mi w sql zabrali szatnie (w której były takie wysokie szafki) i dali nam takie małe szafki (dyrekcja liczyła że 8 klasa schowa ubrania, buty, zeszyty i książki tam) No to nasza klasa chodziła w kurtkach i nie zmiennionych butach do klasy XD a teraz są zdalne więc się cieszę XD
U mnie też. Przez 3 lata liceum w szafce trzymałem z kolegą hentai, kolekcje zdjęć Putina, miecz, tarkę do sera, paczkę przypraw curry, replikę ASG i drzewo. Nie wiem kto normalny trzymałby książki w szafce
W mojej szkole rozdawali kartony mleka (tak ćwierć litra)
U mnie pod koniec podstawówki nie dawali nam mleka a dawali już tylko tym małym gnojkom
Taka decyzja zapadła dlatego że niektórzy mają nawet 175 cm wzrostu mleko wzmacnia kości a nie sprawia że rośniesz. DEBILE! Poza tym ci starsi też potrzebują mleka bo ROZWÓJ!
Ja bardzo lubię mleko a byłem jednym z najniższych :(
BTW. mam za dużo białka i muszę pić dużo wody a nie umiem się do tego zmusić
@Daniello55: U Nas też rozdawali mleko tylko tym małym dzieciakom. Mleczko było marki Hula-Krasula a my gdzieś w 6 klasie zakradalismy się do szkolnej piwnicy i chowaliśmy potem te mleko po szafkach. Ale autentycznie, mleko w naszej sali było wszędzie. Biurko nauczyciela, szafa z przyrządami chemicznymi i fizycznymi, nasze szafki, inna nieużywana szafa. Kradliśmy całe zgrzewki, a potem mleko gniło i waliło tym na całym korytarzu lol
No wiec kiedy byłem w klasie ósmej, szkoła zdecydowała ,że małe gówniaki dostaną szafki. Co z tego ,że oni mają po 5-6 lekcji i znacznie lżejsze książki.
W mojej dawnej podstawówce mieliśmy mieć szafki i były one obiecane od 1 klasy oraz sala gimnastyczna kiedy byłem w 2 klasie.
Zaczęli to wszystko stawiać kiedy byłem już w 1 gimnazjum
Wczytywanie gifa. Możesz włączyć autostart gifów w opcjach profilu.
W podstawówce w mojej wsi ponoć jest kilka szafek, zrobili eksperyment jak to się sprawdzi i wyszło na to, że szafki idą w odstawkę,bo dzieci albo brały książki dopiero jak już zaczęła się lekcja, albo miały wymówkę, że nie odrobiły zadań domowych, bo przecież książki zostały w szafce, albo coś tam jeszcze.
No i brawo dla nich. Zamiast mieć lżej, nadal będą mieć ujowo.
Komentarze
Odśwież1 lutego 2021, 17:00
mi w sql zabrali szatnie (w której były takie wysokie szafki) i dali nam takie małe szafki (dyrekcja liczyła że 8 klasa schowa ubrania, buty, zeszyty i książki tam) No to nasza klasa chodziła w kurtkach i nie zmiennionych butach do klasy XD a teraz są zdalne więc się cieszę XD
Odpisz
30 sierpnia 2020, 20:53
*W mojej szkole montują szafki*
*Żeby z nich skorzystać musisz płacić*
Odpisz
30 sierpnia 2020, 22:03
@Frrika: w sensie wykupujesz sobie szafkę czy w sensie wrzuć monetę żeby otworzyć
Odpisz
31 sierpnia 2020, 14:38
@Marequel: .
Odpisz
31 sierpnia 2020, 22:28
@Marequel: wykupujesz, a dokładniej to płacisz co miesiąc za użytkowanie
Odpisz
1 września 2020, 10:37
@Frrika: no to jeszcze nie ma tragedii
Odpisz
31 sierpnia 2020, 21:55
Odpisz
26 sierpnia 2020, 21:34
znajomymi z gimnazjum użyli kolegi by wyważyć szafke
Odpisz
31 sierpnia 2020, 15:45
@siemak: jakieś szczegóły?
Odpisz
31 sierpnia 2020, 16:01
@Liski_sa_super: czterech chłopa używa piatego jak taranu by wyważyć szafke randoma
Odpisz
31 sierpnia 2020, 08:37
U mnie też są tylko do trzymania książek, więc jeden chłop przez cały rok szkolny trzymał tam kolekcję hentai mangi
Odpisz
31 sierpnia 2020, 15:41
@PolishBox: mmm człowiek kultury
Odpisz
30 sierpnia 2020, 22:10
U mnie też. Przez 3 lata liceum w szafce trzymałem z kolegą hentai, kolekcje zdjęć Putina, miecz, tarkę do sera, paczkę przypraw curry, replikę ASG i drzewo. Nie wiem kto normalny trzymałby książki w szafce
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:02
@Marequel: u mnie jednen miał w szafce mikrofale
Odpisz
31 sierpnia 2020, 15:40
@Marequel: obaj poprawiliście mój humor tymi komentarzami, dziękuję
Odpisz
31 sierpnia 2020, 11:30
ja w mojej szafce mam 10 litrów oranżady
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2020, 20:50
W mojej szkole rozdawali kartony mleka (tak ćwierć litra)
U mnie pod koniec podstawówki nie dawali nam mleka a dawali już tylko tym małym gnojkom
Taka decyzja zapadła dlatego że niektórzy mają nawet 175 cm wzrostu mleko wzmacnia kości a nie sprawia że rośniesz. DEBILE! Poza tym ci starsi też potrzebują mleka bo ROZWÓJ!
Ja bardzo lubię mleko a byłem jednym z najniższych :(
BTW. mam za dużo białka i muszę pić dużo wody a nie umiem się do tego zmusić
Odpisz
30 sierpnia 2020, 20:54
@Daniello55: w szkołach raczej nie pracują inteligentni ludzie. U mnie stwierdzili, że zabranie nam wi-fi zwiększy jego zasięg 🤷
Odpisz
30 sierpnia 2020, 20:58
@benek10: Mają ruter na żetony i jeszcze się do was dopi***alają
Odpisz
30 sierpnia 2020, 21:01
@Daniello55: U Nas też rozdawali mleko tylko tym małym dzieciakom. Mleczko było marki Hula-Krasula a my gdzieś w 6 klasie zakradalismy się do szkolnej piwnicy i chowaliśmy potem te mleko po szafkach. Ale autentycznie, mleko w naszej sali było wszędzie. Biurko nauczyciela, szafa z przyrządami chemicznymi i fizycznymi, nasze szafki, inna nieużywana szafa. Kradliśmy całe zgrzewki, a potem mleko gniło i waliło tym na całym korytarzu lol
Odpisz
30 sierpnia 2020, 21:03
@rzacholeckilas: Umiejętność przetrwania xd
Odpisz
30 sierpnia 2020, 21:17
@rzacholeckilas: Uroniłem łezkę że śmiechu
Odpisz
30 sierpnia 2020, 22:18
@Daniello55: to co ty innego pijesz niż wodę
Odpisz
30 sierpnia 2020, 23:48
@Marequel: po prostu piję za mało
(np. Dwie szkalnki dziennie wody i ewentualnie soku i żyję LoL)
Odpisz
31 sierpnia 2020, 01:25
@Daniello55: no dla mnie tam dzień bez przynajmniej 4l wody to dzień stracony
Odpisz
31 sierpnia 2020, 08:13
@rzacholeckilas: my rzucaliśmy nimi pod koła samochodów
Odpisz
30 sierpnia 2020, 23:49
Można tam spróbować kogoś wcisnąć
Odpisz
30 sierpnia 2020, 23:03
No wiec kiedy byłem w klasie ósmej, szkoła zdecydowała ,że małe gówniaki dostaną szafki. Co z tego ,że oni mają po 5-6 lekcji i znacznie lżejsze książki.
Odpisz
30 sierpnia 2020, 22:57
W mojej dawnej podstawówce mieliśmy mieć szafki i były one obiecane od 1 klasy oraz sala gimnastyczna kiedy byłem w 2 klasie.
Zaczęli to wszystko stawiać kiedy byłem już w 1 gimnazjum
Odpisz
30 sierpnia 2020, 22:56
W podstawówce w mojej wsi ponoć jest kilka szafek, zrobili eksperyment jak to się sprawdzi i wyszło na to, że szafki idą w odstawkę,bo dzieci albo brały książki dopiero jak już zaczęła się lekcja, albo miały wymówkę, że nie odrobiły zadań domowych, bo przecież książki zostały w szafce, albo coś tam jeszcze.
No i brawo dla nich. Zamiast mieć lżej, nadal będą mieć ujowo.
Odpisz
30 sierpnia 2020, 22:39
To u nas w podstawówce mała szafka (50 cm wysokości i 30 szerokości gdizes była na same ubrania i i tak się nie mieściły
Odpisz
30 sierpnia 2020, 21:50
Ja tam wkładam wszstko jak leci
Odpisz
30 sierpnia 2020, 21:30
U mnie w szkole są szafki od pół roku, od dwóch lat dla młodszych klas. Ale tylko na buty i kurtkę
Odpisz