Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar McMocarz

19 sierpnia 2020, 22:27

Ja w sumie kojarze chyba z 4, a ile było?

Avatar Melonik3000

Edytowano - 19 sierpnia 2020, 22:30

@McMocarz: nie wiem sam ale same filmy to z 3 były

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

14 września 2021, 21:28

@McMocarz: Seriali były 4, ale dodaj do tego filmy, gdzie Nanomac zadebiutował w niekanonicznym Alien Swarm, albo ten film z Eonem, który też jest niekanoniczny. I wszystkich 10K Benów. Dobrze, że OV bardziej rozwinęło wątek omniversum

Avatar Courtney

19 sierpnia 2020, 22:24

obca potęga najlepszy :)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Malveroyy

23 sierpnia 2020, 11:34

@KayonPL: Najlepszy to i tak był zwykły Ben 10

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

14 września 2021, 21:24

@Courtney: Omniverse, gdzie transformacja nie zajmuje nie wiadomo ile czasu, bo trzeba przyciągnąć dziecko sekwencją transformacji, która jest natychmiastowa, więc nie ma to sensu. I kosmici fajni.

Avatar Melonik3000

20 sierpnia 2020, 00:06

Dopiero teraz się dowiedziałem że Gwen ma coś wspólnego z czarami

Avatar krzysiulka10

23 sierpnia 2020, 12:25

@Melonik3000: Ale Gwen miała już czary w OS (Oryginalna Seria), po prostu nie jesteś jakimś fanem Bena który nie lubi tego co z nim zrobili w nowych seriach, a po prostu oglądałeś kiedyś kilka odcinków i nostalgicznie myślisz ze kiedyś Ben był lepszy.

Avatar jkafryks

10 października 2020, 21:44

@krzysiulka10: masz całkowitą racje af ua os i ov były lepsze

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

14 września 2021, 21:22

@krzysiulka10: Znaczy, melon chyba po prostu nie zna oryginalnej ciągłości, bo zaczął od rebootu, tak mi się zdaje

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

13 sierpnia 2021, 16:26

Oryginalna seria przynajmniej nie wprowadziła TRZECH wersji modyfikowania fizjologii obcych. A każda z nich ma przedrostek "omni". Serio? I dobra, jeszcze da się to przeboleć, ake omninauci to po pridtu omnikix, ale gorszy imo. Dodam jeszcze, że w 5 Lat Później ten reboot jest kanonicznym serialem, a Kevin z własnym modyfikatorem DNA jest pomysłem samego Kevina, by nie wprowadzać jego mimo wszystko bolesnej historii. I kocham to w takiej formie.

Avatar Xentez

23 sierpnia 2020, 12:23

Kiedyś to było. Nie wychowałem się wprawdzie na tej bajce, ale Ben 10 Classic to jedna z moich ulubionych kreskówek

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2020, 10:47

Tylko orginalna seria

Avatar MeenziPL

23 sierpnia 2020, 10:21

jak można być fanem tego czegoś

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar MeenziPL

10 października 2020, 21:59

@jkafryks: co

Avatar kotlet_mielony

5 marca 2021, 19:30

@MeenziPL: jajco

Avatar Melonik3000

Edytowano - 19 sierpnia 2020, 23:15

Co to jest anodyta czemu ben jest w ¼ anodytą
Jak to Kevin się mutuje
Co to do jasnej ciasnej jest Ben 10.000
Co to Astrodaktyl
Co to Bykżab
Co to Dziesięciokąt Wredziak
Co to NanoBen
Co to ostateczny Kulopłot
Co to Rochatynik
Ci to Shocksquatch
To tylko malutka częśc moich pytań

Avatar Melonik3000

Edytowano - 19 sierpnia 2020, 23:23

@Melonik3000: mój mózg nie wytrzymuje mimo że to jest umysł ścisły
Już sam ten najnowszy ben 10 był dla mnie skomplikowany bo nie oglądałem w całości sezonu 3
A reszta to już mi psuje psychikę bo tego jest za dużo

Avatar
MrPidgeon

20 sierpnia 2020, 08:55

@Melonik3000: Anodyta jest obcą formą życia, której zdolności są podobne do magii rozumianej przez nas, a Ben jest po części Anodytą, bo jego dziadek miał s e x z Anodytką
Kevin mutuje, bo to Osmozjanin
Ben z przyszłości
Taki Jetray, ale gorszy
Ben w formie Incunsiriana czy jakoś tak
Jeden z pomniejszych złoli
Forma życia powstała przez połączenie człowieka i nanobota
Kulopłot po przejściu do formy ostatecznej
Taki mały słodziak plujący kulkami
Obcy, który pierwszy raz pojawił się w crossoverze z Generatorem Rexem
Coś jeszcze?

Avatar Melonik3000

20 sierpnia 2020, 10:56

tak ale nawet nie chce mi się pytać. Po prostu powiedz mi gdzie mogę w całości obejrzeć klasycznego ben tena z 2005 roku

Avatar
MrPidgeon

21 sierpnia 2020, 09:13

@Melonik3000: Na wiki w artykułach o odcinkach są linki, choć nie obiecuję, że są aktualne. Wiesz, prawa autorskie

Avatar GalenMarek

20 sierpnia 2020, 00:37

Sigh. Skończyło się na Ultimate Alien. Basta.

Avatar Melonik3000

19 sierpnia 2020, 23:40

Jak ktoś chce pogadać o Ben Tenie to niech dołączy do najnowszej grupy

Avatar
Konto usunięte

19 sierpnia 2020, 22:31

Omniverse i te najnowsze są chyba nie kanoniczne i inny kanon w ogóle mają chyba

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar
Konto usunięte

19 sierpnia 2020, 22:39

@Melonik3000: kolega Bena który jest z kosmosu w omniverse

Avatar Melonik3000

19 sierpnia 2020, 22:42

@Oliwier256: oglądałem najnowszą i właśnie spojrzałem na listę kosmitów bena i dziwnie się czuję

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Melonik3000
Dodane przez: Melonik3000

Fajnie że odpowiedzieli

Dobrze czasem się oderwać

Co za przypadek

Ch-chesz wyparować...?

Nie są aż takie pyszne

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka