Każdy ma inne preferencje
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Trzeba brać osobną torbę
Tacy to pożyją
Były nóżki, nie ma nóżek
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 września 2020, 21:01
NOKIA CZY TY LUBISZ LOLI?
Odpisz
9 sierpnia 2020, 10:51
Nie używam na ogół mediów społecznościowych. A jak używam to tylko żeby oglądać streamy na FB. To ścierwo do inwigilacji.
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2020, 20:35
1,2,6 girls no poprosu ku*wa kawaii
Odpisz
9 sierpnia 2020, 01:39
@DjabloFM: 1, 4, 5
Odpisz
8 sierpnia 2020, 06:43
Ten Itachi będzie mi się śnił w każdym kolejnym koszmarze... xd
Odpisz
8 sierpnia 2020, 08:27
@Mr_Quicky: Kurde niby w jakiej scenie i odcinku?!
Odpisz
8 sierpnia 2020, 15:42
też się zastanawiam xd
Odpisz
7 sierpnia 2020, 21:09
Coś tam wygląda znajomo...
Odpisz
8 sierpnia 2020, 10:01
@teamsoj: Witaj deku(izuke midoryia)
Odpisz
8 sierpnia 2020, 08:50
Nie wierzę, Bożydar przepuścił nie przetłumaczone
Odpisz
Edytowano - 4 sierpnia 2020, 20:13
SIMP-o mobil
Odpisz
8 sierpnia 2020, 08:49
@The2020Main: weeb-mobil
Odpisz
8 sierpnia 2020, 04:08
Wczoraj skończyłem konosube ale przypadek.
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2020, 19:36
Senku i deku wyglądają ładnie
Odpisz
4 sierpnia 2020, 17:00
Postać z prawego dolnego rogu mnie lekko przeraża.
Odpisz
4 sierpnia 2020, 20:03
@Kawento: to tylko ksiądz proboszcz na widok twojego zadka
Odpisz
Edytowano - 4 sierpnia 2020, 16:00
Takie pytanie weebuchy. Czy nie lubienie ogółem stylu rysowania postaci z anime jest wystarczającym powodem by go nie lubić?
Odpisz
4 sierpnia 2020, 16:02
wszystko może być powodem.
I sorry że odpowiadam mimo tego że nie jestem weebem.
Odpisz
4 sierpnia 2020, 16:02
@antonippp: oke nie szkodzi
Odpisz
4 sierpnia 2020, 16:03
wystarczy
Odpisz
4 sierpnia 2020, 16:03
Wystarczający
Odpisz
4 sierpnia 2020, 16:04
@Sergiusz1234: dziękuję za odpowiedź
Odpisz
4 sierpnia 2020, 16:04
dziękuję za odpowiedź
Odpisz
4 sierpnia 2020, 16:10
Wystarczy, ja sam niektórych anime nie lubię przez styl rysowania
Odpisz
4 sierpnia 2020, 16:11
dziękuję za odpowiedź
Odpisz
4 sierpnia 2020, 16:14
Tak jeśli chodzi o niechęć oglądania, ale to nie powód by krytykować fabułę.
Odpisz
4 sierpnia 2020, 16:15
dziękuję za odpowiedź
Odpisz
4 sierpnia 2020, 16:16
Dziękuje za kontr-odpowiedź
Odpisz
7 sierpnia 2020, 22:02
zwyczajna kwestia preferencji subopie. Każdy ma przecież różne gusta.
Odpisz
8 sierpnia 2020, 06:44
mi się nie podoba jedno anime bo ma jak dla mnie obrzydliwą kreskę. Nie powiem jakie to anime bo by mnie tu zaszlachtowali na miejscu xd
Odpisz
8 sierpnia 2020, 12:30
@Mr_Quicky: jojo?
Odpisz
4 sierpnia 2020, 16:15
Tymczasem mój kolega który wygląda w tych filtrach lepiej ode mnie
Odpisz