Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Dobrze czasem się oderwać
Co za przypadek
Ch-chesz wyparować...?
Nie są aż takie pyszne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 sierpnia 2020, 22:27
Ja w sumie kojarze chyba z 4, a ile było?
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2020, 22:30
@McMocarz: nie wiem sam ale same filmy to z 3 były
Odpisz
14 września 2021, 21:28
@McMocarz: Seriali były 4, ale dodaj do tego filmy, gdzie Nanomac zadebiutował w niekanonicznym Alien Swarm, albo ten film z Eonem, który też jest niekanoniczny. I wszystkich 10K Benów. Dobrze, że OV bardziej rozwinęło wątek omniversum
Odpisz
19 sierpnia 2020, 22:24
obca potęga najlepszy :)
Odpisz
19 sierpnia 2020, 22:25
@Courtney: nie oglądałem
W sumie to ja jak na razie tylko tego nowego oglądałem
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2020, 22:29
@Courtney: na szybko spojrzałem i mi się już nie podoba bo Gwen ma rozpuszczone włosy i to mi wszystko popsuło
Odpisz
23 sierpnia 2020, 10:35
@Courtney: o tak, to moja ulubiona seria jeśli chodzi o Ben 10
Odpisz
23 sierpnia 2020, 11:34
@KayonPL: Najlepszy to i tak był zwykły Ben 10
Odpisz
14 września 2021, 21:24
@Courtney: Omniverse, gdzie transformacja nie zajmuje nie wiadomo ile czasu, bo trzeba przyciągnąć dziecko sekwencją transformacji, która jest natychmiastowa, więc nie ma to sensu. I kosmici fajni.
Odpisz
20 sierpnia 2020, 00:06
Dopiero teraz się dowiedziałem że Gwen ma coś wspólnego z czarami
Odpisz
23 sierpnia 2020, 12:25
@Melonik3000: Ale Gwen miała już czary w OS (Oryginalna Seria), po prostu nie jesteś jakimś fanem Bena który nie lubi tego co z nim zrobili w nowych seriach, a po prostu oglądałeś kiedyś kilka odcinków i nostalgicznie myślisz ze kiedyś Ben był lepszy.
Odpisz
10 października 2020, 21:44
@krzysiulka10: masz całkowitą racje af ua os i ov były lepsze
Odpisz
14 września 2021, 21:22
@krzysiulka10: Znaczy, melon chyba po prostu nie zna oryginalnej ciągłości, bo zaczął od rebootu, tak mi się zdaje
Odpisz
13 sierpnia 2021, 16:26
Oryginalna seria przynajmniej nie wprowadziła TRZECH wersji modyfikowania fizjologii obcych. A każda z nich ma przedrostek "omni". Serio? I dobra, jeszcze da się to przeboleć, ake omninauci to po pridtu omnikix, ale gorszy imo. Dodam jeszcze, że w 5 Lat Później ten reboot jest kanonicznym serialem, a Kevin z własnym modyfikatorem DNA jest pomysłem samego Kevina, by nie wprowadzać jego mimo wszystko bolesnej historii. I kocham to w takiej formie.
Odpisz
23 sierpnia 2020, 12:23
Kiedyś to było. Nie wychowałem się wprawdzie na tej bajce, ale Ben 10 Classic to jedna z moich ulubionych kreskówek
Odpisz
23 sierpnia 2020, 10:47
Tylko orginalna seria
Odpisz
23 sierpnia 2020, 10:21
jak można być fanem tego czegoś
Odpisz
23 sierpnia 2020, 14:35
@MeenziPL: To proste, wystarczy to obejrzeć.
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2020, 14:35
@Aramil1993: Chodziło mi o nowego bena
Odpisz
23 sierpnia 2020, 15:11
@MeenziPL: A to zwracam honor, faktycznie nie można.
Odpisz
23 sierpnia 2020, 15:14
@Aramil1993: dziękuję i rozumiem, że mogłem się lepiej wyrazić, aby każdy mógł zrozumieć
Odpisz
10 października 2020, 21:46
@MeenziPL: jak można mieć na profilowym na jeja człowieka z wiadrem na cukerki
Odpisz
10 października 2020, 21:59
@jkafryks: co
Odpisz
5 marca 2021, 19:30
@MeenziPL: jajco
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2020, 23:15
Co to jest anodyta czemu ben jest w ¼ anodytą
Jak to Kevin się mutuje
Co to do jasnej ciasnej jest Ben 10.000
Co to Astrodaktyl
Co to Bykżab
Co to Dziesięciokąt Wredziak
Co to NanoBen
Co to ostateczny Kulopłot
Co to Rochatynik
Ci to Shocksquatch
To tylko malutka częśc moich pytań
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2020, 23:23
@Melonik3000: mój mózg nie wytrzymuje mimo że to jest umysł ścisły
Już sam ten najnowszy ben 10 był dla mnie skomplikowany bo nie oglądałem w całości sezonu 3
A reszta to już mi psuje psychikę bo tego jest za dużo
Odpisz
20 sierpnia 2020, 08:55
@Melonik3000: Anodyta jest obcą formą życia, której zdolności są podobne do magii rozumianej przez nas, a Ben jest po części Anodytą, bo jego dziadek miał s e x z Anodytką
Kevin mutuje, bo to Osmozjanin
Ben z przyszłości
Taki Jetray, ale gorszy
Ben w formie Incunsiriana czy jakoś tak
Jeden z pomniejszych złoli
Forma życia powstała przez połączenie człowieka i nanobota
Kulopłot po przejściu do formy ostatecznej
Taki mały słodziak plujący kulkami
Obcy, który pierwszy raz pojawił się w crossoverze z Generatorem Rexem
Coś jeszcze?
Odpisz
20 sierpnia 2020, 10:56
tak ale nawet nie chce mi się pytać. Po prostu powiedz mi gdzie mogę w całości obejrzeć klasycznego ben tena z 2005 roku
Odpisz
21 sierpnia 2020, 09:13
@Melonik3000: Na wiki w artykułach o odcinkach są linki, choć nie obiecuję, że są aktualne. Wiesz, prawa autorskie
Odpisz
20 sierpnia 2020, 00:37
Sigh. Skończyło się na Ultimate Alien. Basta.
Odpisz
19 sierpnia 2020, 23:40
Jak ktoś chce pogadać o Ben Tenie to niech dołączy do najnowszej grupy
Odpisz
19 sierpnia 2020, 22:31
Omniverse i te najnowsze są chyba nie kanoniczne i inny kanon w ogóle mają chyba
Odpisz
19 sierpnia 2020, 22:32
a i ten tego nowy nie jest taki zły, nie ma tych "nowych gagów" tylko jedyny minus to to że Ben nie chowa się podczas przemiany i odmiany i każdy to widzi
Odpisz
19 sierpnia 2020, 22:32
Omniverse jest kanoniczny akurat
Odpisz
19 sierpnia 2020, 22:33
@Oliwier256: serio? Jak przecież to w ogóle co innego było niż to co było w poprzednich częściach
Odpisz
19 sierpnia 2020, 22:34
było parę wątków z innych serii itd
Odpisz
19 sierpnia 2020, 22:35
@Oliwier256: tak se teraz patrzę i znalazłam obrazki Ben 10 x rook ben z omniverse
Nigdy więcej *wzdryga się*
Odpisz
19 sierpnia 2020, 22:36
też to znalazłem przez przypadek *traumy dźwięk*
Odpisz
19 sierpnia 2020, 22:37
kto to rook ben bo tak jak już mówiłem oglądałem tylko tego ben tena co leci na cn
Odpisz
19 sierpnia 2020, 22:38
@Melonik3000: jaką wersję oglądałeś?
Rook to partner ben 10
Odpisz
19 sierpnia 2020, 22:39
@Melonik3000: kolega Bena który jest z kosmosu w omniverse
Odpisz
19 sierpnia 2020, 22:42
@Oliwier256: oglądałem najnowszą i właśnie spojrzałem na listę kosmitów bena i dziwnie się czuję
Odpisz