem emerytury
Komentarze
OdświeżEdytowano - 9 sierpnia 2020, 10:48
Dlatego trzeba:
a) pozbyć się zasiłków
b) zrobić coś z pasożytami
Odpisz
7 sierpnia 2020, 21:24
Noo. Zwłaszcza że za rentę z ZUSu, zasiłek z MOPSu i jeszcze wysokie alimenty ledwo da się wyżyć.
Odpisz
7 sierpnia 2020, 23:32
@darcus: do tego 4x 500+ I można żyć. Mój ojciec ma kolegę który dostaje 6000netto z zasiłków.
Odpisz
8 sierpnia 2020, 03:40
@DrogaMleczna: No a wyobraź sobie że ja nie mam dzieci i nie chcę ich mieć w tym momencie. Zwłaszcza że nie byłbym w stanie ich utrzymać z 500 złotych.
Odpisz
Edytowano - 8 sierpnia 2020, 10:50
@darcus: Ja nie wiem jak on to dokładnie robi, wiem tylko że narobił dzieciaków, dostaje około 6k netto z różnych zasiłków i 500+. Ostatnio kupił sobie rasowego psa, bo go stać.
Odpisz
8 sierpnia 2020, 13:56
@DrogaMleczna: Ugh.
Odpisz
8 sierpnia 2020, 06:38
Ciekawe czy można uzyskać status bezrobotnego mieszkając u kogoś xd
Tzn, czy można tak z outplay'ować system, że np twoja żona pracuje a ty siedzisz w domu i dostajesz hajs za bycie bez pracy xd
Odpisz
7 sierpnia 2020, 23:37
Tylko że tak nie wygląda bezrobocie
Odpisz
7 sierpnia 2020, 23:23
No i masz urozmaicenie w postaci comiesięcznych przeprowadzek bo cie wyrzucają za niepłacenie czynszu
Odpisz
7 sierpnia 2020, 22:28
Innym słowem podatek dochodowy i inflacja.
Odpisz
7 sierpnia 2020, 20:57
Ale starość już nie będzie taka kolorowa, bo nie będziesz miał emerytury.
Odpisz
7 sierpnia 2020, 21:37
Są duże szanse że jej nie dozyjesz bo możesz dostać marskosci wątroby, albo kosę pod zebra jak się poklocisz z kimś na popijawie albo zamarzniesz naje**ny. możliwości jest wiele i nie ma co się martwić na zapas jakimś brakiem emerytury
Odpisz
7 sierpnia 2020, 21:38
@blantowa: Ta opcja również jest możliwa.
Odpisz
7 sierpnia 2020, 20:55
Ku*wa ile to było na innych stronach to teraz to na jeja doszło?!
Odpisz
6 sierpnia 2020, 22:05
no ciekawe skąd kradzione, mamy spory wybór
Odpisz
7 sierpnia 2020, 11:59
@iliet: od Atora zaje**łem
Odpisz
7 sierpnia 2020, 20:38
@Honest: wiedziałem ku*wa że to od niego
Odpisz
6 sierpnia 2020, 22:06
Po co ja chciałam iść kiedyś na jakieś studia skoro mogę żyć jak królowa bez żadnego wysiłku? Dzięki Ci OPie.
Odpisz
6 sierpnia 2020, 22:00
nie wiem czemu ale czuję opie że podje**łeś to z instagrama Atora albo z jakiegoś innego
Odpisz
6 sierpnia 2020, 22:01
A już wiem czemu
Bo to tam ku*wa było, bo na górze jest ledwo widoczny napis "do góry"
Odpisz