Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Zdeklasowani znowu
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nigdy na to nie wpadną
Nieuczciwa ocena
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 września 2020, 01:10
Takich ma sie chyba 2 bo 1 zawsze musi być zapięty
Odpisz
17 września 2020, 07:34
ale będzie kręciołek
Odpisz
14 września 2020, 19:53
Siła ciężkości uniemożliwia wypięcie się tego chyba, że osoba na zdjęciu podskoczy w powietrzu ale tu już zależy od siły sprężyny..
Odpisz
16 września 2020, 21:38
@MrFrytekPL: Tylko że gdyby było normalnie zapięte, to ciężar rozchodziłby się na całej długości tego materiału. Tarcie najprawdopodobniej utrzyma karabińczyk w miejscu, ale materiał może się rozedrzeć.
Odpisz
14 września 2020, 20:46
Wytłumaczy ktoś?
Odpisz
15 września 2020, 07:22
@desser: No koleś zjeżdża na tyrolce, a to do go utrzymuje się odpina
Odpisz
16 września 2020, 20:54
to spadochron...
Odpisz
16 września 2020, 20:55
i zamiast się ratować postanowił zrobić zdjęcie
Odpisz
16 września 2020, 21:00
@Drag_on: Fizykiem nie jestem, ale z tego co mi wiadomo to jest zbyt duża sila by to dalej zaczęło się odpinać.
No, a poza tym to pewnie nie jest jedyne zabezpieczenie
Odpisz
Edytowano - 16 września 2020, 20:59
Tak, i zamiast tego poprawić, pierwsze co robisz to wyciągasz telefon i dobrze kadrujesz.
Odpisz
16 września 2020, 20:54
Oj niedobrze
Odpisz
Edytowano - 14 września 2020, 19:51
spokojnie, mam buty z fether falling IV i zbroje full protection IV
Odpisz
14 września 2020, 19:52
@Bartolinise: a ja mam wode w wiadrze
Odpisz
14 września 2020, 20:29
@nie_kosmita:
Odpisz
15 września 2020, 00:50
@Bartolinise: A ja mam... A nie, czekaj, nie ta gra
Odpisz
Edytowano - 14 września 2020, 19:53
Od czego to jest? Od bungee?
Odpisz
14 września 2020, 19:53
mi to wygląda na uprząż wspinaczkową
Odpisz
14 września 2020, 19:53
Wygląda to groźnie, jednak karabińczyk nawet w takiej pozycji wytrzyma bardzo dużo (nie jest to tyle i łe normalnie,ale jednak sporo)
Plus nie powinien spaść bo jest za duży nacisk na tę linkę. Zdjąć to będzie można dopiero po zejściu, gdzie nie będzie już żadnego obciążenia
Odpisz