Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nocta

16 listopada 2020, 21:37

Cóż... Samolot to nie pociąg. To nie jest tak, że przychodzisz na lotnisko, wsiadasz i odlatujesz. Wpierw przychodzisz i pokazujesz bilet oraz oddajesz bagaż główny (zostajesz z podręcznym). W zależności od lotniska, destynacji i firmy kolejka do tego może być długa. Potem musisz stać w kolejce Z CAŁYM LOTNISKIEM aby przeskanowali to co do ciebie należy i żeby przejść przez detektor metalu. Czasami można tu stracić więcej czasu bo każą wyjąć elektrykę z toreb i odłożyć oddzielenie, mogą cię poprosić o zdjęcie butów, paska, biżuterii etc (potem na nowo pakować wszystko do torby i się ubierać). Potem możesz porobić zakupy, zjeść coś, załatwić się (tu prawdopodobniej już 1-2 godziny ci się zeszły (znowu, zależy od wielkości lotniska i godziny)). Potem musisz znowu pokazać paszport i bilet (nie na każdym lotniski to jest, ale się zdarza). Teraz musisz znaleźć swoją bramkę (na dużych lotniskach możesz mieć ten fart, że twoja bramka jest na samym końcu lotniska, a może ich być np 20, no to trochę spacerem jest). W końcu jesteś w kolejce do samolotu, uff!

Ale ale! Możesz być z tych co ZA WSZELKĄ CENĘ CHCĄ WYBRAĆ SPECYFICZNE MIEJSCE a go nie wykupiłeś z biletem. No to starasz się dojść przed innymi, by zachować sobie zajebistą miejscówe by móc skoczyć do akcji jak tylko ogłaszają, że będą sprawdzać bilety i zapraszać na pokład.

No i jak mówią, że odlot jest o 14 to nie możesz sobie przyjść do bramki na 14 bo wtedy pożegnasz się z samolotem. Zamykają wejście 10-15 minut przed odlotem.

Z doświadczenia to jak mam lot np o 17, z domu wychodzę wtedy o 11 (+2h jazdy na lotnisko)

Avatar kasperg21

17 listopada 2020, 06:50

@Nocta: niby tak ale nie do końca, ja sam nieraz latałem dwa razy w tygodniu wiec przejscie przez wszystkie odprawy to byla chwila moment jesli sie wie jak to dziala, zdarzały sie wyjątki ze byly kolejki. I tak zawsze lepiej jest poczekać w środku terminalu na samolot niz sie spóźnić. A co do miejsc to większość jak nie wszystkie linie mają przypisane fotele do biletów wiec wchodzenie do samolotu pierwszym by zająć miejscówkę jest głupotą. I tez na większości lotnist nr bramki jest podawany +/- godzinę przed odlotem wiec i tak bycie na lotnisku mega wcześnie nic nie daje.

Avatar Nocta

17 listopada 2020, 09:38

@kasperg21: Możliwe, że względem siedzeń coś się zmieniło, nie wiem zbytnio ze względu na to, że dla wygody zawsze teraz wykupuję sobie ulubiony fotel. Wiem, że jakieś 7 lat wstecz jak się nie miało siedzeń z dodatkowym miejscem na nogi to miało się wolny wybór miejsca. Jeżeli to usuneli to do prawdy nie wiem czemu ludzie się zawsze tak pchają na przód kolejki.

Ponadto nie uważam, aby pobudka o 8 jak ma się samolot na 13 była mega przesadą. Oczywiście zależy jeszcze jak daleko mieszka się od lotniska. Raz miałam tą przyjemność lecenia z Warszawy będąc już w nocując przy lotnisku. Wtedy owszem miałam pełny luz i nie musiałam aż tyle przed lotem wstawać. Jak już mówiłam, mi często 2 godziny idą jeszcze na dojazd, więc zawsze biorę dodatkową godzinę zapasu w razie korków.

Avatar Kaintedover78

13 listopada 2020, 21:57

Ale wiadomo, zanim się dojedzie, zanim się kupi bilety to pójdzie trochę czasu. Lepiej wcześniej niż za późno

Avatar Kolodziej_1

16 listopada 2020, 21:05

@Kaintedover78: i jeszcze zanim się przejdzie przez kolejki

Avatar Karcio69

13 listopada 2020, 22:17

Ale chyba musicie dojechać na lotnisko kupić bilety Idt. Itp.

Avatar Ukryty_W_Cieniu

13 listopada 2020, 21:25

Kurna nawet jak ja zawsze mam 2 godziny jazdy na lotnisko to i tak nigdy tak wcześnie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Bright32
Dodane przez: Bright32

Rel

Odblokowano osiągnięcie!

Że co?

Kraj jest oczywisty

Wiesz czy nie?

Przez przypadek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka

Samolot: *odlatuje o 13:00*
Moi rodzice o 8:00: