Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Byrtek

Edytowano - 8 listopada 2020, 21:19

Jezu kocham EDP445

Avatar PIESEUUU

26 sierpnia 2021, 16:37

@Byrtek: wiesz ze on lubi dzieci

Avatar gracjan_pl

8 listopada 2020, 16:00

Nie znam nikogo innego z moim imieniem

Avatar WielkiMoffPoppns

8 listopada 2020, 16:29

Avatar gracjan_pl

8 listopada 2020, 16:36

@WielkiMoffPoppns: jak masz na imię?

Avatar WielkiMoffPoppns

8 listopada 2020, 16:37

@gracjan_pl: Roman

Avatar WielkiMoffPoppns

Edytowano - 8 listopada 2020, 16:38

@gracjan_pl: a ty zgaduję że Gracjan

Avatar gracjan_pl

8 listopada 2020, 16:40

@WielkiMoffPoppns: dobry z Ciebie strzelec
Jak zachowują się znajomi wobec tego jakie masz imię?

Avatar WielkiMoffPoppns

8 listopada 2020, 16:41

@gracjan_pl: normalnie, a ciebie?

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2020, 14:40

Ja dopiero w szkole średniej znalazłam kogoś z moim imieniem w klasie

Avatar BloodyEyes

8 listopada 2020, 15:41

ja nadal tak nie mam

Avatar Ameron

8 listopada 2020, 15:59

Serio. Miałem napisać dokładnie to samo co ty. Słowo w słowo. Ale zobaczyłem twój komentarz

Avatar Soberker

8 listopada 2020, 16:13

Też. Przez cała edukację miałem tylko jednego kolegę Pawła w klasie. Jeszcze był jeden z innej klasy i jeden, który akurat nie chodził do tej szkoły co ja, tylko się znaliśmy z sąsiedztwa.

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2020, 16:41

@Soberker: Ogólnie znam tylko 3 osoby z moim imieniem licząc z osobą, która chodzi do mojej klasy

Avatar knowany

Edytowano - 8 listopada 2020, 14:18

Dopiero kiedy byłem w 7 klasie ktoś o tym samym imieniu był ze mną w szkole

Avatar Godylos5

8 listopada 2020, 14:31

@knowany: Jak masz na imię?

Avatar knowany

8 listopada 2020, 14:32

@Godylos5: Adam

Avatar Godylos5

8 listopada 2020, 14:44

@knowany: Serio? U mnie w szkole jest dużo Adamów. W przedszkolu również było ich dużo

Avatar knowany

8 listopada 2020, 14:46

@Godylos5: u mnie w szkole dużo imon się powtarzało (były nawet dzie osoby o tym samym imieniu i nazwisku ale nie były spokrewnione) ale Adamów było 2 w 7 klasie a 3 w 8

Avatar Maly_modelarz15

8 listopada 2020, 14:31

mój kuzyn trafił na anona w przedszkolu w jego grupie co ma identyczne imię i nazwisko jak on

Avatar Nikodem8378

8 listopada 2020, 14:18

Fajny obrazek że aż sie uśmiałam😂😂😂😂😂

Avatar Nikodem8378

8 listopada 2020, 14:20

@Nikodem8378: jejacy przepraszam za emoty ale mi ciocia wpie....iła do telefonu i myślała że to facebook nowy

Avatar
ZiemiaJestPlaska

8 listopada 2020, 14:40

@Nikodem8378: to mnie bardziej bawi niż ten mem xddddd

Avatar tommy257

8 listopada 2020, 14:11

Meh, ja nie miałem tego problemu.
W ogóle nie znam za wielu Tomków.

Avatar DeutscherOsi

8 listopada 2020, 14:03

What's the n word in polish?

Avatar Zwykly_Zlodziej

30 października 2020, 12:08

W podstawówce i szkole średniej tak samo

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar kapitalista85
Dodane przez: kapitalista85

Przerwa na herbatkę

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Nieuczciwa ocena

To się nie może nie udać

A, okej

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka