A Ty jakiej przeglądarki używasz?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Drewniany kominek
Nigdy na to nie wpadną
Cóż za brak szacunku
Były nóżki, nie ma nóżek
Papierowa szkoła posting
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 kwietnia 2022, 17:22
Chroma i operę gx
Odpisz
6 listopada 2021, 18:12
Firefox
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2021, 15:43
Ja używam Microsoft Edge, Firefoxa, Opery (tej zwykłej), i Chrome oraz Safari na telefonie
Odpisz
9 kwietnia 2021, 23:41
@kotlet_mielony: kolejny Iphonowiec
Odpisz
11 kwietnia 2021, 18:01
@Koksik2020: (Aktualizacja) Teraz używam Edge, Chrome i Firefox
Odpisz
12 kwietnia 2021, 08:30
@kotlet_mielony: aha... czyli safari juz nie? Nigdy nie używalem bo nigdy nie miałem iphona i nigdy go mieć nie będę!
Odpisz
18 listopada 2020, 16:43
Firefox jest fajny, ale op popatrzył na to ze strony takiej samej jak na drugim obrazku. Oczywiście, znajdą się debile którzy nie argumentują niczego, ale ty w ogóle sprawdziłeś tą przeglądarkę? Zrobiłem sobie test: przez 1 rok i 3 miesiące korzystałem z różnych przeglądarek: (każdą zmieniałem po 3 miesiącach) Google, Firefox, Opera gx (że zwykłej korzystałem bardzo długo) i Microsoft edge. Opera gx wypadła najlepiej zaraz przed Microsoft edge. Firefox wypadł według mnie najgorzej. Brak adblocka mnie bolał, oglądając yt czy cokolwiek. Whatsaap i messenger nie jets taki ważny bo zwykła to ma. Oczywiście ustawianie limitu ramu, internetu itp. też się przydaje
Odpisz
18 listopada 2020, 17:59
@kurdenoniewiem: Jak to Firefox nie ma adblocka? Jest. W dodatkach, o których OP mówił.
Odpisz
18 listopada 2020, 18:12
@DrogaMleczna: to chyba w niedawnych aktualizacjach, kiedy testowałem na bank nie było
Odpisz
18 listopada 2020, 18:13
@kurdenoniewiem: ja go mam już 3 lata dodanego
Odpisz
18 listopada 2020, 18:14
@kurdenoniewiem: Adblock plus
Odpisz
18 listopada 2020, 19:22
@kurdenoniewiem: jak nie ma adbloka
Odpisz
19 listopada 2020, 15:46
@DrogaMleczna: Teoretycznie, testował przeglądarki, a nie dodatki do nich
Odpisz
19 listopada 2020, 15:52
@Przemek572: Chrome i Edge też nie mają wbudowanego, tylko jako dodatek.
Odpisz
19 listopada 2020, 15:53
@DrogaMleczna: Fakt
Odpisz
21 listopada 2020, 02:09
@kurdenoniewiem: korzystałem. Mem nie wyśmiewa przeglądarki samej w sobie, a ludzi którzy uważają, że jak coś jest "gejmingowe" to na pewno lepsze
Odpisz
21 listopada 2020, 09:17
@DrogaMleczna: akurat używałem tych "dodatków" tylko w operze gx były najwygodniej rozmieszczone (po prawej stronie w górnym rogu, poniżej krzyżyka) a w firefoxie zmiana ustawień akurat też jest w tym stopniu wygodna, ale w tych "ustawieniach" nie było adblocka
Odpisz
21 listopada 2020, 13:12
@kurdenoniewiem: Bo jest w dodatkach. 3 paski - - > dodatki i wybierasz AdBlock Plus
Odpisz
9 kwietnia 2021, 23:45
@torelq: opera gx różni się kilkoma rzeczami od normalnej, 'gamingowy design', możliwość dodania muzyki w tle, możliwość dodania animacji kafli szybkiego wybierania, dostosowanie paska bocznego, dostosowanie ramu i tak dalej...
Odpisz
10 kwietnia 2021, 10:52
@torelq: szczerze to trochę xD bo tera korzystam z fajerfoksa i kiedy stworzą tego "gaming owego" zamierzam się tam przenieść
Odpisz
18 listopada 2020, 18:33
Założyłem konto tylko po to, żeby napisać że jestem jednym z użytkowników Microsoft Edge,
i jestem z tej przeglądarki bardzo zadowolony.
głównie dlatego że jest lżejszy od Google Chrome,
a jednocześnie ma wszystkie rozszerzenia z Chrome Web Store,
i przynajmniej u mnie szybciej ładuje strony.
Minus jest taki że nie ma motywów wyglądu (chyba że o czymś nie wiem) ale to szczegół.
Odpisz
18 listopada 2020, 18:42
@squidonix: też używam Microsoft Edge, też mam konto, ale Chrome używam tylko do używania shimejiee
Odpisz
9 kwietnia 2021, 23:47
@squidonix: to ty wiesz tyle ile chińczyk o grillowaniu...
Odpisz
9 kwietnia 2021, 23:42
Ja używam edge, chrome, opera GX i normalna, i kiedyś jeszcze explorera
Odpisz
25 marca 2021, 12:43
Chrome
Odpisz
25 listopada 2020, 11:42
LePeSZSA jEZT ŁOpErA Gx
Odpisz
20 listopada 2020, 14:28
GX
Odpisz
19 listopada 2020, 17:10
Ja tam używam Google Chrome
Odpisz
Edytowano - 19 listopada 2020, 15:44
Dla mnie po prostu Opera jest wygodniejsza.
Po za tym opcja limitowanego RAMu i CPU czasem się przydaje, a niedawno dodany GXCleaner również spełnia swoje zadanie. Domyślny VPS i AddBlocker też są na plus.
Odpisz
19 listopada 2020, 07:49
Firefoxa używam. Bardzo polecam.
Odpisz
19 listopada 2020, 07:43
Zwykłej opery
Odpisz
18 listopada 2020, 23:56
Ja tam wolę operę, bo ma wmontowaną blokadę reklam i VPN
xd
Odpisz
18 listopada 2020, 21:51
znam kolesia który twierdzi że laptop nie może być gamingowy, co dopiero przeglądarka?
Odpisz