Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Angielskie śmieszki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 kwietnia 2021, 08:34
Byłbym pierwszym
Odpisz
12 kwietnia 2021, 13:52
WC 2 ma 25 lat i też grajo
Odpisz
14 grudnia 2020, 09:52
ten pierwszy
Odpisz
24 listopada 2020, 09:01
Ten pierwszy
Odpisz
21 października 2020, 12:32
Ta gra ma prawie 3 lata. Skończcie z tym już
Odpisz
14 grudnia 2020, 09:53
@Witciu: a co bo stare to złe? jakoś minecraft lat ma 10 a dużo osób gra.
Odpisz
14 grudnia 2020, 11:58
Bo sztucznie popularność nabita. Zupełnie bez sensu
Odpisz
15 grudnia 2020, 11:53
@Witciu: co masz na myśli mówiąc sztucznie?
Odpisz
18 października 2020, 12:29
Szczerze, mi jest obojętnie, czy jestem crewmate czy impem, ważne, żeby się dobrze bawić.
Odpisz
19 października 2020, 17:35
mi też
Odpisz
18 października 2020, 12:26
Ja wychodzę i nie obchodzi że mie hejt po prostu impostor chce być
Odpisz
19 października 2020, 17:36
@KrystianSPL:
Odpisz
29 października 2020, 20:42
@KrystianSPL:
Odpisz
17 października 2020, 19:59
Zostaje do końca i po prostu nie trawie ludzi, którzy wychodzą zaraz po starcie rozgrywki
Odpisz
17 października 2020, 09:28
Często jak umieram jako crewmate to robię te taski, które mi zostały a potem wychodzę
Odpisz
17 października 2020, 00:38
Zdecydowanie z lewej
Odpisz
16 października 2020, 22:19
Ja tym co wk***ia czasem ludzi
Odpisz
16 października 2020, 20:42
ja jestem tym co trolluje ludzi XD
Odpisz
16 października 2020, 20:32
Ja za typem co mnie zabił latam
Odpisz
15 października 2020, 18:28
Ja wolę umrzeć jako crewmate bo szybciej się taski robi
Odpisz
16 października 2020, 17:10
@toster77: same
Odpisz
16 października 2020, 17:32
@Bombelek_4_: same chociaż jak widzę rozkminianie kto jest imposterom to nie wiem czy się śmiać czy płakać
Odpisz
16 października 2020, 17:16
Jestem typem nr. 1 ale i tak na h*j to robię skoro połowa crewmatów nie robi tasków
Odpisz