Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Trzeba brać osobną torbę
Niegrzeczny Oskarek
Nigdy na to nie wpadną
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 sierpnia 2020, 19:03
Proszem o szablon
Odpisz
4 sierpnia 2020, 21:21
@ZiemiaJestElipsom: ECH zagramy w gwinta to dam szablon
Odpisz
4 sierpnia 2020, 22:36
@Blond_Owieca_: Zagrajmy o to
Odpisz
5 sierpnia 2020, 09:32
@Shadow4695: gwintowi nie odmawiam
Odpisz
5 sierpnia 2020, 09:33
@ZiemiaJestElipsom: Osobiście wolałem bete ale nowe Dlc z O'dimem jest nienajgorsze
Odpisz
5 sierpnia 2020, 09:33
@Shadow4695: Ja wolę klasycznego z wiedźmaka 3
Odpisz
5 sierpnia 2020, 09:34
@ZiemiaJestElipsom: Jest spoko lekko zmodowany. Lepiej karty działają
Odpisz
5 sierpnia 2020, 09:34
@Shadow4695: dobra nie pierdziel gramy
Odpisz
5 sierpnia 2020, 09:35
@ZiemiaJestElipsom: yes
Odpisz
5 sierpnia 2020, 09:35
@Shadow4695: *stawia triss 7 pkt*
Odpisz
14 października 2021, 22:46
@Shadow4695: Słuchaj, teraz twój ruch
Odpisz
4 sierpnia 2020, 19:48
Seba wan Empreisz. Biało-czerwony płomień tańczący na ekipach patusów
Odpisz