Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Karina382

10 marca 2021, 16:49

No ale one som zabawne 😒

Avatar Karakan_z_ZSRR

26 października 2020, 20:49

haha, bo wiecie, minionek mówi o kagańcu (maseczce)
można się śmiać

Avatar BloodyEyes

12 października 2020, 11:56

Moja matkę smeisza akurat demotywatory

Avatar
Konto usunięte

12 października 2020, 13:40

@BloodyEyes: to dobrze

Avatar BloodyEyes

12 października 2020, 14:37

też tak sądzę

Avatar remigiuszkam8

12 października 2020, 09:26

Wyobraźcie sobie rok 2030 gdzie matki śmieją sie z szkieletów, tuneli i chadów

Avatar Maly_modelarz15

12 października 2020, 12:02

@remigiuszkam8: raczej nie, ponieważ te muszą zostać zrozumiane i wymagają pewnej wiedzy w temacie, a te co dzisiaj madki cisną bekę są banalne i czasem żałosne, więc wychodząc z założenia że stan umysłowy typowej madki nie zmieni się na przestrzeni tych dziesięciu lat to raczej inaczej nie będzie

Avatar
Konto usunięte

12 października 2020, 09:46

Patrząc na poziom dzisiejszych memów to memy z 2010 nie są takie złe

Avatar NesquikBoi

12 października 2020, 09:10

zamiast madki op a zamiast memy z 2010 ch*jowe szablony z anime

Avatar TheWind

12 października 2020, 09:01

Minionki nAJlePszE

Avatar wilmaibetty

6 października 2020, 20:22

Akurat oglądam Noragami lol

Avatar
Konto usunięte

6 października 2020, 19:20

Wiele osób dorosłych porównuje dzisiejsze memy do tych z 2010-2013.

Avatar Osa0704

6 października 2020, 19:03

*odgłosy śmiechu z memów z minionkami*

Avatar Malveroyy

6 października 2020, 17:35

Anime to Noragami jakby ktoś chciał

Avatar krzysiulka10

6 października 2020, 17:36

@Malveroyy: Kiedy byłem w szpitalu to koleżanka pożyczyła mi mangę, dobra rzecz to Noragami.

Avatar hyperV

6 października 2020, 17:42

@Malveroyy: Noragami, odc.4, 3:42

Avatar
Konto usunięte

6 października 2020, 17:22

Oj tam, czasem fajnie jest spojrzeć na stare memy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Dobrze czasem się oderwać

Frustrujące

Fajnie że odpowiedzieli

Rel

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka