Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Totalnie
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 listopada 2013, 10:57
moim zdaniem moda jest bez sensu a najważniejsza jest orginajność ktoś się ze mną zgodzi?
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2013, 14:54
Moim zdaniem powinno się chodzić wygodnie i w miarę schludnie i z odrobiną oryginalnego stylu lub prostoty .I mówiąc "styl" nie mówię tu o kolorowych rurkach,które nosi co 5 osoba,bo niby modne.
Ci ludzi chyba rzeczywiście chcą być postrzegani jako idioci.
Odpisz
25 listopada 2013, 20:18
zgadzam się ***ć rurki :D
Odpisz
25 listopada 2013, 14:52
"dzisiejsza moda....schodzi na bajki."
Odpisz
25 listopada 2013, 14:31
-.- ja pie*ole Douchebag
Odpisz