Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wiedeni

13 maja 2023, 10:08

To nie był prawdziwy terroryzm

Avatar PridSanisi

11 sierpnia 2020, 12:33

Avatar polski_skoczek

Edytowano - 6 sierpnia 2020, 22:46

Niektórzy AK-owcy organizowali zamachy terrorystyczne, czy to przeciwko Niemcom, czy komunistom
Nie rozumiem czemu wszystkie nauczycielki od historii mówiły o nich z pogardą i obrzydzeniem

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2020, 23:28

@polski_skoczek: No to masz ch*jowe nauczycielki

Avatar RedFoog

10 sierpnia 2020, 09:09

Pewnie dostały pracę jeszcze w czerwonych czasach i sukom tęskno

Avatar HusariaTV

9 sierpnia 2020, 22:23

nie ma czegoś jak dobry terroryzm

Avatar Decebal

6 sierpnia 2020, 23:45

Tylko, że u nas obrywali urzędnicy i wojsko zaborców, a nie tak jak współcześnie głównie w cywilów. Warto o tym pamiętać, żeby później nie było jak z "polskimi obozami".

Avatar GalenMarek

7 sierpnia 2020, 02:57

@Decebal: ...z ich punktu widzenia to byli ich obywatele, czy częściowo cywile.

Avatar Dark_Dante

9 sierpnia 2020, 21:10

@Decebal: Na samym początku komuny do Auschwitz trafili więźniowie polityczni, także...

Avatar Decebal

9 sierpnia 2020, 22:06

@Dark_Dante: tylko ze kl Auschwitz wtedy już nie istniał. Istniał obóz NKWD dla więźniów politycznych w Oświęcimiu, a to różnica.

Avatar xXkuba22Xx

9 sierpnia 2020, 21:54

Dobry i zły terroryzm? Japie**ole do czego tu doszło... mam rozumieć, że zamachy bombowe organizowane przez Polaków w berlińskim metrze, w których ginęli cywile były dobre, bo były odpowiedzią na agresję Rzeszy na Polskę?

Avatar RhobarIV

9 sierpnia 2020, 21:45

„Dobry terroryzm”

Z jednej strony Bożyder dąży do poprawnej politycznie zawartości a z drugiej przepuszcza nieironiczne określanie jakiegoś terroryzmu dobrym.
Jak widać poprawność polityczna nie jet wcale taka neutralna jak próbuje się ją pokazać.

Avatar rumcajschr

6 sierpnia 2020, 22:59

A nie XX?

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2020, 23:27

@rumcajschr: Tak właściwe to oba, a OP jest je**ięty pisząc 19 wiek

Avatar TheExpertt

7 sierpnia 2020, 16:44

miałem wrażenie, że o akcjach z XX wieku wiedzą wszyscy, a tych z dziewiętnastego mało kto

Avatar cotthlette

7 sierpnia 2020, 08:12

To niezły wiek arabskimi

Avatar Marequel

7 sierpnia 2020, 00:55

Nie ma czegoś takiego jak dobry i zły terroryzm, jest tylko terroryzm przeciwko ludziom których lubimy i których nie lubimy

Avatar Tacyt1025

6 sierpnia 2020, 22:51

Chociaż cara w powietrze wyje**liśmy. Znaczy w sumie to tylko na gorsze wyszło, bo chłopina taki zły nie był i chciał bodaj nawet samodzierżawie ograniczyć

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar TheExpertt
Dodane przez: TheExpertt

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Przerwa na herbatkę

Żartownisie

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka