Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ziemniaczki_j1234e

24 kwietnia 2022, 17:22

Chroma i operę gx

Avatar bolszewik30

6 listopada 2021, 18:12

Firefox

Avatar kotlet_mielony

Edytowano - 5 marca 2021, 15:43

Ja używam Microsoft Edge, Firefoxa, Opery (tej zwykłej), i Chrome oraz Safari na telefonie

Avatar Koksik2020

9 kwietnia 2021, 23:41

@kotlet_mielony: kolejny Iphonowiec

Avatar kotlet_mielony

11 kwietnia 2021, 18:01

@Koksik2020: (Aktualizacja) Teraz używam Edge, Chrome i Firefox

Avatar Koksik2020

12 kwietnia 2021, 08:30

@kotlet_mielony: aha... czyli safari juz nie? Nigdy nie używalem bo nigdy nie miałem iphona i nigdy go mieć nie będę!

Avatar kurdenoniewiem

18 listopada 2020, 16:43

Firefox jest fajny, ale op popatrzył na to ze strony takiej samej jak na drugim obrazku. Oczywiście, znajdą się debile którzy nie argumentują niczego, ale ty w ogóle sprawdziłeś tą przeglądarkę? Zrobiłem sobie test: przez 1 rok i 3 miesiące korzystałem z różnych przeglądarek: (każdą zmieniałem po 3 miesiącach) Google, Firefox, Opera gx (że zwykłej korzystałem bardzo długo) i Microsoft edge. Opera gx wypadła najlepiej zaraz przed Microsoft edge. Firefox wypadł według mnie najgorzej. Brak adblocka mnie bolał, oglądając yt czy cokolwiek. Whatsaap i messenger nie jets taki ważny bo zwykła to ma. Oczywiście ustawianie limitu ramu, internetu itp. też się przydaje

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar Koksik2020

9 kwietnia 2021, 23:45

@torelq: opera gx różni się kilkoma rzeczami od normalnej, 'gamingowy design', możliwość dodania muzyki w tle, możliwość dodania animacji kafli szybkiego wybierania, dostosowanie paska bocznego, dostosowanie ramu i tak dalej...

Avatar kurdenoniewiem

10 kwietnia 2021, 10:52

@torelq: szczerze to trochę xD bo tera korzystam z fajerfoksa i kiedy stworzą tego "gaming owego" zamierzam się tam przenieść

Avatar squidonix

18 listopada 2020, 18:33

Założyłem konto tylko po to, żeby napisać że jestem jednym z użytkowników Microsoft Edge,
i jestem z tej przeglądarki bardzo zadowolony.
głównie dlatego że jest lżejszy od Google Chrome,
a jednocześnie ma wszystkie rozszerzenia z Chrome Web Store,
i przynajmniej u mnie szybciej ładuje strony.
Minus jest taki że nie ma motywów wyglądu (chyba że o czymś nie wiem) ale to szczegół.

Avatar SeimeiChan

18 listopada 2020, 18:42

@squidonix: też używam Microsoft Edge, też mam konto, ale Chrome używam tylko do używania shimejiee

Avatar Koksik2020

9 kwietnia 2021, 23:47

@squidonix: to ty wiesz tyle ile chińczyk o grillowaniu...

Avatar Koksik2020

9 kwietnia 2021, 23:42

Ja używam edge, chrome, opera GX i normalna, i kiedyś jeszcze explorera

Avatar Jestem_fajny

25 marca 2021, 12:43

Chrome

Avatar Kubsonate

25 listopada 2020, 11:42

LePeSZSA jEZT ŁOpErA Gx

Avatar VIGEE

20 listopada 2020, 14:28

GX

Avatar graczgracjan

19 listopada 2020, 17:10

Ja tam używam Google Chrome

Avatar Przemek572

Edytowano - 19 listopada 2020, 15:44

Dla mnie po prostu Opera jest wygodniejsza.
Po za tym opcja limitowanego RAMu i CPU czasem się przydaje, a niedawno dodany GXCleaner również spełnia swoje zadanie. Domyślny VPS i AddBlocker też są na plus.

Avatar Mojo21

19 listopada 2020, 07:49

Firefoxa używam. Bardzo polecam.

Avatar Panolus

19 listopada 2020, 07:43

Zwykłej opery

Avatar Gryficowa

18 listopada 2020, 23:56

Ja tam wolę operę, bo ma wmontowaną blokadę reklam i VPN
xd

Avatar miesny_budyn

18 listopada 2020, 21:51

znam kolesia który twierdzi że laptop nie może być gamingowy, co dopiero przeglądarka?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Drewniany kominek

Nigdy na to nie wpadną

Cóż za brak szacunku

Były nóżki, nie ma nóżek

Papierowa szkoła posting

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka