Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar OwOcomedy

Edytowano - 14 września 2020, 22:29

Co to? Jakaś creepypasta?

Avatar
GABIusz03

14 września 2020, 22:39

@OwOcomedy: Kiepscy też mają swój straszny makaron, więc czemu by lata miodowe nie miały mieć?
https://youtu.be/IV9wLyIiq68

Avatar OwOcomedy

14 września 2020, 23:04

XD

Avatar
Konto usunięte

20 września 2020, 21:03

@OwOcomedy: Pierwszy odcinek

Avatar Saczekx45

16 września 2020, 09:14

A co się dzieje jak go nie umyje?

Avatar Kubson08

16 września 2020, 11:04

@Saczekx45: Wszystko

Avatar NesquikBoi

14 września 2020, 22:11

nie ma antoniego wiec olelele musi powiedziec ktory to odcinek

Avatar
Konto usunięte

14 września 2020, 22:11

@NesquikBoi: dlaczego nie ma Antoniego? Coś mnie ominęło?

Avatar NesquikBoi

14 września 2020, 22:12

dostal bana na 2 tyg chyba

Avatar
Konto usunięte

14 września 2020, 22:12

Spujrz na avatar mój

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 14 września 2020, 22:12

@NesquikBoi: aha, to dlatego niektórzy mieli ja avatarach # murem za antonim?

Aha no właśnie...

Avatar NesquikBoi

14 września 2020, 22:14

@NesquikBoi: @olelele czekam

Avatar WampirZZielonki

14 września 2020, 22:14

@NesquikBoi: To jest z pierwszego żywe zwłoki.

Avatar KotBartek

15 września 2020, 06:32

@NesquikBoi: nie dziala
musisz napisac
/summon oleole 21 37 ~1 -420

Avatar kacp80

16 września 2020, 06:51

@NesquikBoi: Kto to Antoni (Nie było mnie tu kilka dni)

Avatar NesquikBoi

16 września 2020, 07:06

@kacp80: antonippp

Avatar kacp80

16 września 2020, 07:35

@NesquikBoi: Dzięki.

Avatar kazekage895

15 września 2020, 08:51

OLELELE, NIEEEEEEE!!

Avatar
CzasNaBoczek

14 września 2020, 22:23

Wy jecie z ogonkiem czy bez?

Avatar bubbles4ik

16 września 2020, 07:22

zawsze urywam ogonek, ale czasem jem też ogryzek

Avatar siemak

14 września 2020, 22:10

pustka wzywa panowie
jej niepochamowany głód wchłonie wszystko

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Niezniszczalne

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Młodzi gniewni

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka