Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ArbuzWmeloniku

12 września 2020, 10:05

Często w lolu mam 200ms, ale na szczęście to tylko input lag więc biorąc poprawkę na to i planując wszystkie akcje z wyprzedzeniem, zdarzy się wykerować gierkę taką Katariną

Avatar
asasinpio

12 września 2020, 12:31

@ArbuzWmeloniku: A teraz policzmy wszystkie dashe katariny...
1
2
3
4
5
6
7
8...
2137 miliardów, nie chce mi się dalej

Avatar
fajny_gosc

15 września 2020, 22:32

@ArbuzWmeloniku: heh lol niezbalansowane hovno które twórcy mają w dupie

Avatar ChoryGrzyb

16 września 2020, 07:05

@ArbuzWmeloniku: Jankos jak nie był pro graczem to grał na NA z wysokim pingiem

Avatar
asasinpio

16 września 2020, 08:10

@ChoryGrzyb: W związku z tym tego anglika mylili z koreańcem

Avatar Dzielny_Pixiarz

16 września 2020, 12:03

Twórcom LoLa nie zależy aby wszystkie postacie były zbalansowane.
Sami to przyznali.
Ta gra ciągle się zmienia, a jak jesteś nisko w rankingu to się nie umiesz dostosować i Riot nie jest temu winny, tylko ty.
Ale nie to chciałeś usłyszeć, wybacz, już się poprawiam: "Riot to gówno"
A teraz zapi***alaj grać w warcaby.
Ale i tak powiesz, że niezbalansowane bo DAMKA jest OP i nie da się na to grać.

Avatar Dzielny_Pixiarz

16 września 2020, 12:07

A no i jeszcze wspomniałeś że twórcy mają w dupie organizując za każdym razem nowe eventy, dodając nowe postacie, nowe zawartości, organizując mistrzostwa i wprowadzając updaty ze zmianami postaci co chwilę, co pochłania olbrzymie ilości gotówki oraz pracy pracowników Riot.
Faktycznie Riot ma w dupie tę grę.

Avatar
fajny_gosc

16 września 2020, 20:51

@Dzielny_Pixiarz: ich wina że napi**dalali milion postaci zamiar zająć się balansem

Avatar Dzielny_Pixiarz

16 września 2020, 21:03

oni nie chcą balansu! Ni mozna zbalansowac 10 postaci a co dopiero 150! Kazda działa inaczej. To jest dynamiczna gra a nie zbalansowana. Ma działać meta i kombo kilku postaci oraz pomysłowość graczy. Jesteś nisko w rankingu przez niezaradność i to ze są lepsi. Samo granie nie wystarczy aby być coraz lepszym 90% graczy zatrzymuje się na danym poziomie i tyle.

Avatar Xgamer

15 września 2020, 22:03

A potem przesiadasz się na pc z 2 klatkami na sekundę i rozwalasz cały team osób z japońskimi nickami

Avatar
Mr_UnknownNickname

12 września 2020, 08:57

Tymczasem ten japończyk(nwm czy dobrze to przetłumaczyłem):

Avatar Tunelek222

12 września 2020, 08:56

Jaki stonks. Po prostu nauczyłeś się grać i być dobrym. Gdzie tu "zisk" spowodowany czymś co na początek wydawało się głupie

Avatar
Valentine_

12 września 2020, 08:42

Reszta graczy widzącą jak teleportujesz się po całej mapie

Avatar
Konto usunięte

12 września 2020, 08:43

to na pewno haker

Avatar KotBartek

12 września 2020, 08:43

CZITER11!!!!@@!@#@!@@@!@!!@!@!@!@!@

Avatar
MrPidgeon

12 września 2020, 08:46

Rozśmieszyło mnie to bardziej od mema

Avatar Oliwier256

12 września 2020, 08:49

mnie też

Avatar Oliwier256

12 września 2020, 08:49

czemu teleportacja? Aż tak wolno komputer chodzi?

Avatar MemePaladin399

12 września 2020, 08:50

tylko ze w memie jest o klatkach na sekunde ktore sie pojawiaja na ekranie a nie o pingu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przypałowo

Frustrujące

Pozdrawiam świetliki

Co za przypadek

Nigdy na to nie wpadną

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka