Na szczęście teraz mamy e-lekcje
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Dobrze czasem się oderwać
Dwa oblicza
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To musiało być męczące
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 listopada 2020, 10:46
ja dzisiaj wstałem o 8:50 bo mnie mama obudziła a lekcje miałem na 8:55 więc jadłem śniadanie na lekcji
Odpisz
19 listopada 2020, 10:47
@TortoiseGamer1: ja zazwyczaj jem śniadania na lekcjach
Odpisz
20 listopada 2020, 13:16
@TediousCardGames: Ja to sie ogarniam na lekcjach nawet XDD
Odpisz
20 listopada 2020, 19:22
@M_o_o_n: mi nie zawsze to wychodzi, wolę poczekać, aż skończę lekcję i będę mogła spokojnie odejść od komputera
Odpisz
14 listopada 2020, 13:53
To jest moja codzienność oprócz weekendów
Odpisz
19 listopada 2020, 13:06
@Maruska: bo w wekendy zawsze wszyscy wstają o 7:00
Odpisz
19 listopada 2020, 13:05
ja tak mam o ósmej
Odpisz
19 listopada 2020, 11:27
Kurde, też bym chciała mieć dopiero na ósmą jak rok temu ://
Odpisz
14 listopada 2020, 13:59
*7:59
Odpisz
19 listopada 2020, 10:48
@Landark: *10:00
Odpisz