Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Angielskie śmieszki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 17 września 2020, 12:31
Typowy Polak ze wsi. Pracuje ~10 lat ,ma dofinansowania do kuźwa wszystkiego nawet nieużytków , warzywa swoje, przyprawy swoje, mięsa za groszę od sąsiada .płaci KRUS ale nie stać go nawet na matiza za 1000 złotych
" hmmmm zrobie sobie dziecko. Co może pójść nie tak."
Za kolejne 10 lat nadal go nie stać a pierworodny moknie na jakiś przystankach jak leszcz o 7 rano
Odpisz
16 września 2020, 06:52
Oj oj 35 km od szkoły
Odpisz
15 września 2020, 21:08
Jest coś takiego jak schronisko młodzieżowe, czy inne tego typu instytucje. Albo żyj jak ja 5km od najbliższego miasta.
Odpisz
15 września 2020, 21:30
@GalenMarek: 10/11km do szkoły
Odpisz
15 września 2020, 22:34
@Azkis: 25 km do szkoły
Odpisz
16 września 2020, 06:25
@GalenMarek: problem z tymi wspaniałymi instytucjami jest taki że nie zawsze jest miejsce a nie każdy też może sobie pozwolić na zostawanie w nich
Odpisz
16 września 2020, 06:44
300 m od szkoły
Odpisz
15 września 2020, 23:53
na początku myślisz że będiesz miał czas na naukę itp ale tak naprawdę to ch*j w dupie słuchasz muzyki albo przeglądasz jeja do ostatniej chwili
Odpisz
15 września 2020, 22:49
Ja mieszkam na wsi i przyjeżdżam autobusem do szkoły w mieście 39 min przed lekcją
Odpisz
15 września 2020, 21:32
czy to jakiś wieśniacki żart na który jestem zbyt miastowy żeby zrozumieć
Odpisz
15 września 2020, 22:21
@NesquikBoi: no bo na wsi jest mało autobusów i musisz wybierać pojechać szybciej jednym autobusem o godzine szybciej czy pojechać kolejnym autobusem którym dojedziesz jak już ominie cię lekcja lub dwie, oto chodzi, sam mieszkam na wsi, ale chodzę do klasy 8 więc nigdzie nie jeżdżę, a do szkoły mam około 500 metrów
Odpisz
15 września 2020, 21:40
Podlasie i okolice?
Odpisz
16 września 2020, 08:01
@wikto4: Każda wieś i okolice
Odpisz
15 września 2020, 21:14
Ja każdego ranka
Odpisz
15 września 2020, 21:04
I tutaj pojawiam się ja z miasta. Co autobus mam co 10 minut, do szkoły dojeżdżam w 15/20 a i tak się spóźniam.
Odpisz
15 września 2020, 20:55
Ja na szczęście idę koło 7:10 i jeszcze mam czas na drzemkę lub uczenie się przed sprawdzianem.
Odpisz
15 września 2020, 20:38
Jak dobrze ze mam pociąg co godzinę
Odpisz
15 września 2020, 20:48
@joice_minecraft: ja wcześniej miałem co 2 a teraz usunęli polowe kursów
Odpisz
15 września 2020, 20:44
Ja o 7:15 jakoś mam autobusa do szkoły i jestem jakoś o 7:40
Odpisz