Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
A, okej
Dobrze czasem się oderwać
No to posłuchane
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 kwietnia 2021, 08:02
czemu to takie prawdziwe?
Odpisz
3 sierpnia 2020, 01:33
*Bądź mną*
-Graj w EFT
-Średnia wieku 40 lat
-Nikt nie drze mordy ani nie wyzywa ci matki
*Happiness noises*
Odpisz
3 sierpnia 2020, 01:35
@Toksykolog: Dzieci chyba nie wiedzą za dużo o tej grze, sam o niej wiem prawie nic
Odpisz
3 sierpnia 2020, 01:37
@DEUSVULTAVE: I właśnie ma tak pozostać :v
Ale chciałbym zobaczyć jak taki dzieciaczek wywali dwie stówy tylko po to aby wywalić się na głupi pysk od scava xD
Odpisz
3 sierpnia 2020, 01:41
@Toksykolog: Co to EFT?
Odpisz
3 sierpnia 2020, 01:41
Escape from tarkov
Odpisz
3 sierpnia 2020, 01:44
Gra w której zmieniają jednego z trader-ów na streamera który przebrał się za oryginał xD
(A tak na serio to najtrudniejszy fps według wielu pogłosek ale pewnie znajdzie się jeszcze coś trudniejszego)
Odpisz
6 sierpnia 2020, 01:40
@Toksykolog: russka gierka
Ale naprzykład w pubg (chodzi o wersję steam) też większość graczy jest dorosła i nie drą się do mikrofonu jak w Fortnite
Odpisz
6 sierpnia 2020, 02:11
@nazyk: Zapomniałeś wspomnieć o chińskiej części tej społeczności która upodobała sobie korzystanie z *programów i skryptów urozmaicających grę*
Odpisz
7 sierpnia 2020, 11:45
@Toksykolog: jeżeli mówimy o PUBG mobile, albo o PUBG lite (który od jakiegoś czasu nie jest już aktualizowany), to jak najbardziej. Azjaci niszczą grę, ale w steam wersji PUBG'u Chesterów jest coraz mniej. Reporty działają, a graczy dostają bana
Odpisz
6 sierpnia 2020, 10:06
Mieliśmy takiego przychlasta na serwerze co wkurzał wszystkich i jak sobie poszedł to świętowaliśmy
No i się okazało że na serwie został jeszcze jego SVIP starszy brat
Odpisz
5 sierpnia 2020, 20:38
Boże to zabrzmiało jak mój przyjaciel
Odpisz
3 sierpnia 2020, 08:20
Ja nie gram online, ale brzmi jak ulga
Odpisz