To dlatego przegrał z Obi-Wanem...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Można, tylko trzeba wstawać rano
Co za przypadek
Ostry ten sędzia
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 sierpnia 2023, 09:03
Gdybym poszedł wtedy do szkoły to bym miał ręce i nogi
Odpisz
30 sierpnia 2020, 21:12
Przetłumaczy ktoś?
Odpisz
30 sierpnia 2020, 21:27
@tadziknorek2137:
-Nie chcę iść dzisiaj do szkoły
-Okej Ani, możesz dzisiaj zostać w domu
-Dzieci, dzisiaj pouczymy się o wyższej pozycji
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:57
@Emson07: lepszej pozycji*
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:58
@Emson07: ZJARANEJ ZIEMII
Odpisz
31 sierpnia 2020, 13:28
@GigannPlus: wysokim gruncie
Odpisz
31 sierpnia 2020, 15:39
@PiotrZ21: wysokiej ziemii
Odpisz
30 sierpnia 2020, 20:38
Ani are u oke?
Odpisz
31 sierpnia 2020, 07:55
@Maly_modelarz15: Czy to jakieś nawiązanie?
Odpisz
31 sierpnia 2020, 09:32
@Zloto: tak
Odpisz
31 sierpnia 2020, 11:53
@Zloto: mayhaps
Odpisz
30 sierpnia 2020, 22:04
Kurde, kiedyś dodałem i nie przeszło.
Odpisz
30 sierpnia 2020, 21:07
XD
Odpisz
30 sierpnia 2020, 20:44
Dobrze, dzisiaj nauczymy się, jak zachować wyższą pozycję
Odpisz
29 sierpnia 2020, 22:41
Odpisz