To był akurat dobry terroryzm
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Przerwa na herbatkę
Żartownisie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 maja 2023, 10:08
To nie był prawdziwy terroryzm
Odpisz
11 sierpnia 2020, 12:33
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2020, 22:46
Niektórzy AK-owcy organizowali zamachy terrorystyczne, czy to przeciwko Niemcom, czy komunistom
Nie rozumiem czemu wszystkie nauczycielki od historii mówiły o nich z pogardą i obrzydzeniem
Odpisz
6 sierpnia 2020, 23:28
@polski_skoczek: No to masz ch*jowe nauczycielki
Odpisz
10 sierpnia 2020, 09:09
Pewnie dostały pracę jeszcze w czerwonych czasach i sukom tęskno
Odpisz
9 sierpnia 2020, 22:23
nie ma czegoś jak dobry terroryzm
Odpisz
6 sierpnia 2020, 23:45
Tylko, że u nas obrywali urzędnicy i wojsko zaborców, a nie tak jak współcześnie głównie w cywilów. Warto o tym pamiętać, żeby później nie było jak z "polskimi obozami".
Odpisz
7 sierpnia 2020, 02:57
@Decebal: ...z ich punktu widzenia to byli ich obywatele, czy częściowo cywile.
Odpisz
9 sierpnia 2020, 21:10
@Decebal: Na samym początku komuny do Auschwitz trafili więźniowie polityczni, także...
Odpisz
9 sierpnia 2020, 22:06
@Dark_Dante: tylko ze kl Auschwitz wtedy już nie istniał. Istniał obóz NKWD dla więźniów politycznych w Oświęcimiu, a to różnica.
Odpisz
9 sierpnia 2020, 21:54
Dobry i zły terroryzm? Japie**ole do czego tu doszło... mam rozumieć, że zamachy bombowe organizowane przez Polaków w berlińskim metrze, w których ginęli cywile były dobre, bo były odpowiedzią na agresję Rzeszy na Polskę?
Odpisz
9 sierpnia 2020, 21:45
„Dobry terroryzm”
Z jednej strony Bożyder dąży do poprawnej politycznie zawartości a z drugiej przepuszcza nieironiczne określanie jakiegoś terroryzmu dobrym.
Jak widać poprawność polityczna nie jet wcale taka neutralna jak próbuje się ją pokazać.
Odpisz
6 sierpnia 2020, 22:59
A nie XX?
Odpisz
6 sierpnia 2020, 23:27
@rumcajschr: Tak właściwe to oba, a OP jest je**ięty pisząc 19 wiek
Odpisz
7 sierpnia 2020, 16:44
miałem wrażenie, że o akcjach z XX wieku wiedzą wszyscy, a tych z dziewiętnastego mało kto
Odpisz
7 sierpnia 2020, 08:12
To niezły wiek arabskimi
Odpisz
7 sierpnia 2020, 00:55
Nie ma czegoś takiego jak dobry i zły terroryzm, jest tylko terroryzm przeciwko ludziom których lubimy i których nie lubimy
Odpisz
6 sierpnia 2020, 22:51
Chociaż cara w powietrze wyje**liśmy. Znaczy w sumie to tylko na gorsze wyszło, bo chłopina taki zły nie był i chciał bodaj nawet samodzierżawie ograniczyć
Odpisz