Akurat tak się złożyło, że jestem pozytywny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zapraszamy
Lekko nie będzie
Hobby dla faceta
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Fajnie że odpowiedzieli
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 marca 2021, 10:00
Teraz tylko wyobrazić sobie dzieci w przyszłości, które nie wiedziały o epidemii: "Dlaczego ktoś kaszlał na śnieg? Nie rozumiem."
Odpisz
2 grudnia 2020, 11:15
Ja tam wolę dopalacz w postaci kamienia.
Odpisz
1 grudnia 2020, 18:23
mnie wkurzył kiedyś znajomy, więc zrobiłem śnieżkę z lodu i j....ąłem prosto mu w jaja, potem gonił mnie przez dobre 30 minut xD
Odpisz
2 grudnia 2020, 09:20
@Czekoladson: Dostał w jaja i był w stanie cię gonić? Interesujące.
Odpisz
1 grudnia 2020, 21:42
Witaj pozytywny, jestem uczeń
Odpisz
1 grudnia 2020, 18:50
Odpisz
30 listopada 2020, 08:32
Ziomek wpychający kamienie do śnieżek zrobionych z żółtego śniegu:
Odpisz
30 listopada 2020, 08:33
@AngelDust:
Odpisz
30 listopada 2020, 08:35
@AngelDust: Ah tak, mój ulubiony utwór
Zastanawiam się za co dostajesz czerwone
Odpisz
30 listopada 2020, 08:36
@Kebasa_z_mema: bo andertejl
pewnie ze względu na fandom undertale
Odpisz
30 listopada 2020, 08:50
Bruh
Zły fandom gry≠zła gra
Undertale to świetna gra, a podejrzewam że większość ludzi którzy to hejtują nawet tego nie widziala
Odpisz
1 grudnia 2020, 18:20
@AngelDust: To jest także mój ulubiony utwór. Fandom a zwykli fani to nie to samo,tym bardziej nie powinno się oceniać samej gry po jej fandomie
Odpisz
1 grudnia 2020, 18:48
@AngelDust: Mordko ja jak byłem mały to dawałem psie kupska albo kawałki szkła lubiałem patrzeć jak inni cierpią
Odpisz
1 grudnia 2020, 18:33
BRZESZCZOT!
Odpisz
1 grudnia 2020, 18:07
Ja też tak zrobiłem na antarktydzie w 1983 roku, zachorowało 5 osób
Odpisz
30 listopada 2020, 08:48
Teraz tylko czekać na śnieg...
Odpisz
30 listopada 2020, 08:57
@kanapka9: w większości Polski zaczyna padać
Odpisz
30 listopada 2020, 09:01
@ZiemiaJestElipsom: U mnie jest już go od groma (Mazowsze Południowe).
Odpisz
30 listopada 2020, 09:03
u mnie na dolnym slasku w nocy pierwsza część spadla mam nadzieję że jutro będzie można budować bałwana
Odpisz
30 listopada 2020, 09:14
@ZiemiaJestElipsom: u mnie w Warszawie spadło trochę ale od razu się topi :/ już nawet na dachach nie ma
Odpisz
30 listopada 2020, 09:20
u mnie trochę napadało ( Białystok )
Odpisz
1 grudnia 2020, 18:04
@ZiemiaJestElipsom: u mnie na Dolnym Śląsku jedyne co widziałem to szron
Odpisz
1 grudnia 2020, 18:05
@ZSRRBall: U mnie woda na podlasiu się przyzwyczaiła do takich klimatów i mimo temperatury na - padał deszcz.
Odpisz
30 listopada 2020, 08:30
a jeden kolega oblewa śnieżki kwasem siarkowym
Odpisz
30 listopada 2020, 08:30
A trzeci sika na nie.
Odpisz
30 listopada 2020, 08:31
@starmagedon:
Odpisz
30 listopada 2020, 08:32
Idealnie odczytałeś moje intencje.
Odpisz