Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tom_Q

4 sierpnia 2020, 22:45

Prześladuje mnie głos tego lektora fuck

Avatar szyper2006

10 sierpnia 2020, 01:53

@Tom_Q: Co jak co, ale Walentowicz odje**ł kawał dobrej roboty

Avatar Tom_Q

10 sierpnia 2020, 13:42

@szyper2006: nom racja

Avatar Houdini

9 sierpnia 2020, 20:49

Nice

Avatar damian2500

9 sierpnia 2020, 22:08

@Houdini: Czemu Twój ziomek nosi przeciwsłoneczne okulary do pływania?

Avatar Houdini

Edytowano - 9 sierpnia 2020, 22:12

@damian2500: Bo czemu nie

Avatar damian2500

9 sierpnia 2020, 22:17

@Houdini: Pod wodą nie ma słońca

Avatar Houdini

10 sierpnia 2020, 00:11

@damian2500: jak z niej wyjdziesz to już jest , haha szach mat .

Avatar RobcioDobcio

10 sierpnia 2020, 12:34

@Houdini: polecam zaopatrzec się w aplikację jeja

Avatar Houdini

10 sierpnia 2020, 13:29

@RobcioDobcio: dlaczego ?

Avatar Mr_Quicky

10 sierpnia 2020, 02:03

Gościu gada z większym sensem niż skrajna część lewicy kekw

Avatar niszczycielplackow

10 sierpnia 2020, 00:24

I love this, I have looked at this for hours now

Avatar Baturaj

9 sierpnia 2020, 23:25

Neuropsycholodzy:

Avatar
Senedrom

4 sierpnia 2020, 22:17

Boli mnie ten lektor
Ale i tak dobre

Avatar MeliPL

Edytowano - 4 sierpnia 2020, 22:27

Ten lektor to najlepsza rzecz w "Chłopakach z baraków".

Avatar jacek1s

4 sierpnia 2020, 22:31

@MeliPL: To się zgadza

Avatar Soberker

9 sierpnia 2020, 20:43

@MeliPL: Lektor dodaje uroku. Przykład: https://www.youtube.com/watch?v=SxJASsVRRpQ

Avatar Holandia

9 sierpnia 2020, 20:50


Jeżeli chcesz poczuć prawdziwy ból, obejrzyj sobie ,,Człowieka z wysokiego zamku" z ivoną.

Avatar damian2500

9 sierpnia 2020, 22:10

@Soberker: Gdyby nie ten lektor, to by nie było tego słynnego tekstu:

https://youtu.be/gqwH7cYxk9M

Avatar Papasmerf44

26 sierpnia 2020, 14:00

@Soberker: Dubbing jest lepszy. Lektor zanudza film.
) :(

Avatar ChoryGrzyb

9 sierpnia 2020, 21:06

Wie ktoś jak się nazywał ten odcinek gdzie lektor śpiewał?

Avatar VincyI

4 sierpnia 2020, 22:16

Geniusz

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie znoszę kleszczy

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Żartownisie

Robi wrażenie

Niezły wyczyn

Nwm co ze mną nie tak

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka