Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar niemampomyslu007

19 listopada 2020, 08:43

O jedno z moich ulubionych anime, i dokładnie pamiętam jak do tej sceno doszło, a anime się nazywa dumbell nan kilo moteru

Avatar PlayerName_XaXa

Edytowano - 18 listopada 2020, 17:35

Masza i niedźwiedź?
Po roku w Rosji Masza przypakowała i zmieniła imię na Sasza... "Sasza i niedźwiedź" brzmi ciekawie i nawet znajomo.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar PlayerName_XaXa

18 listopada 2020, 20:41

@RhobarIV: Pójdźmy na kompromis: Poprostu spędziła rok w Rosji.
Dill?

Avatar RhobarIV

18 listopada 2020, 21:35

@PlayerName_XaXa: Wciąż nie ma powodu żeby zmieniać imienia.

Avatar Glisda

18 listopada 2020, 20:11

Styknie

Avatar
Konto usunięte

16 listopada 2020, 15:31

POTĘŻNY GEJ

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar natada

16 listopada 2020, 16:14

no i git, nikt nie przerwał

Avatar
Konto usunięte

16 listopada 2020, 16:14

@natada: ez

Avatar Algeriusz

16 listopada 2020, 15:44

Es war bo byo

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar starmagedon

18 listopada 2020, 18:25

@Algeriusz: Na moim profilu masz link do magicznej księgi.

Avatar Algeriusz

19 listopada 2020, 08:05

@starmagedon: dziękuję

Avatar silvertape

Edytowano - 16 listopada 2020, 15:11

Dla tych, którzy nie wiedzą, Masza to ten Niedźwiedź

Avatar lalaluja

16 listopada 2020, 15:09

Nie znalazłbym bardziej patriotycznej kreskówki w takim wydaniu

Avatar NagitoKomaeda

16 listopada 2020, 15:05

Widzę że Masza w końcu się wzieła za siebie

Avatar SuperCebula

16 listopada 2020, 15:08

@NagitoKomaeda: A nie tylko te cukierki i lizaki

Avatar bandit_the_drug_lord

16 listopada 2020, 15:03

po co pobierać jak na youtubie są odcinki i to jeszcze z pięknym rosyjskim dublingiem

Avatar Lolum

16 listopada 2020, 15:03

nie widze nic zlego

Avatar starmagedon

16 listopada 2020, 15:03

Lepsze niż oryginał.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Ikony

Najbardziej realistyczny spośród modów

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Tacy sami, a ściana między nami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka