Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Phi!
Jakby trochę nie fair
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 sierpnia 2020, 23:41
Ja najbardziej lubię te oryginalne jeżyki.Chociaż kokosowe też są spoko.A wy które lubicie najbardziej?
Odpisz
1 lipca 2021, 10:43
@KartonowaSzklanka: Ja najbardziej lubie jeżyki dark
Za to z postaci na obrazku najbardziej lubie Shadowa
Przypadek? Nie somdzem
Odpisz
24 listopada 2020, 16:30
Najgorsze jest to, że lubię Silvera, a nie lubię kokosu...
Odpisz
28 kwietnia 2021, 10:50
@SayMayNameLunq:
Odpisz
8 sierpnia 2020, 12:59
A jest nuckles (ten czerwony, umięśniony jeż)
Odpisz
8 sierpnia 2020, 13:52
@Bonnie_MLG: nazywa się Knuckles i jest kolczatką
Odpisz
8 sierpnia 2020, 21:51
@matman_2007: nono, o tego typa mi chodziło *kle* *kle* *kle* *kle* *kle* *kle* *kle*
Odpisz
9 sierpnia 2020, 08:06
@Bonnie_MLG: Ugdanda Knuckles
Odpisz
9 sierpnia 2020, 16:15
@Bonnie_MLG: Jak ma być skoro nie jest jeżykiem
Odpisz
24 listopada 2020, 16:31
@Bonnie_MLG: Knuckels to kolczatka
Odpisz
11 sierpnia 2020, 22:11
Jeżyki, jak ja ich k***a nienawidzę
Odpisz
8 sierpnia 2020, 17:46
Ale bym se teraz jeżyki zjadł
Odpisz
8 sierpnia 2020, 13:36
A co z klasycznym?
Odpisz
5 sierpnia 2020, 15:11
Zeżarłbym white jeżyka
Odpisz
5 sierpnia 2020, 16:14
@Oliwier256: nie czarnego?!? Halo policja rasista!!
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2020, 16:19
@JustinekFilmsYT: każdy jeżyk jest dobry ale w białej czekoladzie nigdy nie jadłem
Odpisz
8 sierpnia 2020, 12:07
@Oliwier256: U L T R A R A C I S T
Odpisz
8 sierpnia 2020, 12:31
@JustinekFilmsYT: biały je białego, czarny - czarnego
Odpisz
Edytowano - 8 sierpnia 2020, 12:45
@Oliwier256: W tym fioletowym owalu jest napisane że edycja limitowana, więc przykro mi to stwierdzić, ale chyba już sobie nie zjesz przyjacielu.. też bym chciał w sumie, może jeszcze kiedyś z tym pomysłem wrócą.
Odpisz
8 sierpnia 2020, 12:49
@Lueziss: nosz, tak jak z tą pizzą czekoladową. Już prawie ciocia by kupiła ale stwierdziła że to jak chleb z nutellą smakuje...
Odpisz
5 sierpnia 2020, 15:40
To jest tak proste, ale dobre
Odpisz
5 sierpnia 2020, 15:10
Właśnie jadłem
Odpisz