A u Ciebie jak z zasięgiem?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Stany w pigułce
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jakby trochę nie fair
Były nóżki, nie ma nóżek
Hobby dla faceta
Co to takiego?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 sierpnia 2020, 13:10
A na mojej wsi Orange (Nr 1 sieć w Polsce) ma gówniany zasięg, a tu w jakimś biednym kraju w ruinach jest dobry zasięg. No nie wierzę!!!
Odpisz
6 sierpnia 2020, 14:41
nie zesraj się
Odpisz
6 sierpnia 2020, 14:43
@Hailim: No mam lekki ból dupy przez to...
Odpisz
6 sierpnia 2020, 19:26
biednym kraju? chory jesteś?
Odpisz
6 sierpnia 2020, 19:27
jeszcze orange jako nr 1 sieć? poje**ło do reszty?
Odpisz
6 sierpnia 2020, 21:51
chłop profilowego nie ma to od razu widać że coś z nim nie tak
Odpisz
7 sierpnia 2020, 11:46
@xHaroTM: Przyznaję jestem dziwny
Odpisz
7 sierpnia 2020, 11:49
Przesadziłem trochę z tą biedą mają nieco wyższą jakość życia od Białorusi, a oni są 2 razy biedniejsi od Polaków.
Odpisz
7 sierpnia 2020, 11:50
Przynajmniej tak się reklamują...
Odpisz
7 sierpnia 2020, 11:53
@xHaroTM: A to muszę mieć profilowe, aby nie wiem wyleczyć się z np. choroby psychicznej?
Odpisz
7 sierpnia 2020, 13:48
Tak.
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2020, 16:26
brazylia to dosłownie 8. najbogatsze państwo na świecie
Odpisz
7 sierpnia 2020, 17:36
Pod względem PKB... poza tym w kraju jest kryzys gospodarczy wysoka przestępczość korupcja , a sam kraj jest ostro zadłużony (i co z tego, że dług publiczny szybko spada)
Odpisz
3 sierpnia 2020, 13:54
No tak średnio bym powiedział
Odpisz
6 sierpnia 2020, 13:11
@Hailim: Na górze widać "H", a to oznacza sieć 1G.
Odpisz
7 sierpnia 2020, 11:51
Innymi słowy (chyba) największe gówno...
Odpisz
3 sierpnia 2020, 07:18
To już jakiś typ który pod stertą różnych kamieni , cegieł ma dobry zasięg może se wysyłać zdjęcia z messengera , a u nas jak w drapiesz się na Pałac Kultury to nadal nie masz zasięgu
Odpisz
1 sierpnia 2020, 12:44
To jeszcze nic. Dwa lata temu typek z Wenezueli zrobił transmisję na żywo z domu w centrum oblężenia przez wojska rządowe. Miał zakrwawioną twarz i siedział tam z karabinem razem z kilkoma innymi gościami. Najstraszniejsze w było w tym to, że kilka minut po nadaniu już nie żył.
Odpisz
2 sierpnia 2020, 21:41
@Holandia: jak ten film się nazywa?
Odpisz
2 sierpnia 2020, 21:44
@G_gaster:
Oryginał usunięto, ale zachowały się fragmenty wstawione pod nazwą ,,Las últimas horas de Óscar Pérez".
Odpisz
2 sierpnia 2020, 21:53
@Holandia: dziękuję
Odpisz
2 sierpnia 2020, 21:27
Akurat do messengera nie potrzeba zbyt silnego zasięgu
Odpisz
1 sierpnia 2020, 12:30
Czemu po trzęsieniach jak usuwają ruiny nie zrobią poprostu diamentowego kilofa lol
Odpisz
1 sierpnia 2020, 13:06
nie mają enchantu więc im się nie opłaca
Odpisz
1 sierpnia 2020, 12:36
W Polsce - internetu brak kiedy przejeżdżasz przez jakiś las.
W Brazylii - typo pod ruinami sobie siedzi na messengerze.
Odpisz
1 sierpnia 2020, 12:29
Ktoś:Jestem wyluzowany w każdej sytuacji
Ten jeden student z brazyli:Potrzymaj mi kamień z ruin
Odpisz