Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Niezniszczalne
Lekko nie będzie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 listopada 2013, 10:12
gdańsk
Odpisz
11 kwietnia 2021, 18:53
@erykq: odkop
Odpisz
6 września 2021, 18:04
@WielkiMoffPoppns: top 10 miast
1. Odkop
Odpisz
14 października 2023, 22:42
@WielkiMoffPoppns: odkop odkopu
Odpisz
15 maja 2021, 12:53
warszawa piasutno wodzisław i moja dusza podróżnika wczoraj
Odpisz
2 lutego 2020, 11:09
Bydgoszcz.
Deszcz, deszcz i jeszcze raz deszcz.
Odpisz
7 lutego 2021, 13:32
@RosenMary: o wpis sprzed roku, nie tak daleko
Odpisz
15 lutego 2021, 17:37
@RosenMary: tia
Odpisz
1 października 2018, 01:48
Skarżysko-Kamienna nic 😋
Odpisz
28 lipca 2018, 23:23
Moskwa fajne miasto
(whatever.)
Odpisz
25 listopada 2013, 16:34
Gdańsk leje - śniegiem z wodą ale już się rozpuszca
Odpisz
25 listopada 2013, 16:51
@dawids04: Ja też z gdańska :P
Odpisz
20 grudnia 2013, 22:48
no i?
Odpisz
27 listopada 2013, 19:48
Nagłowice 0,01cm śniegu
Odpisz
27 listopada 2013, 15:51
Augustów i nie ma śniegu
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2013, 19:35
Zety okrążyły mój dom, długo już nie wytrzymam...
brakuje mi wody i jedzenia, i amunicja się kończy ...
Kto mi pomoże ???!
GŁOGÓW
Odpisz
26 listopada 2013, 15:58
kalisz-1cm. śniegu
Odpisz
25 listopada 2013, 13:55
Bytom... poszedłem w jednej cienkiej bluzie... Zna ktoś jakiś sposób na rozmrożenie? :D
Odpisz
25 listopada 2013, 13:58
@xavi1321: jesteś z Bytka? ja z Piekar :D
Odpisz
25 listopada 2013, 14:07
@mmatik: Właściwie to na granicy Bytom/Radzionków :D
Odpisz
25 listopada 2013, 14:18
@xavi1321: jeden kij ;p i tak blisko
Odpisz
25 listopada 2013, 16:43
@xavi1321: O proszę, ja też z Bytomia może się nawet znamy xd
Odpisz
25 listopada 2013, 18:37
@Karso21Respawn: Moooooże :D
Odpisz
25 listopada 2013, 20:12
@xavi1321: polecam mikrofalówkę
Odpisz
26 listopada 2013, 14:01
@xavi1321: Ja też z Bytomia :D
Odpisz
26 listopada 2013, 07:29
Bzdziuchów Wielki
Odpisz
25 listopada 2013, 23:14
a u mnie nul
Odpisz
25 listopada 2013, 20:11
Kraków - koło dziewiątej popadało tak że w sumie nie padało.
Odpisz
25 listopada 2013, 19:02
A co jak ja mieszkam we wsi?
Odpisz