Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ihanheb

Edytowano - 30 września 2020, 14:48

Moja wieś miała jeden autobus do miasta o 06:47 rano i jeden z miasta o 15:20 popołudniu. A w mieście było moje liceum. 27 km, 40 minut drogi bo jechało zakrętami przez inne zadupia. Jak się spóźniło, to ewentualnie pociąg do wsi 2 km obok, jeden około 17, drugi o 4 rano. Ja miałam szczęście, bo ciocia w mieście mieszka.

Avatar Broski

29 września 2020, 22:11

Ja na to nie narzekam, przynajmniej mam czas na czytanie książek.

Avatar flashpoolbanxso

29 września 2020, 20:25

I know That feel bro

Avatar
Konto usunięte

28 września 2020, 12:14

Jak dobrze mieszkać w mieście z max 70k ludzi
Ani zadupie, ani korków

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 28 września 2020, 14:46

Grr... mieszkaj na zadupiu na jednym z najrzadziej zaludnionym miejscu w Polsce, które sobie liczy 430 mieszkańców i dojeżdżaj autobusem do miasta, które liczy ok. 205 tysięcy mieszkańców. Chciałbym mieć taką samą sytuację.

Avatar Landark

28 września 2020, 12:05

Jak tylko godzinę to nie takie zadupie, ja mam tylko dwa w tą i dwa w tamtą

Avatar blantowa

28 września 2020, 12:28

@Landark: miałam tak samo. Trochę ciężko jak nikt w rodzinie nie ma samochodu.

Avatar False1337

28 września 2020, 12:02

Rel

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Ostry ten sędzia

Były nóżki, nie ma nóżek

Deal życia

Powodzenia

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka