AK47 w układzie bullpup, możesz umierać w spokoju
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Północne Węgry
Rel
Przypałowo
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 października 2020, 15:19
Gdzie to ma spust?
Odpisz
1 października 2020, 23:25
Nie wyobrażam sobie jaki to musi mieć odrzut, nawet kolba jest za nisko więc przy celowaniu będzie przeszkadzać.
Odpisz
3 października 2020, 20:29
@zx2001: Akurat broń w układzie bullpup ma mniejszy odrzut niż w układze tradycyjnym. Co do wygodny celowania się nie wypowiem, ale minusem jest to że celownik itd jest wyżej niż w układzie tradycyjnym, przez co strzelec musi się bardziej odsłonić
Odpisz
3 października 2020, 20:46
@The_Dark_Side_of_The_Moon: Wiem że odrzut w bullpup jest niższy, ale to jest podstawowe AK któremu ktoś doczepił części tak, żeby wyglądał jak bullpup, sama Groza ma gigantyczny odrzut jak na bullpup, a jest na podstawie AK, a zwykłe AK przerobione w bullpup i z taką kolbą najprawdopodobniej urwie Ci ramię.
Odpisz
4 października 2020, 01:29
@zx2001: Wydaje mi się ze się mylisz z tym odrzutem ponieważ, wydaje mi się ze AK na zdjęciu jest tym samym co AK w tym filmiku ( https://www.youtube.com/watch?v=HT-oqlSJxlI&ab_channel=HankStrange )
lecz jest modyfikowany a w video standardowy bez żadnych modyfikacji. Wydaje mi się ze broń na zdjęciu będzie mieć podobny odrzut co broń z video.
Odpisz
4 października 2020, 00:57
AUG+AK=to coś
Ale tbh ciekawie wygląda
Odpisz
4 października 2020, 00:59
@Ojkogameplay: teraz zjechałem na dół i widzę że wszystcy podobne vibe'y odczuwają od tej broni
Odpisz
3 października 2020, 21:10
Zastanawia mnie gdzie jest spust.
Odpisz
3 października 2020, 21:28
@INFORMATOR:
Odpisz
3 października 2020, 21:40
@Juliusz_Cezar: ale się czai skubany
Odpisz
4 października 2020, 00:17
@Juliusz_Cezar: Ale się zlało. Dzięki
Odpisz
3 października 2020, 22:19
Ak47,tommy gun i AUG w jednym
Odpisz
3 października 2020, 21:52
Wie ktoś kiedy przetłumaczono tem szablon?
Odpisz
3 października 2020, 21:50
Ha, a teraz dobrej zabawy z nerfowaniem tego
Odpisz
3 października 2020, 20:11
wkurza mnie to nazewnictwo ak 47 to nazwa prototypu a ta broń nazywa się automat kałasznikowa
Odpisz
3 października 2020, 20:27
@miesny_budyn: Czy AK-47 nie oznacza Automat Kalasznikowa-47, co nawiązuje do 1947, który jest rokiem produkcji?
Odpisz
3 października 2020, 21:01
@Jurekis_: nie jestem pewien ale ja słyszałem że to nazwa prototypu
Odpisz
3 października 2020, 21:10
@Jurekis_: Produkcja z kałacha zaczęła się w 1949 roku, a liczba 47 upamiętnia datę powstania pierwszych prototypów.
Odpisz
3 października 2020, 20:43
Czemu po polsku
Odpisz
1 października 2020, 23:12
Jedyna rzecz równa mocy Ak47 bullup to... Karabinek M4 w układzie bullup... A czekaj mamy TARy-21
Odpisz
1 października 2020, 23:09
ruskie wszystko muszą robić albo z AK albo by wyglądało jak AK
Odpisz
1 października 2020, 22:31
przecież ruscy wcześniej zaprojektowali "ak" w systemie bullpup. słuszałeś o ots groza?
Odpisz
1 października 2020, 22:58
@Barroszrawski: Słyszałem. Ale groza wyglądała mniej spektakularnie
Odpisz
1 października 2020, 22:19
Zawsze mnie śmieszyła ta nazwa "bullpup"
Odpisz
1 października 2020, 22:20
@iewek: bulldup
Odpisz
1 października 2020, 22:22
@msgm47: nie, jestem już za duży na to
Odpisz
1 października 2020, 21:59
Odpisz
1 października 2020, 21:40
To wygląda jak aug+ak47
Odpisz
1 października 2020, 21:53
@Onix_Wodny: bo aug to bullpup
Odpisz