Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KartonowaSzklanka

11 sierpnia 2020, 23:41

Ja najbardziej lubię te oryginalne jeżyki.Chociaż kokosowe też są spoko.A wy które lubicie najbardziej?

Avatar Kebasa_z_mema

1 lipca 2021, 10:43

@KartonowaSzklanka: Ja najbardziej lubie jeżyki dark
Za to z postaci na obrazku najbardziej lubie Shadowa
Przypadek? Nie somdzem

Avatar SayMayNameLunq

24 listopada 2020, 16:30

Najgorsze jest to, że lubię Silvera, a nie lubię kokosu...

Avatar Piesel12345

28 kwietnia 2021, 10:50

Avatar Bonnie_MLG

8 sierpnia 2020, 12:59

A jest nuckles (ten czerwony, umięśniony jeż)

Avatar matman_2007

8 sierpnia 2020, 13:52

@Bonnie_MLG: nazywa się Knuckles i jest kolczatką

Avatar Bonnie_MLG

8 sierpnia 2020, 21:51

@matman_2007: nono, o tego typa mi chodziło *kle* *kle* *kle* *kle* *kle* *kle* *kle*

Avatar matman_2007

9 sierpnia 2020, 08:06

@Bonnie_MLG: Ugdanda Knuckles

Avatar
MrPidgeon

9 sierpnia 2020, 16:15

@Bonnie_MLG: Jak ma być skoro nie jest jeżykiem

Avatar SayMayNameLunq

24 listopada 2020, 16:31

@Bonnie_MLG: Knuckels to kolczatka

Avatar MituDestroyer

11 sierpnia 2020, 22:11

Jeżyki, jak ja ich k***a nienawidzę

Avatar Ghost3385

8 sierpnia 2020, 17:46

Ale bym se teraz jeżyki zjadł

Avatar PieselWojownik

8 sierpnia 2020, 13:36

A co z klasycznym?

Avatar Oliwier256

5 sierpnia 2020, 15:11

Zeżarłbym white jeżyka

Avatar JustinekFilmsYT

5 sierpnia 2020, 16:14

@Oliwier256: nie czarnego?!? Halo policja rasista!!

Avatar Oliwier256

Edytowano - 5 sierpnia 2020, 16:19

@JustinekFilmsYT: każdy jeżyk jest dobry ale w białej czekoladzie nigdy nie jadłem

Avatar mememe5

8 sierpnia 2020, 12:07

@Oliwier256: U L T R A R A C I S T

Avatar KotBartek

8 sierpnia 2020, 12:31

@JustinekFilmsYT: biały je białego, czarny - czarnego

Avatar Lueziss

Edytowano - 8 sierpnia 2020, 12:45

@Oliwier256: W tym fioletowym owalu jest napisane że edycja limitowana, więc przykro mi to stwierdzić, ale chyba już sobie nie zjesz przyjacielu.. też bym chciał w sumie, może jeszcze kiedyś z tym pomysłem wrócą.

Avatar Oliwier256

8 sierpnia 2020, 12:49

@Lueziss: nosz, tak jak z tą pizzą czekoladową. Już prawie ciocia by kupiła ale stwierdziła że to jak chleb z nutellą smakuje...

Avatar Wenglan

5 sierpnia 2020, 15:40

To jest tak proste, ale dobre

Avatar Szkielzu

5 sierpnia 2020, 15:10

Właśnie jadłem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar foxkitty
Dodane przez: foxkitty

Nie idź!

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Phi!

Jakby trochę nie fair

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka