memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
18 listopada 2020, 12:50
PODRUBKA KORWINA LVL 40 ORGINALNY PROIGNORANCKII DZIECIAK LVL100 XD
Odpisz
12 listopada 2020, 16:28
Jest jeden problem - ten na zdjęciu to nie Korwin, Korwin jest chudy
13 listopada 2020, 09:35
@olimpicYT3356: i nie ma wąsa
12 listopada 2020, 21:45
Ten brzuch na zdjęciu to od prawicowej herbaty z wolnorynkowym cukrem
12 listopada 2020, 17:52
Widzialny bemben wolnego rynku
12 listopada 2020, 13:26
A tak w ogóle, to podczas tej wideokonferencji ile zajęło mu sprawdzenie online ceny dziecka na czarnym rynku? Czy on regularnie spisuje sobie ceny na kartce by zawsze je mieć pod ręką?
12 listopada 2020, 15:56
nie wiem
10 listopada 2020, 14:47
Ej wiem gdzie to jest
10 listopada 2020, 14:49
@Juliusz_Cezar:
@Juliusz_Cezar: Chyba
12 listopada 2020, 12:20
@Juliusz_Cezar: dzięki, już idę polować na towar
12 listopada 2020, 12:56
@Juliusz_Cezar: mi się wydaje że to jest basen w Sosnowcu ale mogę się mylić
12 listopada 2020, 12:59
@aibox666: gdzie mieszka korwin?
12 listopada 2020, 13:09
@Juliusz_Cezar: w naszych sercach
12 listopada 2020, 13:53
@Juliusz_Cezar: W Otwocku jeśli mnie pamięć nie myli
12 listopada 2020, 13:57
@wikto4: Czy mógł z Otwocka przyjechać na Grochów na basen? Możliwe
12 listopada 2020, 13:39
O kurde, ależ on ma bebech.
12 listopada 2020, 13:30
12 listopada 2020, 13:14
Janusz-ludojad wypatrzył następną ofiarę
12 listopada 2020, 13:04
Widziałam więszke bebechy niż ten co ma Korwin, więc to, że mu brzuch wyj...ło mnie nie rusza
12 listopada 2020, 13:00
Gapicie mu się na bebech?
12 listopada 2020, 13:02
Tak tylko zerknąłem
12 listopada 2020, 12:02
ale mu bemben wyj...ło
10 listopada 2020, 14:46
POTĘŻNY BĘBEN
10 listopada 2020, 14:50
@Szef_Kuchni: P
10 listopada 2020, 15:50
O
10 listopada 2020, 15:52
@podgrzybek126: T
10 listopada 2020, 16:43
Ę
10 listopada 2020, 16:56
@podgrzybek126: Ż
@Polish_Kebab7: N
10 listopada 2020, 17:37
@podgrzybek126: Y
10 listopada 2020, 18:00
@Bearner: [spacja]
10 listopada 2020, 18:07
B
10 listopada 2020, 18:31
@Polish_Kebab7: Ę
10 listopada 2020, 20:39
@podgrzybek126: B
10 listopada 2020, 20:40
@Polish_Kebab7: E
10 listopada 2020, 20:48
@podgrzybek126: N
10 listopada 2020, 20:57
we did it boys
10 listopada 2020, 14:35
Złoto
10 listopada 2020, 14:25
Ma taki bemben, że wygląda, że zamiast sprzedać to by go zjadł
10 listopada 2020, 14:27
zjadłby go jako dodatek do cukru
10 listopada 2020, 14:31
Najlepiej takiego z cukrzycą
10 listopada 2020, 14:32
i do tego z podwójnym cukrem
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież18 listopada 2020, 12:50
PODRUBKA KORWINA LVL 40
ORGINALNY PROIGNORANCKII DZIECIAK LVL100
XD
Odpisz
12 listopada 2020, 16:28
Jest jeden problem - ten na zdjęciu to nie Korwin, Korwin jest chudy
Odpisz
13 listopada 2020, 09:35
@olimpicYT3356: i nie ma wąsa
Odpisz
12 listopada 2020, 21:45
Ten brzuch na zdjęciu to od prawicowej herbaty z wolnorynkowym cukrem
Odpisz
12 listopada 2020, 17:52
Widzialny bemben wolnego rynku
Odpisz
12 listopada 2020, 13:26
A tak w ogóle, to podczas tej wideokonferencji ile zajęło mu sprawdzenie online ceny dziecka na czarnym rynku? Czy on regularnie spisuje sobie ceny na kartce by zawsze je mieć pod ręką?
Odpisz
12 listopada 2020, 15:56
nie wiem
Odpisz
10 listopada 2020, 14:47
Ej wiem gdzie to jest
Odpisz
10 listopada 2020, 14:49
@Juliusz_Cezar:
Odpisz
10 listopada 2020, 14:49
@Juliusz_Cezar: Chyba
Odpisz
12 listopada 2020, 12:20
@Juliusz_Cezar: dzięki, już idę polować na towar
Odpisz
12 listopada 2020, 12:56
@Juliusz_Cezar: mi się wydaje że to jest basen w Sosnowcu ale mogę się mylić
Odpisz
12 listopada 2020, 12:59
@aibox666: gdzie mieszka korwin?
Odpisz
12 listopada 2020, 13:09
@Juliusz_Cezar: w naszych sercach
Odpisz
12 listopada 2020, 13:53
@Juliusz_Cezar: W Otwocku jeśli mnie pamięć nie myli
Odpisz
12 listopada 2020, 13:57
@wikto4: Czy mógł z Otwocka przyjechać na Grochów na basen? Możliwe
Odpisz
12 listopada 2020, 13:39
O kurde, ależ on ma bebech.
Odpisz
12 listopada 2020, 13:30
Odpisz
12 listopada 2020, 13:14
Janusz-ludojad wypatrzył następną ofiarę
Odpisz
12 listopada 2020, 13:04
Widziałam więszke bebechy niż ten co ma Korwin, więc to, że mu brzuch wyj...ło mnie nie rusza
Odpisz
12 listopada 2020, 13:00
Gapicie mu się na bebech?
Odpisz
12 listopada 2020, 13:02
Tak tylko zerknąłem
Odpisz
12 listopada 2020, 12:02
ale mu bemben wyj...ło
Odpisz
10 listopada 2020, 14:46
POTĘŻNY BĘBEN
Odpisz
10 listopada 2020, 14:50
@Szef_Kuchni: P
Odpisz
10 listopada 2020, 15:50
O
Odpisz
10 listopada 2020, 15:52
@podgrzybek126: T
Odpisz
10 listopada 2020, 16:43
Ę
Odpisz
10 listopada 2020, 16:56
@podgrzybek126: Ż
Odpisz
10 listopada 2020, 16:56
@Polish_Kebab7: N
Odpisz
10 listopada 2020, 17:37
@podgrzybek126: Y
Odpisz
10 listopada 2020, 18:00
@Bearner: [spacja]
Odpisz
10 listopada 2020, 18:07
B
Odpisz
10 listopada 2020, 18:31
@Polish_Kebab7: Ę
Odpisz
10 listopada 2020, 20:39
@podgrzybek126: B
Odpisz
10 listopada 2020, 20:40
@Polish_Kebab7: E
Odpisz
10 listopada 2020, 20:48
@podgrzybek126: N
Odpisz
10 listopada 2020, 20:57
we did it boys
Odpisz
10 listopada 2020, 14:35
Złoto
Odpisz
10 listopada 2020, 14:25
Ma taki bemben, że wygląda, że zamiast sprzedać to by go zjadł
Odpisz
10 listopada 2020, 14:27
zjadłby go jako dodatek do cukru
Odpisz
10 listopada 2020, 14:31
Najlepiej takiego z cukrzycą
Odpisz
10 listopada 2020, 14:32
i do tego z podwójnym cukrem
Odpisz